New Hotels
هتل‌های کاپادوکیا


هتل عمر کاپادوکیا
ترکیه ، کاپادوکیا ،
Ommer Hotel
Osman Kavuncu Bulvarı No 425, 38070 Kayseri, Turkey

هتل عمر کاپادوکیا - هتل عمر واقع در کنار ایستگاه اتوبوس کایسری است. اتاق های مدرن با وای فای رایگان را به شما ارائه می‌دهد. این هتل شامل استخر سرپوشیده نیمه خصوصی ، مرکز تناسب اندام و امکانات اسپا با سونا و حمام ترکی می‌باشد. ترمینال اتوبوس کایسری در کنار هتل است.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
8,946,000 ریال قیمت اتاق از / هر شب

هتل کاپادوکیا
ترکیه ، کاپادوکیا ،
The Cappadocia Hotel
Esbelli Mah. Esbelli Sk. No:6, Nevsehir, 50400 Urgup, Turkey

هتل کاپادوکیا - هتل کاپادوکیا با نمایشی از دودکش های پنهانی زیبا در منطقه سکونتگاه تاریخی اورگوپ با 600 متر فاصله از صومعه نیکولوس ، درست در پشت معدن شراب معروف اسماعیل کوناک و توراسان شراب قرار دارد. این هتل دارای ویو دره است و مهمانان می‌توانند از وعده‌های غذایی در رستوران لذت ببرند. تمام وعده های غذایی در سبک بوفه همراه غذاهای محلی سرو می‌شود.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
19,936,800 ریال قیمت اتاق از / هر شب

Kayakapi Premium Caves Hotel
Kayakapi Mah. Kuscular Sok. No:43, 50400 Urgup, Turkey

هتل غارهای طلایی کایاکاپی کاپادوکیا - هتل فقط یک کیلومتر از مرکز شهر اورگپ فاصله دارد. هتل غارهای طلایی کایاکاپی در غارهای تاریخی بازسازی شده است. این هتل با وای فای رایگان و سوئیت‌های تزئین شده زیبا با نمای کاپادوکیا ارائه می‌دهد. تمام اتاق ها و سوئیت های هتل در شامل گرمایش مرکزی ، تهویه مطبوع ، تلویزیون ال ای دی ، قهوه ساز ، ایستگاه های رادیویی آی پاد یا اندروید و لوازم آرایشی و بهداشتی رایگان است. برخی از سوئیتها دارای یک شومینه و تراس خصوصی یا پاسیو هستند.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
45,241,200 ریال قیمت اتاق از / هر شب

هتل گورمه کایا کاپادوکیا
ترکیه ، کاپادوکیا ،
Goreme Kaya Hotel
Uzundere Cad. No 43 Göreme Kasabası, 50180 Goreme, Turkey

هتل گورمه کایا کاپادوکیا - هتل کایا در گورمه ، معماری کاپادوکیا سنتی را بازسازی کرده است. این هتل دارای یک مرکز آبگرم ، استخر سرپوشیده و اتاق های غار با سیستم تهویه مطبوع و تلویزیون می‌باشد.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
27,093,600 ریال قیمت اتاق از / هر شب


جاذبه‌های توریستی شهر کاپادوکیا
کاپادوکیا منطقه‌ای تاریخی است که در ناحیه‌ی آناتولی مرکزی در کشور ترکیه و از قدمتی طولانی برخوردار و یکی از چند شهر سنگی در جهان است. نام این منطقه همواره در سراسر تاریخ به خصوص در متون مسیحیان آمده است و به عنوان محلی پر از شگفتی شناخته می‌شود. در اواخر عصر برنز ، کاپادوکیا با نام هتی (Hatti) شناخته می‌شده و مرکز قلمرو هیتی‌ها در خاتوشا بوده است. پس از پایان حکومت هیتی‌ها ، در کاپادوکیا حکومت ارباب رعیتی برقرار شد و در همان زمان بود که قلعه‌هایی مستحکم در آن ساخته شد و بعد‌ها از این قلعه‌ها به عنوان مکانی برای نگهداری برده‌های خارجی استفاده شد. دره سرخ کاپادوکیا : این دره زیبا‌ترین دره‌ی کاپادوکیا است که بین دو روستای گورمه و کاوسین قرار گرفته است. صخره‌های این دره به رنگ‌های صورتی و زرد و نارنجی هستند. همچنین در میان صخره‌ها ، باغ‌های سرسبز ، تاکستان‌ها و زمین‌های کشاورزی بسیاری وجود دارد که متعلق به کشاورزان بومی هستند. درون صخره‌ها کلیسا‌های پنهانی وجود دارد که قدمت آن‌ها به عهد بیزانس می‌رسد. گورمه : روستای گورمه در چندین نظرسنجی به عنوان زیبا‌ترین روستای جهان انتخاب شده است. اکثر بازدیدکنندگان برای بالن‌های هوایی این روستا به اینجا می‌آیند. این بالن‌ها هر روز صبح بر فراز روستا به گردش در می‌آیند. شهر زیرزمینی کایماکلی : شهر‌های زیرمینی کاپادوکیا از عهد برنز ساخته شده‌اند اما کایماکلی مشهور‌ترین شهر زیرزمینی است که قدمت آن به دوران بیزانس باز‌می‌گردد. در آن زمان مسیحیان برای محفوظ ماندن از هجوم اعراب و ایرانیان مجبور به زندگی زیرزمینی شدند. این شهر نمونه‌ی بزرگی از اتاق‌هایی زیرزمینی است که به وسیله‌ی تونل به یکدیگر متصل شده‌اند. همچنین از هشت طبقه تشکیل شده است که چهار طبقه‌ی آن به بازدید گردشگران اختصاص دارد. موزه فضای باز زلو : این موزه در ابتدا و در قرن نهم به عنوان صومعه کاربرد داشته است. اما در سال ۱۹۵۲ به دلیل فرسایش و خطر سقوط ، این روستا ممنوعه اعلام شد. در حال حاضر در این موزه ، دو کلیسا برای بازدید وجود دارد. معبد اسکی گوموسلر : این معبد در ده کیلومتری شمال شرق شهر نیجده واقع است. در این معبد نقوشی به چشم می‌خورند که قدمت آن‌ها به قرن یازده می‌رسد. از دیگر دیدنی‌های کاپادوکیا می‌توان از کایسری ، اوانوس ، اوچ حیصار ، پسابگ ، سوگانلی ، کاوسین ، دره‌ی ایهلارا و موزه‌ی فضای باز گورمه نام برد.