C2781 - تور ایروان ارمنستان موجود - جهت استعلام قیمت تماس بگیرید. 02634428270

تور 4 روزه ایروان - هتل رادیسون بلو ایروان ( هتل پنج ستاره )
وسیله نقلیه توریستی زمینی
حرکت از البرز ، کرج فلکه اول گوهردشت

+ قیمت پرواز به قیمتهای زیر اضافه می‌گردد
لیست هتل ها و قیمت های تور ایروان ارمنستان - 5 روزه
نام هتل درجه هتل هر نفر در اتاق ۲ تخته سینگل کودک با تخت اضافه کودک بدون تخت
هتل لاتار ایروان
5 ستاره
10,464,000تومان 13,603,200تومان 9,417,600تومان تماس بگیرید
هتل نشنال ایروان
5 ستاره Top
5,576,000تومان 7,248,800تومان 5,018,400تومان تماس بگیرید
هتل گلدن پالاس ریزورت و اسپا ایروان
5 ستاره Top
8,976,000تومان 11,668,800تومان 8,078,400تومان تماس بگیرید
هتل رادیسون بلو ایروان
5 ستاره Top
6,268,000تومان 8,148,400تومان 5,641,200تومان تماس بگیرید
هتل حیات پالاس ایروان
5 ستاره
7,064,000تومان 9,183,200تومان 6,357,600تومان تماس بگیرید
هتل گلدن پالاس ایروان
5 ستاره Top
7,860,000تومان 10,218,000تومان 7,074,000تومان تماس بگیرید
هتل شیراک ایروان
3 ستاره Top
3,584,000تومان 4,659,200تومان 3,225,600تومان تماس بگیرید

تور ارمنستان
سوالات متداول مشتریان تور ایروان ارمنستان از مشاوران سفر


خدمات تور ایروان ارمنستان

ترانسفر فرودگاهی (استقبال و بدرقه)
بیمه مسافرتی
راهنمای فارسی زبان همراه تور
4 وعده صبحانه

تور ایروان ارمنستان ، 5روز ایروان ، هتل رادیسون بلو ایروان ، سفر گروهی 5 روزه ( 5روز و 4 شب ) زمینی

شرایط و مقررات مهم

برنامه های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.
جهت راحتی خود و همسفران با کوله یا چمدان مسافرتی حداکثر ۲۰ کیلوگرمی مسافرت نمائید.
با نزدیک شدن به تاریخ حرکت ، امکان افزایش قیمت بلیط توسط شرکت هواپیمایی وجود دارد ، لذا پیشنهاد می کنیم در صورت قطعی بودن سفر خود ، هرچه سریع تر نسبت به تهیه بلیط اقدام نمایید ، تهیه بلیط را می توانید به همکاران مشاوران سفر بسپارید و یا شخصاً نسبت به تهیه بلیط اقدام فرمایید.
هتل های این تور طبق جدول فوق رزرو شده اند ، اما در صورت هرگونه تغییر ناخواسته در هتل ها ، هتل دیگری با کلاس برابر یا بالاتر نسبت به هتل قبلی رزرو خواهد شد.
پرداخت عوارض خروج از کشور به عهده همسفران است.
تخت سوم در هتل های رزرو شده از نوع سفری یا کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می شود.
صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده مشاوران سفر می باشد و بازدید از مابقی جاذبه های پیشنهادی سفر با مسافران است.
در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر ، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد مکتوب بین همسفران و مشاوران سفر دریافت خواهد شد.
مسئولیت کنترل اعتبار گذرنامه (حداقل ۶ ماه از تاریخ ورود به کشور مقصد) و مسائل مربوط به ممنوع الخروج بودن به عهده همسفران محترم است.
هزینه بار اضافی در پروازهای بین المللی و پروازهای داخلی کشورها بر عهده مسافر می باشد ، لطفا در هنگام ثبت نام ، مقدار بار مجاز خود را سوال نمایید.
این تور بصورت اختصاصی در تاریخ مورد نظر همسفران ، بصورت گروهی یا انفرادی قابل اجرا می باشد.
برای راحتی همسفران ، معادل ریالی مبالغ ارزی جدول فوق ( به نرخ روز ) از همسفران عزیز دریافت خواهد شد.
لطفا قبل از ثبت نام منشور و قوانین تورهای طبیعت گردی مشاوران سفر را مطالعه فرمایید.

