New Hotels
هتل‌های بوسان


هتل هیلتون بوسان
کره جنوبی ، بوسان ،
Hilton Busan Hotel
268-31, Gijanghaean-ro, Gijang-gun, Gijang-Gun, 46083 Busan

هتل هیلتون بوسان - هیلتون بوسان در بوسان واقع در 8 کیلومتری دالماجی هیل قرار گرفته و دارای امکانات ورزشی ، مرکز تناسب اندام و باغ است. این هتل دارای خدمات شاتل رایگان است و همچنین مهمانان را با تراس فراهم می‌کند. رستوران رستوران گریلو ظروف چینی است.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
63,388,800 ریال قیمت اتاق از / هر شب

هتل پارک حیات بوسان
کره جنوبی ، بوسان ،
Park Hyatt Busan Hotel
51, Marine City 1-ro, Haeundae-gu, 48120 Busan

هتل پارک حیات بوسان - هتل پارک حیات بوسان لوکس 5 ستاره در نزدیکی بوسان مارینا و تنها 2 کیلومتر از ساحل هاوندا واقع شده است و از اتاقهای لوکس و سوئیت با فای رایگان برخوردار است. این لابی آسمان را در طبقه 30 و 2 رستوران دارد.

Free Wifi
Free Parking
81,067,000 ریال قیمت اتاق از / هر شب

هتل نووتل آمباسادور بوسان
کره جنوبی ، بوسان ،
Novotel Ambassador Busan Hotel
292, Haeundaehaebyeon-ro, Haeundae-gu, 48099 Busan

هتل نووتل آمباسادور بوسان - هتل نووتل آمباسادور در امتداد ساحل هاوندا محبوب واقع شده است و دارای یک آبگرم سالم و طبیعی گرم ، استخر سرپوشیده و گزینه های ناهار خوری است.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
34,506,000 ریال قیمت اتاق از / هر شب


جاذبه‌های توریستی شهر بوسان
شهر بوسان شهری مدرن و دیدنی در استان گیونگ سانگ کره جنوبی است. بوسان ، بزرگترین بندر کره جنوبی و دومین شهر بزرگ آن محسوب می شود. شهر بوسان نه فقط به خاطر داشتن برج های بلند و ظاهری مدرن ، بلکه به دلیل داشتن جاذبه های طبیعی و بنادر زیبا ، محبوبیت زیادی دارد. فستیوال بین المللی فیلم بوسان ، هر ساله در این شهر برگزار می شود و توریست ها و هنرمندان زیادی را از سراسر کره و دیگر کشورها به خودش جذب می کند. بوسان شهر ترین ها است. جالب است بدانید یکی از بزرگترین فروشگاه های جهان در این شهر قرار دارد ، طولانی ترین رود کره جنوبی در این شهر جریان دارد و بزرگ ترین بندر این کشور هم محسوب می شود. بوسان شهری جنوبی است که از طریق مرز آبی به ژاپن منهتی می شود. کره جنوبی کشور امنی است و خوب است بدانید شهر بوسان یکی از امن ترین شهر های این کشور به حساب می آید. بوسان پایین ترین آمار جرم و جنایت را دارد.

ecotourism
zeytin.ir