New Hotels
هتل‌های گوانجو


Hilton Guangzhou Tianhe Hotel
215 Linhe Xi Heng Road, Tian He, 510500 Guangzhou

هتل هیلتون تیانهه گوانجو - هتل هیلتون تیانه ، آسمان خراشی در CBD گوانگجو ، هتلی لوکس در اتاق های با تلویزیون های صفحه تخت ، فضای کاری فراوان و پنجره های کف تا سقف ارائه می‌دهد. این هتل دارای مرکز تناسب اندام 24 ساعته و 6 اتاق ناهار خوری می‌باشد.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
62,366,400 ریال قیمت اتاق از / هر شب

Holiday Inn Shifu Guangzhou Hotel
No. 188 Di Shi Fu Road, Li Wan, 510140 Guangzhou

هتل هالیدی این شیفو گوانجو - هتل هالیدی این شیفو یکی از لوکس ترین هتل های شهر گوانجو می‌باشد که در نزدیکی جاذبه های توریستی گوانجو ، مراکز خرید ، منطقه تاریخی لیوان و مراکز تجاری گوانجو واقع شده است.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
41,407,200 ریال قیمت اتاق از / هر شب


جاذبه‌های توریستی شهر گوانجو
گوانجو ، سومین شهر بزرگ کشور چین بعد از پکن و شانگهای می‌باشد و قطب تجاری این کشور به شمار می‌رود. گوانجو در جنوب کشور چین واقع شده و پایگاه بازرگانان آسیایی است. اگر بخواهیم یک تعریف کلی از تجارت در این شهر بکنیم این است که هر چیزی که با دست انسان ساخته شود در این شهر وجود دارد. در کنار تجارت جاذبه های تفریحی و تاریخی هم در گوانجو چین وجود دارد. گوانگ جو یا گوانگ ژو ، شهری در جنوب کشور چین با مساحت ۷/۴۳۴ کیلومتر مربع می‌باشد. جمعیت شهر گوانجو طبق آمار سال ۲۰۱۶ ، ۱۴/۰۴۳/۵۰۰ می‌شود. فاصله گوانجو تا هنگ کنگ ۱۲۰ کیلومتر و تا شهر پر جاذبه ی شنزن هم ۱۵۰ کیلومتر فاصله وجود دارد.

ecotourism
zeytin.ir