آروماتراپی یا ماساژ با روغن های معطر گیاهی     هتل چمران شیراز
آروماتراپی یا ماساژ با روغن های معطر گیاهی

واحد طلایی برای بدن و ذهن شما را در مرکز اسراف و مرکز سلامتی ما انتظار می کند. از زیبایی شناسی برجسته الهام بگیرید و تسلیم یک سفر متعالی شوید ، جایی که حواس شما به طرز شگفت انگیزی از طریق بیدار کردن ، هیجان انگیز ترین روش های اسپا تحریک می شود. تن های خاکی ، سنگ مرمر و موزائیک طلایی با همجوشی باشکوه آمیخته شده اند و طراحی داخلی مرکز اسپا و سلامتی ما نفس شما را از بین می برد.

در جکوزی های بزرگ غرق شوید و به تجربیات جادویی بپردازید که برای یک عمر از آنها گرامی دارید. در محیطی شگفت انگیز و پر از هاله جادویی ، زنده ، تسکین و جوان سازی کنید. از لحظات دلپذیر بخار سونا لذت ببرید و در یک همام جوان کننده لذت ببرید. زوجین ممکن است در یک محیط اثیری تحریک حواس و همگام سازی خواسته های خود ، آرامش داشته باشند و تهاجم مطلق را تجربه کنند. سفری به یادماندنی از ذهن و روح!

تیم متخصصین ما شما را از طریق جلسات ماساژ درمانی و تسکین دهنده در کابین های ماساژ مختلف و درمان های اسپا با استفاده از بهترین ترکیبات طبیعت ، شما را با تجربیات فوق العاده آرام و سرخوشی آشنا می کنند. در صورت درخواست ماساژ اتاق نیز موجود است. پرشور آتشفشان ، آرامش و طبیعت منحصر به فرد معنوی این جزیره ، همه در مورد معالجه ویژه ای است که به شما ارائه می شود. یک تجربه عرفانی ، یک رفتار نیرو بخش که شما شایسته آن هستید!

خدمات آروماتراپی یا ماساژ با روغن های معطر گیاهی

ماساژ سوئدی
ماساژی محبوب برای همه؛ چه کسانی که تابحال ماساژ نگرفته اند و چه افرادی که ماساژ به یکی از عادتهای زندگی آنها تبدیل شده است. در ماساژ سوئدی همه چیز به دلخواه شما تنظیم می شود، میزان فشار و اینکه تمام و یا بخش هایی از بدن که مورد نظر شماست ماساژ بگیرد. این ماساژ کمک می کند تا گرفتگی ها و دردهای عضلانی کم شده، اعصاب آرام شود و سطح انرژی در بدن افزایش یابد.
۶۰ دقیقه : ۲۶۰.۰۰۰ تومان
۹۰ دقیقه : ۳۴۵.۰۰۰ تومان

ماساژ تن آرام
در تن آرام، بازگشت به تعادل و آرامش تنها هدف است. در این ماساژ، اجرای تکنیکهای غیر عمقی مانند حرکات بلند دست ماسور، ضربه زدن های نرم و گرفتن ملایم پوست و عضلات زیرین آن و همچنین ایجاد لرزشهای موزون، حس بی نظیری از آرامش را خلق می کند. تنها لازم است که دراز بکشید و لذت ببرید.
۶۰ دقیقه : ۲۶۰.۰۰۰ تومان
۹۰ دقیقه : ۳۴۵.۰۰۰ تومان

ماساژ روسی
اگر پرمشغله هستید و دچار خستگی هایی هستید که مزمن شده اند، ماساژ روسی یکی از بهترین پیشنهادات ماست. ماساژ روسی، ترکیبی از اسپرت ماساژ و تکنیکهای آرامشبخش است که در آن ماسور با اعمال تدریجی فشار دست خود، به دنبال ایجاد گرمایی مطبوع در مفاصل و عضلات برای کاهش استرس های شما خواهد بود.
۶۰ دقیقه : ۲۶۰.۰۰۰ تومان
۹۰ دقیقه : ۳۴۵.۰۰۰ تومان

اسپرت ماساژ
ماساژی تخصصی برای ورزشکاران یا آنهایی که مایلند تا ماساژ را بصورت عمقی تر دریافت کنند. این ماساژ شامل انواع تکنیک های کششی و فشاری مختلفی بوده و به منظور کاهش تنش های عضلانی، بهبود انعطاف پذیری و افزایش دامنه حرکت پیشنهاد می شود. این ماساژ، هم قبل و هم بعد از انجام تمرینات ورزشکاران قابل اجراست و علاوه بر بالا بردن آمادگی بدن، در پیشگیری از آسیب دیدگی ها نیز موثر است.
۴۵ دقیقه : ۲۶۰.۰۰۰ تومان

