تور بهشت گمشده تا تنگ گمبیل این تور در حال حاضر بسته است. تورهای این مسیر بزودی باز خواهند شد.

3 روزه شیراز
( 1 شب اقامت در هتل )

بهشت گمشده ، آبشار تنگ بستانک ، بافت و معماری خاص روستای جیدرزار ، روستای بهشت مکان ، جنگل‌های بکر بلوط ایرانی ، تنگ منحصر به فرد گمبیل ، رودخانه نوردی ، تنگ براق ، بافت و قلعه باستانی ایزدخواست
حرکت از البرز ، کرج کرج

زمینی
اتوبوس

28 الی 1396/3/26
اجرا نمی‌شودسوالات متداول مشتریان تور بهشت گمشده تا تنگ گمبیل


خدمات تور بهشت گمشده تا تنگ گمبیل

اجرای گشت‌های اعلام شده + پرداخت ورودیه‌ها (پرداخت هزینه برنامه‌های اختیاری به‌عهده همسفران است)
بیمه مسافرتی
راهنمای فارسی زبان همراه تور
جلسه حضوری معارفه تور برای همسفران در رستوران
3 وعده صبحانه 1 وعده نهار 1 وعده شام

اقامت در خانه محلی ساران خانه سنتی تجهیز شده شیراز

شرایط و مقررات مهم

برنامه های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.
لطفا با دقت کامل برنامه سفر ، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر مشاوران سفر اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
جهت جلوگیری از آلودگی محیط زیست از آوردن هرگونه ظروف یک بار مصرف خودداری فرمائید.
صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده مشاوران سفر می باشد و بازدید از مابقی جاذبه های پیشنهادی سفر با مسافران است.
در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر ، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد مکتوب بین همسفران و مشاوران سفر دریافت خواهد شد.
این تور بصورت اختصاصی در تاریخ مورد نظر همسفران ، بصورت گروهی یا انفرادی قابل اجرا می باشد.
لطفا قبل از ثبت نام منشور و قوانین تورهای طبیعت گردی مشاوران سفر را مطالعه فرمایید.

لوازم ضروری
دارو و لوازم شخصی
برای تور بهشت گمشده تا تنگ گمبیل چه مدارکی لازم داریم؟
شناسنامه
در تور بهشت گمشده تا تنگ گمبیل چه اماکنی بازدید خواهد شد؟
بهشت گمشده ، آبشار تنگ بستانک ، بافت و معماری خاص روستای جیدرزار ، روستای بهشت مکان ، جنگل‌های بکر بلوط ایرانی ، تنگ منحصر به فرد گمبیل ، رودخانه نوردی ، تنگ براق ، بافت و قلعه باستانی ایزدخواست
دانستنی‌های تور بهشت گمشده تا تنگ گمبیل
جاذبه‌های گردشگری تور بهشت گمشده تا تنگ گمبیل را معرفی کنید.

  • جاذبه‌های گردشگری شیراز
    شیراز به عنوان یکی از مهم‌ترین مراکز گردشگری و توریستی ایران مطرح بوده و با جاذبه‌های تاریخی فراوان برای گردشگران داخلی و خارجی شناخته شده‌است. از جاذبه‌های تاریخی شهر شیراز می‌توان به آتشکدهٔ صمیکان ، آرامگاه حافظ ، آرامگاه خواجوی کرمانی ، آرامگاه سعدی ، ارگ کریم‌خان ، باغ جهان‌نما ، باغ ارم ، باغ تخت ، باغ چهل‌تن ، باغ دلگشا ، باغ عفیف‌آباد ، باغ نارنجستان قوام ، باغ هفت‌تن ، خانه صالحی ، چاه مرتاض علی ، حمام باغ نشاط ، عمارت باغ ایلخانی ، عمارت باغ نشاط ، عمارت دیوانخانه ، عمارت کلاه‌فرنگی باغ نظر ، مسجد نصیرالملک ، قصر ابونصر ، قلعهٔ کک‌ها ، مدرسهٔ آقاباباخان ، مدرسهٔ خان ، موزهٔ پارس ، موزهٔ هفت‌تنان ، نقش برجسته بهرام در برم دلک اشاره کرد.
    از جاذبه‌های طبیعی شهر شیراز می‌توان به آبشار کوهمره سرخی ، برم‌دلک ، پارک قلعه‌بندر ، پارک ملی بمو ، باغ پرندگان شیراز ، پیربناب ، چشمهٔ جوشک ، چشمهٔ خارگان ، چشمهٔ ریچی ، دریاچهٔ دشت ارژن ، دریاچهٔ مهارلو ، رکن‌آباد ، رودخانهٔ قره‌آغاج ، روستای قلات ، کوه سبزپوشان ، گردشگاه آتشکده ، گردشگاه چاه‌مسکی ، گردشگاه چشمه سلمانی و گردشگاه هفت‌برم اشاره کرد.

