Loading ..

تور بالی اندونزی | بازدید از اندونزی زیبا موجود

8 روزه بالی

اقامت: هتل آنوایا بیچ ریزورت بالی اندونزی ( هتل پنج ستاره )

بازدید از جزیره زیبای بالی
حرکت از تهران ، تهران فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره)

قطر ایرویز
هواپیمایی قطر ایرویز

17 الی 1402/10/8
این تور در تاریخ مورد نظر شما قابل اجرا می باشد.

خدمات تور بالی اندونزی


ترانسفر فرودگاهی (استقبال و بدرقه)
بیمه مسافرتی
ویزای توریستی
راهنمای فارسی زبان همراه تور
7 وعده صبحانه

تور بالی اندونزی ، 8 روز بالی ، هتل آنوایا بیچ ریزورت بالی اندونزی ، سفر گروهی 8 روزه ( 8 روز و 7 شب ) هوایی

شرایط و مقررات مهم

برنامه های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.
لطفا با دقت کامل برنامه سفر ، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر مشاوران سفر اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
جهت راحتی خود و همسفران با کوله یا چمدان مسافرتی حداکثر ۲۰ کیلوگرمی مسافرت نمائید.
با نزدیک شدن به تاریخ حرکت ، امکان افزایش قیمت بلیط توسط شرکت هواپیمایی وجود دارد ، لذا پیشنهاد می کنیم در صورت قطعی بودن سفر خود ، هرچه سریع تر نسبت به تهیه بلیط اقدام نمایید ، تهیه بلیط را می توانید به همکاران مشاوران سفر بسپارید و یا شخصاً نسبت به تهیه بلیط اقدام فرمایید.
هتل های این تور طبق جدول فوق رزرو شده اند ، اما در صورت هرگونه تغییر ناخواسته در هتل ها ، هتل دیگری با کلاس برابر یا بالاتر نسبت به هتل قبلی رزرو خواهد شد.
پرداخت عوارض خروج از کشور به عهده همسفران است.
تخت سوم در هتل های رزرو شده از نوع سفری یا کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می شود.
صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده مشاوران سفر می باشد و بازدید از مابقی جاذبه های پیشنهادی سفر با مسافران است.
در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر ، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد مکتوب بین همسفران و مشاوران سفر دریافت خواهد شد.
مسئولیت کنترل اعتبار گذرنامه (حداقل ۶ ماه از تاریخ ورود به کشور مقصد) و مسائل مربوط به ممنوع الخروج بودن به عهده همسفران محترم است.
هزینه بار اضافی در پروازهای بین المللی و پروازهای داخلی کشورها بر عهده مسافر می باشد ، لطفا در هنگام ثبت نام ، مقدار بار مجاز خود را سوال نمایید.
این تور بصورت اختصاصی در تاریخ مورد نظر همسفران ، بصورت گروهی یا انفرادی قابل اجرا می باشد.
برای راحتی همسفران ، معادل ریالی مبالغ ارزی جدول فوق ( به نرخ روز ) از همسفران عزیز دریافت خواهد شد.
لطفا قبل از ثبت نام منشور و قوانین تورهای طبیعت گردی مشاوران سفر را مطالعه فرمایید.

لوازم ضروری

دارو و لوازم شخصی

لوازم پیشنهادی سفر

دوربین عکاسی
کرم ضدآفتاب
صندل طبیعت‌گردی
عینک آفتابی
کلاه نقاب‌دار
حوله و لباس شنا
زیرانداز انفرادی

برای تور بالی اندونزی چه مدارکی لازم داریم؟

اصل گذرنامه با شش ماه اعتبار از تاریخ پایان سفر
شناسنامه
داشتن کارت واکسن دو دوز

در تور بالی اندونزی چه اماکنی بازدید خواهد شد؟

بازدید از جزیره زیبای بالی
دانستنی‌های تور بالی اندونزی

آیا پس از اینکه تور بالی اندونزی را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در tripadvisors.ir در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های تور بالی اندونزی واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

دلیل تفاوت نرخ تور بالی اندونزی شما با دیگر شرکتها در چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای تور بالی اندونزی را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای تور بالی اندونزی می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کرج دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

قیمت تور بالی اندونزی چقدر تمام می‌شود؟

قیمت تور بالی بستگی به عوامل متعددی دارد و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای تورهای بالی در نظر گرفت. به طور مثال نوع پرواز بالی ، مسافت پرواز ، درجه هتل بالی ، خدماتی که هتل بالی به مسافران ارائه می‌دهد و تاریخ سفر همگی از عوامل تعیین کننده قیمت تور بالی هستند. برای اطلاع از قیمت تور بالی بهترین راه این است به سایت tripadvisors.ir مراجعه کنید و در قیمت تورهای خارجی tripadvisors.ir مبدا و مقصد سفر و تاریخ را وارد کنید و قیمت تور بالی به هر شهری که می‌خواهید را جستجو کنید.

