رستوران‌های هتل چمران شیراز
رستوران ملل
رستوران ملل هتل بزرگ چمران واقع در طبقه سه با دارا بودن دو سالن وسیع و مجهز هر یک به مساحت 300 مترمربع ، دوست داران انواع غذاهای بین المللی را به صرف غذای مورد علاقه خود ، در بالکن منحصر به فرد این بخش دعوت می‌کند..
رستوران ملل
رستوران ملل
رستوران داوینچی
طرفداران غذاهای ایتالیایی ، طعم دلپذیر انواع پاستا و پیتزاهای تنوری را با گوش سپردن به اجرای زنده پیانو و تماشای شهر شیراز از طبقه 25 هتل ، هرگز فراموش نخواهند کرد. .
رستوران داوینچی
رستوران داوینچی
کافی شاپ ایتالیایی
فراهم آوردن مکانی مناسب جهت گذراندن اوقاتی فرح بخش و آرام در کنار اعضای خانواده و دوستان به همراه صرف انواع شیرینی و بستنی های ایتالیایی با طعم های متفاوت ارمغان دیگری از هتل چمران است. مذاکرات حرفه ای و گفتگوهای کاری و تحصیلی با بهره گیری از خدمات اینترنتی کافی شاپ ایتالیایی واقع در لابی هتل ، فضایی متفاوت را برای میهمانان فراهم می‌کند..
کافی شاپ ایتالیایی
کافی شاپ ایتالیایی
رستوران سنتی باربد
شیرینی دیدار از شهر شعر و طرب ، شهر حافظ و سعدی ، شیرین سخنان ادبیات ایران با صرف فالوده شیرازی ، عرقیات سنتی و شربت های خوشگوار کامل می‌شود و کافه رستوران سنتی هتل بزرگ چمران در کنار انواع غذاهای مطبوع ایرانی و اصیل شیرازی با مجموعه متنوعی از نوشیدنی های سنتی و گوارا در طبقه منفی یک میزبان میهمانان عزیز است. اجرای موسیقی زنده ، متضمن اوقاتی خوش و فراموش نشدنی در هتل بزرگ چمران است..
 رستوران سنتی باربد
رستوران سنتی باربد
فست فود ویژه
فست فود ویژه هتل بزرگ چمران ، یکی از پیشگامان سرو فست فود در شیراز است که با ارائه منوی متنوعی از غذاهای مطبوع و فراهم آوردن لژ اختصاصی خانوادگی در طبقه اول هتل ، همواره علاقه مندان و طرفداران خاص خود را داراست. .
فست فود ویژه
فست فود ویژه
رستوران پانوراما
صرف نهار و شام در طبقه 24 هتل بزرگ چمران با چشم اندازی بی نظیر از شهر ، نویدبخش ساعاتی زیبا در شهر زیبایی هاست. رستوران پانوراما با انواع غذاهای لذیذ ایرانی و بین المللی ، مقدم میهمانان را با اجرای موسیقی زنده گرامی می‌دارد. .
رستوران پانوراما
رستوران پانوراما
کافی شاپ چشم انداز
جلوه زیبای شهر شیراز را از طبقه 23 هتل بزرگ چمران به نظاره نشینید و همراه با گوش سپردن به نوای دلنشین موسیقی ، طعم گرم نوشیدنی های کافی شاپ چشم انداز را در کنار عزیزانتان تجربه کنید..
کافی شاپ چشم انداز
کافی شاپ چشم انداز
مشاور سفر شما: خانم سلطانی
02634458938 - 02634449642

عضو رسانه های اجتماعی ما شوید
World Time    / Useful Links    / Currency   
هتل چمران شیراز - Chamran Hotel
خبرنامه
Chamran Hotel • Iran, Shiraz, Chamran Blvd • tel: • fax: • e-mail: Website • Hotel Code: C-25
اخبار تجارت الکترونیکی