موقعیت هتل چمران شیراز
موقعیت هتل چمران شیراز
این مکان به خاطر غروب آفتابهای جذاب و سواحل شبه قاره مشهور جهان ، مقصد مناسبی برای تعطیلات به یاد ماندنی است. فوران های آتشفشانی مداوم شکل منحصر به فرد خود را تشکیل داده اند ، با جلبک های از دریای بیرون آمده. همه چیز در مورد این جزیره جادویی است ، از معماری متمایز خانه های سفید رنگ گرفته تا روستاهای زیبا ، محله های دوستانه و دیدنی های از بالا. جزیره ای با زیبایی و ظرافت غیرقابل توصیف ، یک هاله دلپذیر عاشقانه را در همه جا بیرون می کشد.

از مناظر و جاذبه های تاریخی مانند موزه ماقبل تاریخ آکروتیری و فیرا دیدن کنید. با افراد محلی در .. و .. در هم آمیختید. افق مغناطیس ، افق آسمان که جلوی چشمان شما آشکار می شود تحسین کنید. شیرجه در آبهای بلوری اژه ، غرق در رنگ سفید ، قرمز و سیاه خط ساحلی. در شیرینی سازی های سنتی به هنر شیرینی استاد شوید و محصولات معتبر محلی را که فقط در .. پیدا می کنید ، خرید کنید. در استخر اقامتگاه شخصی خود استراحت کنید یا بخشی از زندگی شاداب و پر جنب و جوش شوید.

حتی در زمستان ، .. یک مقصد بی نظیر است که مسافران برای کشف زیبایی های آن استقبال می کند. آب و هوای معتدل ، تمیز و مناظر باشکوه ، زندگی پر آب و تاب در این جزیره و افراد مهمان نواز ، تعداد زیادی کار برای انجام و اماکن دیدنی ، اینها همه عناصری هستند که به شخصیت منحصر به فرد .. اضافه می شود. باشد تابستان یا زمستان ، پاییز یا بهار ، این فقط مکانی است که می توانید برای تجربیات فراموش نشدنی در تعطیلات محاصره شده توسط آبی ابدی اژه باشید!

هتل چمران شیراز شما را به یک تجربه تعطیلات استثنایی در تمام طول سال استقبال می کند ، و نیازهای حتی بازدید کننده ترین بیننده را نیز پوشش می دهد. این یک راه فرار عاشقانه برای دو نفر ، تعطیلات خانوادگی است که همیشه به یاد داشته باشید یا یک ماجراجویی با دوستان در سبک ، .. در اسکان با کیفیت عالی و خدمات کلاس بالا نوار را بالا می برد. فقط روی سانتورینی رویا نبینید - آن را لمس کنید ، احساس کنید ، آن را تجربه کنید!

 
در مرکز این جزیره
فاصله هتل چمران شیراز تا اماکن اصلی شهر
هتل در شمال شهر شیراز در بلوار چمران واقع شده است و دسترسی آسان به تمام نقاط شهر شیراز دارد. فاصله هتل تا حافظیه 20 دقیقه است.
 
هتل پانوراما در حومه شهر ، پایتخت .. ، در فاصله 2 کیلومتری از مرکز شهر واقع شده است که می توانید از مغازه ها و زندگی شبانه که آن سخاوتمندانه ارائه می دهد ، لذت ببرید.
 
این بندر هشت کیلومتر با بندر و پنج (5) کیلومتر با فرودگاه .. فاصله دارد و دسترسی آسانی به سواحل ، اماکن باستانی و سایر جاذبه ها دارد.
مشاور سفر شما: خانم سلطانی
02634458938 - 02634449642

عضو رسانه های اجتماعی ما شوید
World Time    / Useful Links    / Currency   
هتل چمران شیراز - Chamran Hotel
خبرنامه
Chamran Hotel • Iran, Shiraz, Chamran Blvd • tel: • fax: • e-mail: Website • Hotel Code: C-25