لوازم ضروری
دارو و لوازم شخصی
لوازم پیشنهادی سفر
دوربین عکاسی
کرم ضدآفتاب
عینک آفتابی
کلاه نقاب‌دار
برای سفر به ایروان چه مدارکی لازم داریم؟
پاسپورت با 6 ماه اعتبار
شناسنامه
در تور ایروان ارمنستان چه اماکنی بازدید خواهد شد؟
  • بازدید از شهر ایروان و زیبایی های آن

دانستنی‌های تور ایروان ارمنستان
جاذبه‌های گردشگری تور ایروان ارمنستان را معرفی کنید.

  • جاذبه‌های گردشگری ایروان
    ارمنستان با نام رسمی جمهوری ارمنستان کشوری در قفقاز جنوبی به پایتختی ایروان است. معبد گارنیکلیسای گغارت ، شهر مذهبی اجمیازین ، شهر جرموک ، دره گل ها ، شهر اشتاراک ، دریاچه سوان ، هانرابدوتیان هراپاراگ ( میدان جمهوری) ، کلیسای گریگورلوساوریچ مقدس ، ساختمان اپرا ، گاسگاد معروف به هزار پله ، خیابان مارشال باغرامیان ، هامالیر ( مجتمع فرهنگی ورزشی ) ، بنای یاد بود قتل عام ارامنه ، موزه اثار خطی MATENADARAN ، هاختاناکی ایگی (مجسمه مادر ارمنستان) از مراکز دیدنی ارمنستان هستند.

آیا پس از اینکه تور ایروان ارمنستان را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در مشاوران سفر در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های تور ایروان ارمنستان واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

دلیل تفاوت نرخ تور ایروان ارمنستان شما با دیگر شرکتها در چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای تور ایروان ارمنستان را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای تور ایروان ارمنستان می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کرج دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

قیمت تور ایروان چقدر تمام می‌شود؟

قیمت تور ایروان بستگی به عوامل متعددی دارد و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای تورهای ایروان در نظر گرفت. به طور مثال نوع پرواز ایروان ، مسافت پرواز ، درجه هتل ایروان ، خدماتی که هتل ایروان به مسافران ارائه می‌دهد و تاریخ سفر همگی از عوامل تعیین کننده قیمت تور ایروان هستند. برای اطلاع از قیمت تور ایروان بهترین راه این است به سایت مشاوران سفر مراجعه کنید و در قیمت تورهای خارجی مشاوران سفر مبدا و مقصد سفر و تاریخ را وارد کنید و قیمت تور ایروان به هر شهری که می‌خواهید را جستجو کنید.

بهترین زمان برای خریدن تور ایروان چه موقع است؟

بهترین زمان برای خریدن تور ایروان بستگی به شرایط مسافر و مقصدی که می‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای ایروان تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها سرد است؛ به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به ایروان با توجه به شرایط آب و هوای ایروان فصل بهار ، ماه آخر تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمانی که ایروان خلوت تر است سفر کنید بهترین زمان سفر فصل هایی است که مسافران زیادی به ایروان سفر نمی‌کنند؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید تورهای ارزان ایروان را بخرید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری ایروان و یا عکاسی با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نمی‌شوید

