تور یونان و اسپانیا

C2816 - تورهای موجود در این مسیر تا اطلاع ثانوی به دلیل شیوع ویروس کرونا (COVID-19)، اجرا نخواهند شد.
تور 4 روزه بارسلون | تور 4 روزه آتن - هتل ایبیس ( هتل چهار ستاره )
هواپیمایی آلیتالیا آلیتالیا
حرکت از تهران ، تهران فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره)

+ قیمت پرواز به قیمتهای زیر اضافه می‌گردد
لیست هتل ها و قیمت های تور یونان و اسپانیا - 9 روزه
نام هتل درجه هتل هر نفر در اتاق ۲ تخته سینگل کودک با تخت اضافه کودک بدون تخت
هتل اوهلا ایکسامپل بارسلون
5 ستاره Top
23,472,000تومان 30,513,600تومان 21,124,800تومان تماس بگیرید
هتل دونا بوتیک هتل بارسلون
4 ستاره Top
17,528,000تومان 22,786,400تومان 15,775,200تومان تماس بگیرید
هتل هیلتون مروارید مار بارسلون
4 ستاره Top
26,448,000تومان 34,382,400تومان 23,803,200تومان تماس بگیرید

تور ترکیبی اروپا
سوالات متداول مشتریان تور یونان و اسپانیا از مشاوران سفر


برنامه سفر تور یونان و اسپانیا

روز 1: روز اول : پرواز با هواپیمائی آلیتالیا به مقصد ایتالیا ، ورود به رم و اقامت در هتل ( )
روز 2: روز دوم : بعد از صرف صبحانه ، گشت شهری رم و بازدید از جاذبه های توریستی رم ( )
روز 3: روز سوم : وقت آزاد ( )
روز 4: روز چهارم : بعد از صرف صبحانه و ترک هتل ، ترانسفر به سمت فرودگاه جهت عزیمت به بارسلونا و اقامت در هتل ( )
روز 5: روز پنجم : بعد از صرف صبحانه ، گشت شهری و بازدید از جاذبه های توریستی بارسلونا ( )
روز 6: روز ششم : وقت آزاد ( )
روز 7: روز هفتم : بعد از صرف صبحانه و ترک هتل ، ترانسفر به سمت فرودگاه جهت عزیمت به پاریس و اقامت در هتل ( )
روز 8: روز هشتم : بعد از صرف صبحانه ، گشت شهری پاریس به مدت 6 ساعت ( )
روز 9: روز نهم : بعد از صرف صبحانه ، بازدید از موزه لوور پاریس ( )
روز 10: روز دهم : بعد از صرف صبحانه و ترک هتل ، ترانسفر به سمت فرودگاه جهت عزیمت به آمستردام ( )
روز 11: روز یازدهم : بعد از صرف صبحانه ، گشت شهری آمستردام و بازدید از جاذبه توریستی آمستردام ( )
روز 12: روز دوازدهم : بعد از صرف صبحانه و ترک هتل ، ترانسفر به سمت فرودگاه جهت عزیمت به تهران ( )

خدمات تور یونان و اسپانیا

ترانسفر فرودگاهی (استقبال و بدرقه)
بیمه مسافرتی
ویزای توریستی
راهنمای فارسی زبان همراه تور
8 وعده صبحانه

تور هلند ، فرانسه ، ایتالیا و اسپانیا ، 3 روز رم - 3 روز بارسلون - 3 روز پاریس - 2 روز آمستردام ، هتل ایبیس ، سفر گروهی 12 روزه ( 12 روز و 11 شب ) هوایی