بهترین زمان برای خریدن تور بالی اندونزی چه موقع است؟

بهترین زمان برای خریدن تور بالی اندونزی بستگی به شرایط مسافر و مقصدی که می‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای بالی تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها سرد است؛ به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به بالی با توجه به شرایط آب و هوای بالی فصل بهار ، ماه آخر تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمانی که بالی خلوت تر است سفر کنید بهترین زمان سفر فصل هایی است که مسافران زیادی به بالی سفر نمی‌کنند؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید تورهای ارزان بالی را بخرید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری بالی و یا عکاسی با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نمی‌شوید

تور ارزان بالی را چگونه بخریم؟

برای خرید تور ارزان بالی چند انتخاب پیش رو دارید: اول اینکه می‌توانید تورهای لحظه آخری بالی را بخرید چون معمولا وقتی تورهای بالی از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی‌رسند تخفیف خوبی روی این تورها می‌دهند و تورهای لحظه آخری بالی از جمله تورهای ارازن بالی هستند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان بالی انتخاب هتل های ارزان بالی و پروازهای ارزان بالی است. هتل های 3 ستاره بالی و هتل های 2 ستاره بالی از جمله هتل های ارزان بالی هستند. همچنین پروازهای چارتری بالی هم در مقایسه با پروازهای دیگر بالی خیلی ارزانتر تمام می‌شوند. پس برای خرید تور ارزان بالی باید پروازهای چارتری ارزان بالی را با هتل های ارزان بالی رزرو کنید. انتخاب سوم هم سفر به بالی در فصل های خارج از اوج سفر است. برای خرید تور ارزان بالی باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای بالی نیست اقدام به سفر کنید. در فصل هایی مثل پاییز و زمستان پروازهای بالی و هتل های بالی خلوت هستند و به همین دلیل است که می‌توانید تورهای ارزان بالی را خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان بالی این است که تور زمینی بالی را خریداری کنید. با خرید بلیط اتوبوس بالی و یا بلیط قطار بالی در کنار هتل های ارزان بالی می‌توانید با تور ارزان به بالی سفر کنید و همچنین از تماشای جاذبه هایی که در طول مسیر از ایران تا بالی وجود دارند لذت ببرید.

قیمت تور بالی اندونزی چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه تور بالی فاکتور بسیار مهمی است که گردشگران این کشور به هنگام خرید تور بالی به آن توجه می کنند ، چنانچه از متقاضیان خرید تور بالی هستید باید بدانید که عواملی متعددی در قیمت این دسته از تور ها تأثیر گذارند ، برخی از این عوامل عبارتند از مدت زمان برگزاری تور ، نوع رزرو هتل در بالی ، نوع تور (زمینی یا هوایی) ، وسیله نقلیه ، تعداد مقاصد ، خدمات تور و غیره. گردشگران تور بالی باید بدانند که با در نظر گرفتن عوامل مذکور و میزان اهمیت آن ها می توانند تور مناسب و مقرون به صرفه ای را خریداری کنند ، گفتنی است که تور بالی گستره قیمتی وسیعی دارد به این معنی که شما تورهای این مقصد را می توانید خیلی ارزان ، ارزان ، متوسط ، گران و حتی خیلی گران خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان بالی سفر به این کشور در مواقع کم گردشگر می باشد ، جالب است بدانید که قیمت تورهای گردشگری در تمامی مسیرها تا حد بسیاری تحت تأثیر میزان تقاضا هستند ، بدین صورت که قیمت تور بالی همزمان با کاهش میزان تقاضا کاهش ، و با افزایش میزان تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین شما با سفر در زمان های کم گردشگر نظیر فصول سرد سال (زمستان و پاییز) ، ایام غیر تعطیل و ایام غیر خاص سال می توانید تور ارزان بالی را خریداری نمایید

آفر تور بالی اندونزی چیست؟

آفرهایی که tripadvisors.ir در تورهای خود می‌دهد ، راه بسیار مناسبی برای خرید تور ارزان بالی به شمار می آیند ، ما تخفیف‌هایی را برای گردشگران تور بالی در نظر می گیریم که شما با استفاده از آن ها می توانید تور بالی را با قیمت کمتر خریداری نمایید ، لازم به ذکر است که میزان تور آفر بالی در ماه های غیر توریستی و غیر تعطیلی سال افزایش می یابد.

تور بالی اندونزی لحظه آخری

تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 بالی نیز نوعی از تورهای این کشور می باشند که با قیمت ارزان تری به گردشگران این شهر عرضه می شود و شما با خرید آن ها می توانید هزینه ی تور بالی خود را کاهش دهید ، برای خرید تورهای لحظه آخری بالی باید در لحظه آخر اقدام کنید ، بدین معنی که از فرصتی که tripadvisors.ir چند روز مانده به زمان اجرای تور در اختیار گردشگران قرار می دهند استفاده کرده و تور بالی لحظه آخری را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.


