New Hotels
هتل‌های تونس


هتل لو رویال حمامات
تونس ، حمامات ،
Le Royal Hammamet Hotel
Zone Touristique Yasmine Hammamet Bp 237, 8050 Hammamet

هتل لو رویال حمامات - این هتل 5 ستاره در منطقه توریستی تونس واقع شده است. مرکز اسپا این هتل دارای استخر سرپوشیده ، مرکز تناسب اندام و سالن زیبایی است. مهمانان با تهویه مطبوع دارای تراس خصوصی هستند.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
17,380,800 ریال قیمت اتاق از / هر شب

هتل بلودر فورتی حمامات
تونس ، حمامات ،
Hôtel Belvédère Fourati
10 Avenue des Etats Unis d'Amérique, 1002 Tunis

هتل بلودر فورتی حمامات - هتل بلودر فورتی واقع در تونس ، در 100 متری از پارک بلودر ، امکانات دسترسی وای فای و پارکینگ رایگان را دارد. مهمانان می‌توانند از رستوران های هتل لذت ببرند.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
20,959,200 ریال قیمت اتاق از / هر شب

هتل استیجن برگر حمامات
تونس ، حمامات ،
Steigenberger Marhaba Thalasso Hotel
Avenue Moncef Bey 8056 Hammamet Tunisie, 8056 Hammamet, Tunisia

هتل استیجن برگر حمامات - هتل Marhaba در 3 کیلومتری ساوسوس ، 3 کیلومتری موزه داریه سید و 1 کیلومتری از ریبات قرار دارد. دارای یک استخر خصوصی خصوصی ، استخر فصلی ، استخر ، زمین تنیس و فای رایگان است. این هتل دارای پذیرش 24 ساعته در پارکینگ می باشد.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
35,017,200 ریال قیمت اتاق از / هر شب


جاذبه‌های توریستی کشور تونس
تونِس نام کشوری در شمال آفریقا و جنوب دریای مدیترانه است که از غرب با الجزایر و از شرق و جنوب با لیبی هم‌مرز است. پایتخت این کشور شهر تونس است. با توجه به موقعیت استراتژیکی تونس در شمال آفریقا و در کنار دریای مدیترانه ، این کشور در طول تاریخ ۳ هزار سالهٔ خویش در معرض رفت‌وآمد تمدن‌ها و فرهنگ‌های مختلف قرار گرفته که مهمترین آن عبارتند از قرطاجی‌ها (با پایه‌گذاری یک زن به نام علیسه) ، رومی‌ها ، مسلمان‌ها (عرب‌ها ، خراسانی‌ها و ترک‌ها) و اروپایی‌ها (پرتغال ، اسپانیا و فرانسه) ؛ تونس در سال۱۸۸۱م میلادی تحت حمایت فرانسه قرار گرفت ؛ که به گفتهٔ خود تونسی‌ها این تحت‌الحمایه بودن ، بالاترین ضرر را به تونس و مرم عربی زده‌است.

ecotourism
zeytin.ir