شرایط و مقررات مهم

برنامه های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.
لطفا با دقت کامل برنامه سفر ، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر مشاوران سفر اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
جهت راحتی خود و همسفران با کوله یا چمدان مسافرتی حداکثر ۲۰ کیلوگرمی مسافرت نمائید.
با نزدیک شدن به تاریخ حرکت ، امکان افزایش قیمت بلیط توسط شرکت هواپیمایی وجود دارد ، لذا پیشنهاد می کنیم در صورت قطعی بودن سفر خود ، هرچه سریع تر نسبت به تهیه بلیط اقدام نمایید ، تهیه بلیط را می توانید به همکاران مشاوران سفر بسپارید و یا شخصاً نسبت به تهیه بلیط اقدام فرمایید.
هتل های این تور طبق جدول فوق رزرو شده اند ، اما در صورت هرگونه تغییر ناخواسته در هتل ها ، هتل دیگری با کلاس برابر یا بالاتر نسبت به هتل قبلی رزرو خواهد شد.
پرداخت عوارض خروج از کشور به عهده همسفران است.
تخت سوم در هتل های رزرو شده از نوع سفری یا کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می شود.
صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده مشاوران سفر می باشد و بازدید از مابقی جاذبه های پیشنهادی سفر با مسافران است.
در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر ، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد مکتوب بین همسفران و مشاوران سفر دریافت خواهد شد.
مسئولیت کنترل اعتبار گذرنامه (حداقل ۶ ماه از تاریخ ورود به کشور مقصد) و مسائل مربوط به ممنوع الخروج بودن به عهده همسفران محترم است.
هزینه بار اضافی در پروازهای بین المللی و پروازهای داخلی کشورها بر عهده مسافر می باشد ، لطفا در هنگام ثبت نام ، مقدار بار مجاز خود را سوال نمایید.
این تور بصورت اختصاصی در تاریخ مورد نظر همسفران ، بصورت گروهی یا انفرادی قابل اجرا می باشد.
برای راحتی همسفران ، معادل ریالی مبالغ ارزی جدول فوق ( به نرخ روز ) از همسفران عزیز دریافت خواهد شد.
لطفا قبل از ثبت نام منشور و قوانین تورهای طبیعت گردی مشاوران سفر را مطالعه فرمایید.

لوازم ضروری
دارو و لوازم شخصی
لوازم پیشنهادی سفر
دوربین عکاسی
برای سفر به آتن چه مدارکی لازم داریم؟
پاسپورت با 6 ماه اعتبار
در تور یونان و اسپانیا چه اماکنی بازدید خواهد شد؟
 • بازدید از هلند ، فرانسه ، ایتالیا و اسپانیا

دانستنی‌های تور یونان و اسپانیا
جاذبه‌های گردشگری تور یونان و اسپانیا را معرفی کنید.

 • جاذبه‌های گردشگری بارسلون
  بارسلون پایتخت و پرجمعیت‌ترین شهر بخش خودمختار کاتالونیا و پس از مادرید پرجمعیت‌ترین شهر اسپانیا و مهمترین بندر این کشور است. جمعیت شهر بارسلون ۱٫۶۲۱٫۵۳۷ در منطقه‌ای به وسعت ۱۰۱٫۴ کیلومتر مربع و منطقه شهری بارسلون بدون احتساب حومه در منطقه‌ای به وسعت ۸۰۳ کیلومترمربع بیش از ۴٫۲۰۰٫۰۰۰ نفر است. مجموعاً در حدود پنج میلیون نفر در ناحیه شهری بارسلونا زندگی می‌کنند. همچنین این شهر بخش اصلی شهرداری‌ها و شهرستان‌های هم جواریست که منطقه شهری بارسلونا را با جمعیت ۳٫۲۱۸٫۰۷۱ می‌سازند. بارسلون ششمین شهر پرجمعیت اتحادیه اروپا و بزرگ‌ترین کلان‌شهر اروپا در کنار دریای مدیترانه است.
  باری گوتیک مرکز شهر قدیم بارسلون است که با وجود برخی تغییرات ایجاد شده در قرن ۱۹ و اوایل قرن ۲۰ بناهایی از قرون وسطی و تعدادی قدیمی‌تر متعلق به رومی‌ها هنوز در آن وجود دارد. معماری مدرنیزمه کاتالان که بین سال‌های ۱۸۸۵ و ۱۹۵۰ گسترش یافته و میراث بسیار مهمی در بارسلون است و شمار قابل توجهی از این بناها در فهرست میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده‌اند. در این میان کارهای معماری آنتونیو گائودی که در سرتاسر شهر آن‌ها را می‌توان یافت ، قابل توجه است. بهترین بنا و معروف‌ترین کار او کلیسای ناتمام ساگرادا فامیلیا است که از سال ۱۸۸۲ در دست ساخت بوده و هزینه‌های آن از کمک‌های شخصی تأمین می‌شود ، زمان پایان ساخت این بنا ۲۰۲۶ برآورد شده‌است.
  بناهای تاریخی بارسلون شامل :
  ساگرادا فامیلیا نماد بین‌المللی بارسلونا
  قصر موسیقی کاتالان و بیمارستان سنت پائول طراحی شده توسط لوییز دومانچه‌ای مونتانر و از ۱۹۹۷ در فهرست میراث جهانی یونسکو قرار دارند.
  آثار آنتونی گائودی شامل: پالائو گوئل ، پارک گوئل ، کازا میلا ، کازا ویسنس ، کازا باتیو ، ساگرادا فامیلیا
  کلیسای سانتا ماریا دل مار
  کلیسای گوتیک سانتا ماریا دل پی
  کلیسای جامع بارسلون
  کلیسای سنت پائو دل کمپ
  آرامگاه کلمبوس می‌باشد.