آیا پس از اینکه تور بهشت گمشده تا تنگ گمبیل را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در tripadvisors.ir در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های تور بهشت گمشده تا تنگ گمبیل واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

دلیل تفاوت نرخ تور بهشت گمشده تا تنگ گمبیل شما با دیگر شرکتها در چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای تور بهشت گمشده تا تنگ گمبیل را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای تور بهشت گمشده تا تنگ گمبیل می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کرج دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

قیمت تور بهشت گمشده تا تنگ گمبیل چقدر تمام می‌شود؟

قیمت تور شیراز بستگی به عوامل متعددی دارد و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای تورهای شیراز در نظر گرفت. به طور مثال نوع پرواز شیراز ، مسافت پرواز ، درجه هتل شیراز ، خدماتی که هتل شیراز به مسافران ارائه می‌دهد و تاریخ سفر همگی از عوامل تعیین کننده قیمت تور شیراز هستند. برای اطلاع از قیمت تور شیراز بهترین راه این است به سایت tripadvisors.ir مراجعه کنید و در قیمت تورهای خارجی tripadvisors.ir مبدا و مقصد سفر و تاریخ را وارد کنید و قیمت تور شیراز به هر شهری که می‌خواهید را جستجو کنید.

بهترین زمان برای خریدن تور بهشت گمشده تا تنگ گمبیل چه موقع است؟

بهترین زمان برای خریدن تور بهشت گمشده تا تنگ گمبیل بستگی به شرایط مسافر و مقصدی که می‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای شیراز تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها سرد است؛ به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به شیراز با توجه به شرایط آب و هوای شیراز فصل بهار ، ماه آخر تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمانی که شیراز خلوت تر است سفر کنید بهترین زمان سفر فصل هایی است که مسافران زیادی به شیراز سفر نمی‌کنند؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید تورهای ارزان شیراز را بخرید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری شیراز و یا عکاسی با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نمی‌شوید

تور ارزان شیراز را چگونه بخریم؟

برای خرید تور ارزان شیراز چند انتخاب پیش رو دارید: اول اینکه می‌توانید تورهای لحظه آخری شیراز را بخرید چون معمولا وقتی تورهای شیراز از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی‌رسند تخفیف خوبی روی این تورها می‌دهند و تورهای لحظه آخری شیراز از جمله تورهای ارازن شیراز هستند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان شیراز انتخاب هتل های ارزان شیراز و پروازهای ارزان شیراز است. هتل های 3 ستاره شیراز و هتل های 2 ستاره شیراز از جمله هتل های ارزان شیراز هستند. همچنین پروازهای چارتری شیراز هم در مقایسه با پروازهای دیگر شیراز خیلی ارزانتر تمام می‌شوند. پس برای خرید تور ارزان شیراز باید پروازهای چارتری ارزان شیراز را با هتل های ارزان شیراز رزرو کنید. انتخاب سوم هم سفر به شیراز در فصل های خارج از اوج سفر است. برای خرید تور ارزان شیراز باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای شیراز نیست اقدام به سفر کنید. در فصل هایی مثل پاییز و زمستان پروازهای شیراز و هتل های شیراز خلوت هستند و به همین دلیل است که می‌توانید تورهای ارزان شیراز را خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان شیراز این است که تور زمینی شیراز را خریداری کنید. با خرید بلیط اتوبوس شیراز و یا بلیط قطار شیراز در کنار هتل های ارزان شیراز می‌توانید با تور ارزان به شیراز سفر کنید و همچنین از تماشای جاذبه هایی که در طول مسیر از ایران تا شیراز وجود دارند لذت ببرید.