تور ارزان ایروان را چگونه بخریم؟

برای خرید تور ارزان ایروان چند انتخاب پیش رو دارید: اول اینکه می‌توانید تورهای لحظه آخری ایروان را بخرید چون معمولا وقتی تورهای ایروان از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی‌رسند تخفیف خوبی روی این تورها می‌دهند و تورهای لحظه آخری ایروان از جمله تورهای ارازن ایروان هستند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان ایروان انتخاب هتل های ارزان ایروان و پروازهای ارزان ایروان است. هتل های 3 ستاره ایروان و هتل های 2 ستاره ایروان از جمله هتل های ارزان ایروان هستند. همچنین پروازهای چارتری ایروان هم در مقایسه با پروازهای دیگر ایروان خیلی ارزانتر تمام می‌شوند. پس برای خرید تور ارزان ایروان باید پروازهای چارتری ارزان ایروان را با هتل های ارزان ایروان رزرو کنید. انتخاب سوم هم سفر به ایروان در فصل های خارج از اوج سفر است. برای خرید تور ارزان ایروان باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای ایروان نیست اقدام به سفر کنید. در فصل هایی مثل پاییز و زمستان پروازهای ایروان و هتل های ایروان خلوت هستند و به همین دلیل است که می‌توانید تورهای ارزان ایروان را خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان ایروان این است که تور زمینی ایروان را خریداری کنید. با خرید بلیط اتوبوس ایروان و یا بلیط قطار ایروان در کنار هتل های ارزان ایروان می‌توانید با تور ارزان به ایروان سفر کنید و همچنین از تماشای جاذبه هایی که در طول مسیر از ایران تا ایروان وجود دارند لذت ببرید.

قیمت تور ایروان چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه تور ایروان فاکتور بسیار مهمی است که گردشگران این کشور به هنگام خرید تور ایروان به آن توجه می کنند ، چنانچه از متقاضیان خرید تور ایروان هستید باید بدانید که عواملی متعددی در قیمت این دسته از تور ها تأثیر گذارند ، برخی از این عوامل عبارتند از مدت زمان برگزاری تور ، نوع رزرو هتل در ایروان ، نوع تور (زمینی یا هوایی) ، وسیله نقلیه ، تعداد مقاصد ، خدمات تور و غیره. گردشگران تور ایروان باید بدانند که با در نظر گرفتن عوامل مذکور و میزان اهمیت آن ها می توانند تور مناسب و مقرون به صرفه ای را خریداری کنند ، گفتنی است که تور ایروان گستره قیمتی وسیعی دارد به این معنی که شما تورهای این مقصد را می توانید خیلی ارزان ، ارزان ، متوسط ، گران و حتی خیلی گران خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان ایروان سفر به این کشور در مواقع کم گردشگر می باشد ، جالب است بدانید که قیمت تورهای گردشگری در تمامی مسیرها تا حد بسیاری تحت تأثیر میزان تقاضا هستند ، بدین صورت که قیمت تور ایروان همزمان با کاهش میزان تقاضا کاهش ، و با افزایش میزان تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین شما با سفر در زمان های کم گردشگر نظیر فصول سرد سال (زمستان و پاییز) ، ایام غیر تعطیل و ایام غیر خاص سال می توانید تور ارزان ایروان را خریداری نمایید

آفر تور ایروان چیست؟

آفرهایی که مشاوران سفر در تورهای خود می‌دهد ، راه بسیار مناسبی برای خرید تور ارزان ایروان به شمار می آیند ، ما تخفیف‌هایی را برای گردشگران تور ایروان در نظر می گیریم که شما با استفاده از آن ها می توانید تور ایروان را با قیمت کمتر خریداری نمایید ، لازم به ذکر است که میزان تور آفر ایروان در ماه های غیر توریستی و غیر تعطیلی سال افزایش می یابد.

تور لحظه آخری ایروان

تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 ایروان نیز نوعی از تورهای این کشور می باشند که با قیمت ارزان تری به گردشگران این شهر عرضه می شود و شما با خرید آن ها می توانید هزینه ی تور ایروان خود را کاهش دهید ، برای خرید تورهای لحظه آخری ایروان باید در لحظه آخر اقدام کنید ، بدین معنی که از فرصتی که مشاوران سفر چند روز مانده به زمان اجرای تور در اختیار گردشگران قرار می دهند استفاده کرده و تور ایروان لحظه آخری را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.