ماساژ کامل پا
ماساژی با قدمت هزاران ساله بر پایه تکنیکهای برگرفته از شرق آسیا که در آن با فشار آوردن بر روی نقاط مختلف کف پا و ماساژ پا تا بالای زانو، بگونه ای معجزه آسا انرژی را در کل بدن شما جاری می سازد. بعد از گرفتن این ماساژ، احساس سبکی و رهایی از استرس های یک روز طولانی بسیار دلنشین خواهد بود.
۳۰ دقیقه : ۱۵۰.۰۰۰ تومان

ماساژ کامل سر و صورت
برای از بین بردن خستگی چشم، رفع بی خوابی، بهبود سر درد، آزاد کردن عضلات ناحیه سر و گردن، تقویت ماهیچه های صورت و پاکسازی سینوس ها، هیچ چیز بهتر از یک ماساژ خوب و کامل سر و صورت نیست. در این ماساژ، ماسور با استفاده از روغن های گیاهی معطر و حرکات موزون انگشتان خود، حس آرامش را به شما خواهد داد. شما می توانید این ماساژ را با سایر ماساژها ترکیب کنید و یا به تنهایی از آن لذت ببرید.
۳۰ دقیقه : ۱۵۰.۰۰۰ تومان

ماساژ پشت، گردن و شانه
این ماساژ، استرس های و تنش های انباشته شده در ناحیه پشت، شانه ها و گردن را نشانه می گیرد؛ بخشهایی از بدن که بیشترین خستگی را در این مناطق تجمع پیدا کرده اند. بعد از این ماساژ، شما احساس می کنید سنگینی از روی شانه هایتان برداشته شده و درد و خستگی پشت و گردن شما از میان رفته است.
۴۵ دقیقه : ۲۰۵.۰۰۰ تومان

ماساژ هات استون
برخی باور دارند سنگهای بکار گرفته شده در ماساژ هات استون، انرژی آتشفشان ها و روح زنده رودخانه را درون خود ذخیره کرده اند. شما هم به این باور خواهید رسید زمانی که بازی دستان ماسور گرمای مطبوع سنگهای صیقلی را به آرامی به جسمتان می نشاند و احساس می کنید موجی از انرژی به اعماق بدن شما راه پیدا کرده است. ماساژ هات استون بطور موثری فشار روی عضلات و تنش های عصبی را آزاد کرده و به آرامش رسیدن ذهن های شلوغ کمک می کند.
۹۰ دقیقه : ۴۵۰.۰۰۰ تومان

ماساژ شمع
ماساژی ملایم که در آن ماسور با حرکات لذتبخش دست خود و با استفاده از روغنی گرم و معطر، از سر تا نوک انگشتان پای شما را نوازش می کند. خاصیت نرم کنندگی و جذب بالای روغن موجود در شمع مخصوص ماساژ، پوست بدن را بسیار لطیف و زیبا خواهد کرد و عطر روغن گیاهان و یا میوه ها، تاثیر عالی بر روی ذهن و جسم می گذارد. این ماساژ پکیج کاملی است که باعث می شود تا پوستتان درخشان شده، استرسهایتان از بین بروند و عضلاتتان احساس سبکی بی نظیری را تجربه کنند.
۶۰ دقیقه : ۴۲۰.۰۰۰ تومان
۹۰ دقیقه : ۴۸۵.۰۰۰ تومان

ماساژ هربال کمپرس
به آرامی به خواب خواهید رفت هنگامی که کیسه های کتانی گرم و پر شده با گیاهان معطر با ضرباتی نرم و ملایم بر روی بدنتان به رقص در می آیند و تمام تنشها را ذوب می کنند. این ماساژ کمک می کند تا با کاستن از استرسهای ذهنی، خوابی آسوده داشته باشید.
۹۰ دقیقه : ۴۲۰.۰۰۰ تومان

ماساژ مادرهود
برای مادران جدید و یا بانوان باردار، این ماساژ بهترین ترکیب از انواع تکنیکهای ماساژ سوئدی و یا سایر سبکهای ماساژ ولی با شدت ملایم است. به دلیل تغییر فرم بدن و افزایش وزن، بیشتر بانوان باردار دچار خستگی و گرفتگی های مختلفی در بدن خود می شوند. تکنیک های تخصصی که در ماساژ مادِر هود بکار گرفته می شوند، این شانس رابه مادران خواهد داد تا آرامش بیشتری در مدت بارداری و یا بعد از آن داشته باشند.
* مناسب تنها برای بانوانی که سه ماهه اول بارداری را پشت سر گذاشته اند و ترجیحاً با نظر پزشک معالج.
۴۵ دقیقه : ۲۰۵.۰۰۰ تومان