 • جاذبه‌های گردشگری آتن
  حدود ۳۰۰۰ پ. م این مکان مسکونی شد و آتن پیش از ۷۰۰ پ. م پایتخت آتیک متحد بود. ایرانیان در ۴۸۰ پ. م آن را فتح کردند و آتن به نخستین شهر یونان از لحاظ قدرت و فرهنگ در زمان پریکلس تبدیل شد. پس از مرگ اسکندر مقدونی ، شهر تضعیف شد ، اما تا ۵۲۹م که پوستی نیانوس مکاتب فلسفی را تعطیل کرد ، به منزله یک مرکز روشنفکری شکوفا شد. در ۱۴۵۸م ترکان عثمانی آن را تصرف و غارت کردند و تا ۱۸۳۳ آن را در اختیار داشتند؛ آتن در ۱۸۳۴ پایتخت یونان شد. در جنگ جهانی دوم ، از آوریل ۱۹۴۱ تا اکتبر ۱۹۴۴ ، در اشغال آلمان‌ها بود و تا ژانویه ۱۹۴۵ صحنه نبردهای شدید خیابانی بین سلطنت طلبان و پارتیزان‌های کمونیست شد. نگرانی فزاینده عمومی نسبت به پیامدهای سطوح بالای آلودگی بر آثار تاریخی و سلامت مردم سبب شد که از آوریل ۱۹۹۵ به مدت سه ماه رفت‌وآمد خوردوها در شهر ممنوع شود. در سپتامبر ۱۹۹۹ زلزله ای به بزرگی ۹/۵ در مقیاس ریشتر ، یونان را لرزاند و دست کم ۱۲۷ کشته و ۷۰ هزار بی خانمان بر جای گذاشت. مرکز آن ، که قوی‌ترین زلزله از ۱۹۸۱ بود ، ۱۲ مایلی شمال آتن گزارش شد.
  در سال ۴۸۰ پیش از میلاد (دوره خشایارشا) ارتش هخامنشی به یونان یورش برد و در شهر آتن رژه رفت اما ناوگان دریای هخامنشی در نبرد سالامیس شکست خورد و نهایتاً تاخت و تازهای ایران در این سال پایان پذیرفت.

آیا پس از اینکه تور یونان و اسپانیا را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در مشاوران سفر در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های تور یونان و اسپانیا واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

دلیل تفاوت نرخ تور یونان و اسپانیا شما با دیگر شرکتها در چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای تور یونان و اسپانیا را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای تور یونان و اسپانیا می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کرج دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

قیمت تور آتن چقدر تمام می‌شود؟

قیمت تور آتن بستگی به عوامل متعددی دارد و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای تورهای آتن در نظر گرفت. به طور مثال نوع پرواز آتن ، مسافت پرواز ، درجه هتل آتن ، خدماتی که هتل آتن به مسافران ارائه می‌دهد و تاریخ سفر همگی از عوامل تعیین کننده قیمت تور آتن هستند. برای اطلاع از قیمت تور آتن بهترین راه این است به سایت مشاوران سفر مراجعه کنید و در قیمت تورهای خارجی مشاوران سفر مبدا و مقصد سفر و تاریخ را وارد کنید و قیمت تور آتن به هر شهری که می‌خواهید را جستجو کنید.

