Loading ..

نتیجه‌ای یافت نشد.

هتل‌های کوبا
جاذبه‌های توریستی شهر


جاذبه‌های توریستی کشور کوبا

کوبا ، کشوری در وست ایندیز (منطقه ای در شمال اقیانوس اطلس) ، بزرگترین جزیره جدا در مجمع الجزایر است که بیشترین تاثیر را در منطقه کارائیب گرفته است. کوبا یک ملت چند فرهنگی و عمدتا شهری است ، گرچه تنها یک شهر بزرگ دارد ، هاوانا  در ساحل شمال غربی مرکز سرمایه و تجاری کشور است. اکنون زندگی در کوبا کمی چالش برانگیز است ، زیرا آن ها دسترسی محدودی به غذا ، حمل و نقل ، برق و دیگر نیازهای زندگی هستند. اما مردم کوبا واقعا انسان های با اراده ای هستند که انقلاب کوبا ، نشان بارز آن است.
معمولا در میان تفریحات خانواده و اشخاص ، رفتن به سینما از جمله محبوب ترین هاست و باید بدانید که هاوانا هرساله میزبان یکی از بزرگترین فستیوال های فیلم در آمریکای لاتین است. در هاوانا و سانتیاگو گروه های درام اجراهای متداولی دارند. موسیقی نیز جزو جدانشدنی در هاواناست که گروه های کلاسیک محبوبی همیشه در این کشور وجود دارند. بسیاری از انواع دیگر موسیقی را می توانید در خیابان های کشور بشنوید و زنده ببینید!

هاوانای قدیمی - هاوانای قدیمی، محله ای تاریخی در کوبا است که در فهرست میراث یونسکو به ثبت رسیده است. در این جاذبه، می توانید ساعت ها در خیابان های سنگفرشی قدم بزنید که با ساختمان های باروک و نئوکلاسیک محاصره شده اند. شما در این محله به راحتی می توانید خود را در کوبای ۲۰۰ سال پیش تصور کنید. برخی از دیدنی های این محله عبارتند از: پلازا دِ لا کتدرال، رستوران افسانه ای و قلعه نیروی سلطنتی.

وارادرو - یکی از جاذبه های کوبا را می توان سواحل وارادرو دانست که در میان بهترین سواحل کل کارائیب به شمار می روند. این ساحل از شبه جزیره هیکاکوس، که درست در بخش شمالی قرار گرفته، شروع می شود و به بخش های اصلی کشور می رسد. هتل های بی شماری در این خط ساحلی وجود دارند و شما می توانید در سواحلی با ماسه های سفید این جاذبه، خاطراتی به یادماندنی برای خود ثبت کنید. پارک طبیعی پونتا هیکاکوس، دو غار آمبروسیو و موسولمانس، از جاذبه های طبیعی وارادرو هستند.

پلایا پارایسو در کایو لارگو دل سور - پلایا پارایسو (ساحل بهشت) در کشور به خاطر سواحل زیبایش معروف است که در کایو لارگو دل سور قرار دارد. سواحلی با شن های نرم و سفید که با رنگ دریای شفاف این قسمت ترکیب شده اند، همان جایی است که علاقمندان به آفتاب و گردشگری ساحلی، هوش از سر می برند.

کایو کوکو - یکی دیگر از مقاصد ساحلی کوبا و همچنین دورافتاده و خلوات ترین آن ها، کایو کوکو است. اگر کتاب های پیرمرد و دریا و جزایر در طوفان ارنست همینگوی را خوانده باشید باید به شما بگوییم که دریای نامبرده در این داستان ها همین سواحل کایو کوکو است. سواحلی که با آفتاب پوشیده شده اند، زیباترین چیزی است که می توانید ببینید.
 


© 2024 - 1403 کلیه حقوق این وب‌سایت محفوظ و متعلق به مشاوران سفر می‌باشد.

درخواست مشاوره از طریق واتساپ