امتیاز مسافران به تور بالی اندونزی

امتیاز مسافران به تور بالی اندونزی


، نظرات و امتیاز خود به خدمات تور بالی اندونزی را ثبت کنیدنظرات مسافران به خدمات تور بالی اندونزی
نظری ثبت نشده است
  • جاذبه‌های گردشگری بالی

    بالی جزیره ای در کشور اندونزی است. کشور اندونزی دارای17 هزار و 500 جزیره است که بالی زیباترین و مشهورترین جزیره این کشور است که به جزیره خدایان معروف است. جزیره بالی دو اقیانوس آرام و هند را به هم پیوند داده و به همین دلیل آب و هوای خاصی برخوردار است تور بالی با توجه به زیبایی و آب و هوای مناسب مورد توجه گردشگران قرارکرفته و جزء برترین مناطق گردشگری در جهان به شمار می رود و سالانه حجم بسیاری از توریست ها را به خود اختصاص داده است. با توجه به زیبایی های بی وصف بالی با قاطعیت می توان گفت جزیره بالی از زیباترین جزایر جهان است. تور بالی تمامی خدمات و امکانات را برای یک تفریح مناسب و فراموش نشدنی به ارمغان می آورد. طبیعت بی نظیر با پوشش گیاهی متنوع ، خاص و بسیا زیبای بالی ، معبد های تاریخی و بسیار زیبا ، آبشارها و رودها ، جشن ها و مراسمات مختلف ، موج سواری و دریایی آرام زیبایی خیره کننده ای را برای این جزیره به ارمغان می آورد. همچنین وجود هتل ها با انواع خدمات و امکانات متفاوت و کیفیت های مختلف برای هر توان مالی ، استراحت گاه های زیبا و بی نظیر ، فروشگاه های متنوع تور بالی را به عنوان برترین و پرطرفدارترین تورها تبدیل نموده است. در حقیقن بالی به بهشت روی زمین معروف است. تور بالی از بهترین تورهای گردشگری به شمار می رود. بالی پر از جاذبه های گردشگری و توریستی و تور بالی از زیباترین تورهای دنیاست است. در جزیره بالی کیلومترها سواحل شنی و مرجانی ، مزراع زیبای پله پله برنج در دامنه ها ، آتشفشانهای فعال با شکوه ، غارهای مرموز و جنگل های بارانی گرمسیری شاداب وجود دارد که در کنار نمایشگاهی از جانوران و حیات وحش عجیب و غریب قرار گرفته است.هزینه 8 روز اقامت در هتل‌های بالی

+ قیمت پرواز به قیمت‌های زیر اضافه می‌گردد
نام هتل درجه هتل هر نفر در اتاق ۲ تخته سینگل کودک با تخت اضافه کودک بدون تخت
هتل کوتا پارادیسو بالی
5 ستاره Top
21,840,000تومان 28,392,000تومان 19,656,000تومان تماس بگیرید
هتل آلیلا ویلاز اولوواتو بالی
5 ستاره Top
296,660,000تومان 385,658,000تومان 266,994,000تومان تماس بگیرید
هیلتون بالی ریزورت
5 ستاره Top
36,218,000تومان 47,083,400تومان 32,596,200تومان تماس بگیرید
هتل آیانا ریزورت اند اسپا بالی
5 ستاره
75,530,000تومان 98,189,000تومان 67,977,000تومان تماس بگیرید
هتل نئو کوتا جلانتیک بالی
3 ستاره
5,278,000تومان 6,861,400تومان 4,750,200تومان تماس بگیرید
هتل نووتل بنوآ بالی
5 ستاره Top
30,576,000تومان 39,748,800تومان 27,518,400تومان تماس بگیرید
هتل ایزی سرف کمپ بالی
3 ستاره
7,098,000تومان 9,227,400تومان 6,388,200تومان تماس بگیرید

مشاوران سفر

مشاوران سفر ، پلی مطمئن برای استفاده با خیالی آسوده از خدماتی چون تهیه بلیط ، رزرو هتل ، اخذ ویزا ، تعیین وقت سفارت ، فروش تور ، بیمه مسافرتی ، خدمات بار هوایی ، سفرهای تفریحی و زیارتی و زنده نگه داشتن فرهنگ و سنن کشورهای توریستی می باشند.

ما را دنبال کنید

آدرس: کرج ، گوهردشت
بین داریوش و سه باندی ، بالای بانک سپه

02634100 - 02634449642 :شماره پشتیبانی

ای‌نماد

© 2023 - 1402 کلیه حقوق این وب‌سایت محفوظ و متعلق به مشاوران سفر می‌باشد.

Designed by X-Commerce

صبا کمپانی: مشاور سفر شما
درخواست مشاوره از طریق واتس‌آپ
نام و نام خانوادگی  
شماره واتساپ خود را وارد کنید