خانه هتل‌ها هتل‌های بلغارستان هتل‌های وارنا

New Hotels
هتل‌های وارنا


International Hotel & Tower Suites
Golden Sands Resort, 9007 Golden Sands

هتل بین‌المللی و تاور سوئیت وارنا - هتل بین‌المللی و سوئیت برجها یک هتل پنج ستاره لوکس در شهر وارنا واقع در کشور بلغارستان است.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
22,237,200 ریال قیمت اتاق از / هر شب

Smartline Arena Mar Hotel and SPA
Golden Sands, 9007 Golden Sands

هتل اسمارت لاین آرنا مار و اسپا وارنا - هتل آرنا مار وارنا ، در منطقه گلدن سندز واقع شده است. این هتل 4 ستاره دارای استخر روباز می‌باشد. مهمانان هتل آرنا مار این امکان را دارند از تسهیلاتی که در هتل برای راحتی بیشتر آنها در نظر گرفته شده ، بهره ببرند. این امکانات شامل مرکز تناسب اندام ، کافه ها و رستوران ها است.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
15,080,400 ریال قیمت اتاق از / هر شب


جاذبه‌های توریستی شهر وارنا
شهر وارنا (Varna) سومین شهر بزرگ کشور بلغارستان است و با پایتخت این کشور صوفیه ، ۴۷۰ کیلومتر فاصله دارد. وارنا یکی از مشهورترین مقاصد گردشگری این کشور است و به ویژه در فصل تابستان هزاران گردشگر از سرتاسر دنیا برای لذت بردن از سواحل زیبا و افتابی وارنا به این شهر سفر می کنند. وارنا در امتداد دریای سیاه قرار گرفته و آب و هوای خنک و مطبوع و سواحل زیبا و خیره کننده اش در فصل تابستان میزبان مسافران بسیار زیادی است. شهرت سواحل وارنا آنقدر زیاد است که گاهی آن را پایتخت تابستانی بلغارستان نیز می نامند. وارنا یکی از تفریحگاه های ساحلی مشهور برای اروپایی هاست ، با این حال ، در سال های اخیر به دلیل فاصله نسبتا نزدیکی که با ایران دارد و هزینه های مناسب سفر به یکی از مقاصد پرطرفدار برای ما ایرانی ها نیز تبدیل شده است. وارنا علاوه بر سواحل و تفریحات آبی ، جاذبه های تاریخی و گردشگری دیگری نیز دارد. باغ دریایی یکی از این جاذبه هاست که باغی سرسبز و باصفا در کنار ساحل است و در اوج تابستان فضایی خنک و دلپذیر به وجود آورده است. موزه باستان شناسی وارنا ، غار صومعه وارنا ، کلیسای جامع مشهور وارنا که به نماد این شهر هم تبدیل شده است ، جنگل سنگی ، حمام تاریخی رمی ها ، موزه تاریخ وارنا ، باغ گیاه شناسی ، گلدن سندز و ده ها دیدنی دیگر در شهر وارنا وجود دارد که مطمئنا برای بازدید از تمام آن ها وقت کم می آورید.

ecotourism
zeytin.ir