New Hotels
هتل‌های ارزروم


هتل اسوی ارزروم
ترکیه ، ارزروم ،
Sway Hotels Erzurum
Yunus Emre Mah. Kayak Tesisleri Kümeevler 2/2 Palandöken

هتل اسوی ارزروم - هتل اسوی در پلندوکن واقع شده است و یک استخر سرپوشیده دارد. همچنین یک سالن بدنسازی و 2500 متر مربع سونا ، حمام و یک وان حمام خواهید یافت. اتاقهای هتل دارای یک تلویزیون و تختخواب می‌باشد.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
22,492,800 ریال قیمت اتاق از / هر شب

هتل پولات ریزورت ارزروم
ترکیه ، ارزروم ،
Polat Erzurum Resort Hotel
İbrahim Polat Cad. Palandöken / Erzurum, 25000 Erzurum, Turkey

هتل پولات ریزورت ارزروم - این هتل پنج ستاره تنها پنج دقیقه با ماشین از کوه اسکی پالان دوکن فاصله دارد. این هتل تماشای اسکی ، استخر سرپوشیده و مرکز تناسب اندام ارائه می‌دهد. دسترسی به وای فای و پارکینگ رایگان است. اتاق های بزرگ و روشن هتل قطبی ارزروم دارای منظره ی کوه و محل نشیمن است. هر سویئت پوشیده از سنگ مرمر دارای حمام اختصاصی با لوازم حمام ، برس و دمپایی است.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
32,716,800 ریال قیمت اتاق از / هر شب

هتل واحد ورزشی برج ارزروم
ترکیه ، ارزروم ،
Sport Otel Kule Şubesi Erzurum
Refik Saydam Caddesi 57 PALANDÖKEN, 25070 Erzurum, Turkey

هتل واحد ورزشی برج ارزروم - هتل واحد ورزشی برج واقع در شهر ارزروم در فاصله 2.6 کیلومتری مسجد لالا مصطفی پاشا قرار دارد. امکانات اسکی و دسترسی به باغ از جمله امکانات این هتل است. این هتل همچنین دارای تراس ، یک سالن مشترک و همچنین یک بار است. وای فای رایگان و پارکینگ خصوصی در سایت موجود است.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
11,502,000 ریال قیمت اتاق از / هر شب


جاذبه‌های توریستی شهر ارزروم
ارزروم (به لاتین: Erzrum) ، (به ارمنی: Կարին ، کارین) شهری با جمعیت ۳۶۷۰۰۰ نفر ، مرکز استان ارزروم در ترکیه است. این شهر پیوسته هویتی نظامی و اقتصادی داشته و نقش بزرگی در روابط بازرگانی ترکیه و ایران ایفا کرده‌است. تاریخ ارزروم به دوران اورارتو می‌رسد و دودمان آرتاشسی در آنجا اسکان داشته‌اند. سکنه اول این منطقه ارمنی‌ها بودند که شهری به نام «کارین» در آنجا بنیان نهادند. در دوران بیزانس (روم شرقی) شهر تبدیل به قلعه شد و تئودوسیوپولیس (Theodosiopolis) نام گرفت. ارزروم در جنگ‌های بین ایران و روم و ایران و عثمانی به دفعات تغییر تبعیت داد. در سال ۵۰۲ مسیحی بهرام گور شهر را تسخیر کرد ولی پس از مدت کوتاهی دوباره بدست رومیان افتاد. در تاریخ ایران و در دوره قاجاریه یک دوره مذاکرات مهم تاریخی برای تعیین مرز بین دولت ایران و دولت عثمانی در شهر ارزروم (ارزنةالروم) برگزار شد که سرپرستی هیئت اعزامی از ایران به عهده میرزا تقی خان امیرکبیر بود. این شهر یکی از سرد سیرترین شهرهای کشور ترکیه می‌باشد. ارزروم با شهرهای تبریز و ارومیه پیوند خواهر خواندگی دارد و اکثر ساکنان آن (بیشتر از ۷۵%) به زبان ترکی استانبولی و ترکمنی آناتولی و اقلیتی هم (حداکثر ۲۵%) به زبان کردی کرمانجی و ارمنی خاموش صحبت می‌کنند.