بهترین زمان برای خریدن تور آتن چه موقع است؟

بهترین زمان برای خریدن تور آتن بستگی به شرایط مسافر و مقصدی که می‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای آتن تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها سرد است؛ به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به آتن با توجه به شرایط آب و هوای آتن فصل بهار ، ماه آخر تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمانی که آتن خلوت تر است سفر کنید بهترین زمان سفر فصل هایی است که مسافران زیادی به آتن سفر نمی‌کنند؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید تورهای ارزان آتن را بخرید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری آتن و یا عکاسی با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نمی‌شوید

تور ارزان آتن را چگونه بخریم؟

برای خرید تور ارزان آتن چند انتخاب پیش رو دارید: اول اینکه می‌توانید تورهای لحظه آخری آتن را بخرید چون معمولا وقتی تورهای آتن از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی‌رسند تخفیف خوبی روی این تورها می‌دهند و تورهای لحظه آخری آتن از جمله تورهای ارازن آتن هستند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان آتن انتخاب هتل های ارزان آتن و پروازهای ارزان آتن است. هتل های 3 ستاره آتن و هتل های 2 ستاره آتن از جمله هتل های ارزان آتن هستند. همچنین پروازهای چارتری آتن هم در مقایسه با پروازهای دیگر آتن خیلی ارزانتر تمام می‌شوند. پس برای خرید تور ارزان آتن باید پروازهای چارتری ارزان آتن را با هتل های ارزان آتن رزرو کنید. انتخاب سوم هم سفر به آتن در فصل های خارج از اوج سفر است. برای خرید تور ارزان آتن باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای آتن نیست اقدام به سفر کنید. در فصل هایی مثل پاییز و زمستان پروازهای آتن و هتل های آتن خلوت هستند و به همین دلیل است که می‌توانید تورهای ارزان آتن را خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان آتن این است که تور زمینی آتن را خریداری کنید. با خرید بلیط اتوبوس آتن و یا بلیط قطار آتن در کنار هتل های ارزان آتن می‌توانید با تور ارزان به آتن سفر کنید و همچنین از تماشای جاذبه هایی که در طول مسیر از ایران تا آتن وجود دارند لذت ببرید.

قیمت تور آتن چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه تور آتن فاکتور بسیار مهمی است که گردشگران این کشور به هنگام خرید تور آتن به آن توجه می کنند ، چنانچه از متقاضیان خرید تور آتن هستید باید بدانید که عواملی متعددی در قیمت این دسته از تور ها تأثیر گذارند ، برخی از این عوامل عبارتند از مدت زمان برگزاری تور ، نوع رزرو هتل در آتن ، نوع تور (زمینی یا هوایی) ، وسیله نقلیه ، تعداد مقاصد ، خدمات تور و غیره. گردشگران تور آتن باید بدانند که با در نظر گرفتن عوامل مذکور و میزان اهمیت آن ها می توانند تور مناسب و مقرون به صرفه ای را خریداری کنند ، گفتنی است که تور آتن گستره قیمتی وسیعی دارد به این معنی که شما تورهای این مقصد را می توانید خیلی ارزان ، ارزان ، متوسط ، گران و حتی خیلی گران خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان آتن سفر به این کشور در مواقع کم گردشگر می باشد ، جالب است بدانید که قیمت تورهای گردشگری در تمامی مسیرها تا حد بسیاری تحت تأثیر میزان تقاضا هستند ، بدین صورت که قیمت تور آتن همزمان با کاهش میزان تقاضا کاهش ، و با افزایش میزان تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین شما با سفر در زمان های کم گردشگر نظیر فصول سرد سال (زمستان و پاییز) ، ایام غیر تعطیل و ایام غیر خاص سال می توانید تور ارزان آتن را خریداری نمایید

آفر تور آتن چیست؟

آفرهایی که مشاوران سفر در تورهای خود می‌دهد ، راه بسیار مناسبی برای خرید تور ارزان آتن به شمار می آیند ، ما تخفیف‌هایی را برای گردشگران تور آتن در نظر می گیریم که شما با استفاده از آن ها می توانید تور آتن را با قیمت کمتر خریداری نمایید ، لازم به ذکر است که میزان تور آفر آتن در ماه های غیر توریستی و غیر تعطیلی سال افزایش می یابد.

تور لحظه آخری آتن

تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 آتن نیز نوعی از تورهای این کشور می باشند که با قیمت ارزان تری به گردشگران این شهر عرضه می شود و شما با خرید آن ها می توانید هزینه ی تور آتن خود را کاهش دهید ، برای خرید تورهای لحظه آخری آتن باید در لحظه آخر اقدام کنید ، بدین معنی که از فرصتی که مشاوران سفر چند روز مانده به زمان اجرای تور در اختیار گردشگران قرار می دهند استفاده کرده و تور آتن لحظه آخری را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.