New Hotels
هتل‌های قونیه


Dedeman Konya Hotel And Convention Center
Isparta Beysehir Yolu, Sille Kavsagi Esenler Mah. Selcuklu, 42080 Konya, Turkey

هتل و سالن کنفرانس ددمان قونیه - هتل ددمان در مرکز قونیه ، در کنار یکی از بزرگترین مراکز خرید شهر ، اتاق هایی با وای فای رایگان ارائه می‌دهد. این هتل دارای یک بار و امکانات تفریحی از قبیل استخر شنا ، استخر سرپوشیده و مرکز تناسب اندام است. همه‌ی اتاقهای مدرن دارای تهویه مطبوع ، تلویزیون و مینی بار است.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
14,824,800 ریال قیمت اتاق از / هر شب

هتل نووتل قونیه
ترکیه ، قونیه ،
Novotel Konya Hotel
Seker Mah Cevre Yolu Cad No 38 Selcuklu, 42020 Konya, Turkey

هتل نووتل قونیه - هتل نووتل قونیه با استخر در فضای باز و مرکز تناسب ، محل اقامتی در قونیه است. وای فای رایگان و پارکینگ رایگان در دسترس است.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
12,268,800 ریال قیمت اتاق از / هر شب

هتل رامادا پلازا قونیه
ترکیه ، قونیه ،
Ramada Plaza Konya Hotel
Horozluhan Mah. Yeni İstanbul Cad. No: 58, 42120 Konya, Turkey

هتل رامادا پلازا قونیه - این استخر سرپوشیده با استحکام مدرن ، حمام ، سالن بدنسازی و مرکز سلامتی و یک وان حمام ارائه می‌دهد. مهمان همچنین می‌تواند از مرکز تناسب اندام بهره مند شود در حالی که وای فای رایگان در سراسر هتل ارائه شده است. پارکینگ رایگان نیز موجود است.

Free Parking
Breakfast Included
17,125,200 ریال قیمت اتاق از / هر شب

Hilton Garden Inn Konya
Aziziye Mahallesi, Kışlaönü Sokak No:4 Karatay, 42020 Konya, Turkey

هتل هیلتون گاردن این قونیه - این هتل تجاری شیک در شهر آناتولی قونیه دارای مرکز تجاری 24 ساعته و امکانات ورزشی مدرن است. این هتل با وای فای و پارکینگ رایگان زیرزمینی خدمات ارائه می‌دهد. تمام اتاقهای مهمان در این هتل از تختخواب گیاهی سیستم خواب طبیعی ، و همچنین یک تلویزیون ال سی دی و یک میز بزرگ با صندلی ارگونومیک است.

Free Wifi
Free Parking
Breakfast Included
14,058,000 ریال قیمت اتاق از / هر شب


جاذبه‌های توریستی شهر قونیه
قونیه مرکز استان قونیه در کشور ترکیه است. آرامگاه مولوی ، شاعر پارسی‌زبان ، در شهر قونیه‌است. نام قونیه در منابع کهن به صورت ایکونیون (Iconıon) ، ایکونیوم (Iconıum) و استانکونا (Stancona) آمده‌است. ایکونیون از کلمه ایکون (Icon) به معنی شمایل گرفته شده‌است. در اساطیر یونان آمده که بر این شهر اژدهایی چیره شده بود و گه‌گاه به شهر حمله می‌کرد و گروهی از زنان و دختران را می‌بلعید. پرسیوس (Perseus) پسر ژوپیتر این اژدها را کشت و مردم شهر را از بلای او رها کرد. مردم شهر به پاس این رشادت ، تصویر پرسیوس را به یکی از دروازه‌های شهر آویختند. شهر را به مناسبت آن به زبان یونانی ایکونیون (شمایل) می‌گفتند. این وجه تسمیه وقتی که در حفاری از این شهر سکه‌هایی به دست آمد که بر روی آنها تصاویری از پرسیوس و اژدها دیده می‌شود ، تأیید شد. در دوره رومیان این شهر ایکونیوم خوانده شد. این کلمه در دوره سلجوقیان به اختصار قونیه خوانده شد. نام شهر در منابع فارسی و عربی به شکل قونیه و در مآخذ غربی به صورتConıa , Konıeh یا Konıa در ترکی امروز به شکل Konya به‌کار می‌رود.