ماساژ اسکراب
اجازه دهید تا پوست بدنتان دوباره بدرخشد. دانه های شکری اسکراب، سلولهای مرده را از روی پوستتان پاک می کند و در ادامه با استفاده از روغن ها و کرمهای مخصوص از ماساژی دلنشین لذت خواهید برد. پوستی نرم، لطیف و با طراوات نتیجه استفاده شما از این خدمت ویژه است.
۴۵ دقیقه : ۲۶۰.۰۰۰ تومان
۹۰ دقیقه : ۴۲۰.۰۰۰ تومان

حمام سنتی
استفاده از حمام سنتی ریشه در فرهنگ کهن مردم ایران دارد. نظافت پوست بدن، متعادل شدن مزاج و رسیدن به آرامش در فضایی زیبا که در ساخت آن از عناصر طبیعی و دست ساز استفاده شده، حسی دوست داشتنی خلق می کند. دراز کشیدن بر روی سنگی یکپارچه با دمایی مطبوع، لایه برداری از پوست با کیسه و سفیداب، گرفتن ماساژ به کمک کف صابون و نهایتاً آبکشی سر و بدن، تجربه ای است که دوباره دوست دارید آن را امتحان کنید. با خیال راحت از این خدمات استفاده کنید، زیرا تمامی لوازم مورد استفاده یکبار مصرف هستند.
۲۰ دقیقه : ۱۲۰.۰۰۰ توماننکات قابل توجه در مراکز اسپا

آداب و معیار: اطمینان حاصل کنید که میهمانان می توانند از پناهگاه آرام و آرام ائژوسپاس لذت ببرند! ما با احترام درخواست می کنیم که همه بازدید کنندگان حداقل سر و صدای خود را حفظ کنند. تلفنهای همراه و دستگاههای الکترونیکی دلسرد می شوند.
لباس: لطفاً با لباس راحتی ، سبک یا لباس راحتی به اسپا وارد شوید. لباس زیر یکبار مصرف در صورت درخواست موجود است.
رزرواسیون (پیاده روی در مشتری): رزرو پیشرفته قبل از رسیدن به شما توصیه می شود تا تاریخ و زمان مورد نظر خود را تحت درمان قرار دهید.
ورود به سیستم: لطفاً حداقل 15 دقیقه قبل از درمان برنامه ریزی شده خود را در پذیرش آبگرم بررسی کنید تا از کاهش زمان درمان جلوگیری کنید. دیر رسیدن یک معالجه کوتاه مدت باعث می شود که سایر میهمانان به طور عادلانه پذیرایی نشوند.
ملاحظات ویژه: میهمانانی که فشار خون بالا دارند ، شرایط قلبی دارند ، باردار هستند یا عوارض پزشکی دیگری دارند ، توصیه می شود قبل از ثبت نام در مورد هر نوع سرویس آبگرم ، با پزشکان خود مشورت کنند. لطفاً از هرگونه شرایط پزشکی موجود ، متخصص آبگرم خود را مطلع کنید.
سیگار کشیدن و الکل: سیگار کشیدن و مصرف الکل در داخل آبگرم ممنوع است. همچنین توصیه می شود از مصرف الکل یا وعده های غذایی سنگین قبل از مصرف یا بعد از هرگونه درمان با اسپا خودداری کنید.
ارزشمند: ما توصیه می کنیم هیچ جواهری در آبگرم پوشیده نشود. مدیریت و کارمندان هیچ مسئولیتی را برای از دست دادن پول یا چیزهای با ارزش از هر نوع وارد شده در محل اسپا نمی پذیرند.
تجربه خود را به خانه: ما با قاطعیت انواع زیادی از محصولات با کیفیت بالا را به شما پیشنهاد می دهیم تا بتوانید به درمان خود در خانه ادامه دهید.
سیاست بازپرداخت: بسته های درمانی غیر قابل استرداد ، قابل انتقال و غیر قابل تعویض است.
پرداخت: ما کارت های اعتباری و کارت اعتباری را می پذیریم. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر میکنند.
خط‌‌مشی کنسل کردن: یک اخطار فسخ 24 ساعته لازم است تا با توجه به در دسترس بودن فضا ، به ما کمک کنیم دوباره قرار ملاقات خود را تعیین کنیم. هرگونه کنسل شدن با اعلامیه کمتر از 24 ساعت ، 100٪ هزینه انصراف را متحمل می شود. اتهامات کامل برای "عدم نمایش" نیز اعمال می شود.

مشاور سفر شما: خانم سلطانی
02634458938 - 02634449642

عضو رسانه های اجتماعی ما شوید
World Time    / Useful Links    / Currency   
هتل چمران شیراز - Chamran Hotel
خبرنامه
Chamran Hotel • Iran, Shiraz, Chamran Blvd • tel: • fax: • e-mail: Website • Hotel Code: C-25