خانه هتل‌ها هتل‌های سریلانکا

New Hotels
هتل‌های سریلانکا


هتل گلدن کرون کندی
سریلانکا ، کندی ،
The Golden Crown Hotel
322, Udagama Ampitiya, 20000 Kandy

هتل گلدن کرون کندی - هتل گلدن کرون کندی ، در منطقه آمپاتیا کندی واقع شده است. این هتل توسط مزارع سرسبز و برنج احاطه شده است. تمامی‌اتاق ها مجهز به سیستم تهویه هوا ، تلویزیون صفحه تخت با کانال های متنوع ، کتری ، مینی بار ، اتاق نشیمن (در بعضی از اتاق ها) ، حمام با دوش آب ، رب دشامبر ، دمپایی و لوازم آرایشی و بهداشتی رایگان می‌باشند.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
39,106,800 ریال قیمت اتاق از / هر شب

Santani Resort & Spa Kandy
Aratenna Estate, Werapitiya Kandy, 20000 Kandy

هتل سانتانی ریزورت اند اسپا کندی - سانتانی ریزورت و اسپا ، که در سال 2016 افتتاح شد ، تعدادی از جایزه های بین المللی را به خود جلب کرده است که سطح خدمات ، غذا و آبگرم را برجسته می کند.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
96,361,200 ریال قیمت اتاق از / هر شب


هتل سنتارا سی سندز ریزورت اند اسپا بنتوتا - سنتارا سی سندز ریزورت و اسپا دارای استخر شنا در فضای باز و مرکز تناسب اندام است. دسترسی رایگان وای فای در همه مناطق در دسترس است.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
24,793,200 ریال قیمت اتاق از / هر شب

Temple Tree Resort & Spa
660, Galle Road,Induruwa, 80500 Bentota

هتل تمپل تری ریزورت و اسپا بنتوتا - تمپل تری ریزورت در جنوب سریلانکا واقع شده است. استراحتگاه لوکس دارای 2 استخر شنا شامل یک استخر آبگرم ، خدمات آبگرم و یک رستوران با منظره دریا است.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
21,214,800 ریال قیمت اتاق از / هر شب

هتل ارلز رجنت کندی
سریلانکا ، کندی ،
Earl's Regent Hotel
Deveni Rajasinghe Mawatha, Peradeniya, 20400 Kandy

هتل ارلز رجنت کندی - استخر سرپوشیده استخر ، رستوران و استراحت درمانی اسپا در هتل ارلز رجنت قرار داده شده است. وای فای رایگان در اتاقهای هتل موجود است.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
15,080,400 ریال قیمت اتاق از / هر شب

هتل اوزو کندی
سریلانکا ، کندی ،
OZO Kandy Hotel
No 31, Saranankara Mawatha, 20000 Kandy

هتل اوزو کندی - هتل اوزو کندی در پایتخت تپه کندی در ارتفاعات مرکزی سریلانکا واقع شده است. این هتل مدرن با استخر کنار استخر ، بار و سالن و مرکز تناسب اندام است.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
16,614,000 ریال قیمت اتاق از / هر شب

هتل هیلتون رزیدنس کلمبو
سریلانکا ، کلمبو ،
Hilton Colombo Residence Hotel
200 Union Place, 00100 Colombo

هتل هیلتون رزیدنس کلمبو - هتل هیلتون رزیدنس در قلب شهر کلمبو ، هتل ها و سوئیت ها را با امکانات پانوراما از شهر ، بندر و اقیانوس هند ارائه می‌دهد. دارای استخر روباز در فضای باز ، همچنین دارای یک مرکز تناسب اندام ، زمین اسکواش و زمین تنیس می‌باشد.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
40,640,400 ریال قیمت اتاق از / هر شب

هتل رامادا کلمبو
سریلانکا ، کلمبو ،
Ramada Colombo Hotel
Sir Mohamed Macan Makar Mawatha, Kollupitiya, 00300 Colombo

هتل رامادا کلمبو - هتل رامادا کلمبو در پایتخت سریلانکا واقع شده است. این هتل دارای استخر در فضای باز ، 2 رستوران و یک بار است. پارکینگ رایگان نیز در دسترس است.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
20,959,200 ریال قیمت اتاق از / هر شب

هتل کلمبو کورت و اسپا
سریلانکا ، کلمبو ،
Colombo Court Hotel & Spa
Alfred House Avenue Colombo Sri Lanka, Kollupitiya, Colombo

هتل کلمبو کورت و اسپا - هتل کلمبو کورت و اسپا یک هتل چهار ستاره لوکس در شهر کلمبو واقع در کشور سریلانکا است.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
26,071,200 ریال قیمت اتاق از / هر شب


جاذبه‌های توریستی کشور سریلانکا
جمهوری دموکراتیک سوسیالیستی سری‌لانکا جزیره‌ای واقع در جنوب آسیا ، اقیانوس هند و جنوب کشور هند است. نام قدیمی آن سیلان (به فارسی قدیم سَراَندیب یا سراندیب) بود. پایتخت سیاسی آن سری جایاواردنپورا کوته و پایتخت تجاری‌اش شهر کلمبو است. پیش از سال ۱۹۷۲ به این کشور سیلان می‌گفتند. سری‌لانکا از مستعمرات بریتانیا بود. استعمار انگلیس از قرن ۱۹. و بعد از احاطهٔ این کشور به هند شروع شده و تا زمان استقلال ادامه داشت. جمعیت این کشور ۲۰ میلیون و دویست هزار نفر است. زبان‌های رسمی آن سینهالی و تامیل و واحد رایج پول آن روپیه سری‌لانکا است. ۷۵ درصد از مردم این کشور از قوم سینهالی هستند که قومی است آریایی که از شمال هند به سری‌لانکا آمده‌است. ۱۱ درصد از مردم سری‌لانکا نیز از تبار تامیل هستند که قومی است دراویدی. ۷۰ درصد از مردم سری‌لانکا بودایی ، ۳۳ درصد هندو و ۱۰ درصد مسلمان هستند. از فراورده‌های مهم سری‌لانکا می‌توان به چای ، کینین ، قهوه ، کائوچو ، و نارگیل اشاره کرد. سری‌لانکا در منطقه جنوب آسیا از نظر درآمد سرانه در وضعیت خوبی قرار دارد. ببرهای تامیل دولت مرکزی سری‌لانکا را ، که از زمان استقلال این کشور در سال ۱۹۴۸ در اختیار اکثریت سینهالی بوده ، متهم می‌کردند که نسبت به مناطق تامیل نشین توجهی نشان نمی‌داده و نسبت به این قوم تبعیض قائل می‌شده‌است. از سال ۱۹۸۳ که شورشیان ببرهای تامیل برای استقلال بخش‌های شمال و شرق سری‌لانکا وارد جنگی ۲۵ساله با دولت مرکزی شدند ، بیش از ۷۰ هزار نفر در ناآرامی‌های این کشور جان خود را از دست دادند. تامیل‌ها خواستار ایجاد یک کشور مستقل در مناطق شمالی و شرقی جزیره سری‌لانکا هستند.

ecotourism
zeytin.ir
اخبار تجارت الکترونیکی
DekoNor | فروش محصولات صنایع دستی ایران در کشورهای نروژ ، دانمارک و سوئد