قیمت تور بهشت گمشده تا تنگ گمبیل چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه تور شیراز فاکتور بسیار مهمی است که گردشگران این کشور به هنگام خرید تور شیراز به آن توجه می کنند ، چنانچه از متقاضیان خرید تور شیراز هستید باید بدانید که عواملی متعددی در قیمت این دسته از تور ها تأثیر گذارند ، برخی از این عوامل عبارتند از مدت زمان برگزاری تور ، نوع رزرو هتل در شیراز ، نوع تور (زمینی یا هوایی) ، وسیله نقلیه ، تعداد مقاصد ، خدمات تور و غیره. گردشگران تور شیراز باید بدانند که با در نظر گرفتن عوامل مذکور و میزان اهمیت آن ها می توانند تور مناسب و مقرون به صرفه ای را خریداری کنند ، گفتنی است که تور شیراز گستره قیمتی وسیعی دارد به این معنی که شما تورهای این مقصد را می توانید خیلی ارزان ، ارزان ، متوسط ، گران و حتی خیلی گران خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان شیراز سفر به این کشور در مواقع کم گردشگر می باشد ، جالب است بدانید که قیمت تورهای گردشگری در تمامی مسیرها تا حد بسیاری تحت تأثیر میزان تقاضا هستند ، بدین صورت که قیمت تور شیراز همزمان با کاهش میزان تقاضا کاهش ، و با افزایش میزان تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین شما با سفر در زمان های کم گردشگر نظیر فصول سرد سال (زمستان و پاییز) ، ایام غیر تعطیل و ایام غیر خاص سال می توانید تور ارزان شیراز را خریداری نمایید

آفر تور بهشت گمشده تا تنگ گمبیل چیست؟

آفرهایی که tripadvisors.ir در تورهای خود می‌دهد ، راه بسیار مناسبی برای خرید تور ارزان شیراز به شمار می آیند ، ما تخفیف‌هایی را برای گردشگران تور شیراز در نظر می گیریم که شما با استفاده از آن ها می توانید تور شیراز را با قیمت کمتر خریداری نمایید ، لازم به ذکر است که میزان تور آفر شیراز در ماه های غیر توریستی و غیر تعطیلی سال افزایش می یابد.

تور بهشت گمشده تا تنگ گمبیل لحظه آخری

تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 شیراز نیز نوعی از تورهای این کشور می باشند که با قیمت ارزان تری به گردشگران این شهر عرضه می شود و شما با خرید آن ها می توانید هزینه ی تور شیراز خود را کاهش دهید ، برای خرید تورهای لحظه آخری شیراز باید در لحظه آخر اقدام کنید ، بدین معنی که از فرصتی که tripadvisors.ir چند روز مانده به زمان اجرای تور در اختیار گردشگران قرار می دهند استفاده کرده و تور شیراز لحظه آخری را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.


امتیاز مسافران به تور بهشت گمشده تا تنگ گمبیل

امتیاز مسافران به تور بهشت گمشده تا تنگ گمبیل


، نظرات و امتیاز خود به خدمات تور بهشت گمشده تا تنگ گمبیل را ثبت کنیدنظرات مسافران به خدمات تور بهشت گمشده تا تنگ گمبیل
نظری ثبت نشده است

ساناز ستاری: مشاور سفر شما
نام و نام خانوادگی  
شماره واتساپ خود را وارد کنید