Loading ..
صفحه اول تورهای سریلانکا تورهای کلمبو تور کلمبو ، کندی و بنتوتا سریلانکا
بزرگسال
27,990,000 تومان + $570
سینگل
-
کودک با تخت
-
کودک بدون تخت
-

تور کلمبو ، کندی و بنتوتا سریلانکا موجود

مسیر زیبای نووارا الیا - 2 روز کلمبو | 3 روز کندی | 4 روز بنتوتا

اقامت: هتل رادیسون کلمبو ، هتل رویال کندیان و تمپل تری ریزورت و اسپا ( هتل چهار ستاره تاپ )

بازدید از شگفتی‌های خلقت
حرکت از تهران ، تهران فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره)

امارات
هواپیمایی امارات

حرکت 1403/5/20 -
برگشت 1403/5/28 -
این تور در تاریخ مورد نظر شما قابل اجرا می باشد.

خدمات تور کلمبو ، کندی و بنتوتا سریلانکا


اجرای گشت‌های اعلام شده + پرداخت ورودیه‌ها (پرداخت هزینه برنامه‌های اختیاری به‌عهده همسفران است)
بیمه مسافرتی
ویزای توریستی
راهنمای فارسی زبان همراه تور
7 وعده صبحانه 5 وعده نهار

تور کلمبو ، کندی و بنتوتا سریلانکا ، 2 روز کلمبو - 3 روز کندی - 3 روز بنتوتا ، هتل رادیسون کلمبو ، هتل رویال کندیان و تمپل تری ریزورت و اسپا ، سفر گروهی 8 روزه ( 8 روز و 7 شب ) هوایی

شرایط و مقررات مهم

برنامه های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.
لطفا با دقت کامل برنامه سفر ، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر مشاوران سفر اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
جهت راحتی خود و همسفران با کوله یا چمدان مسافرتی حداکثر ۲۰ کیلوگرمی مسافرت نمائید.
با نزدیک شدن به تاریخ حرکت ، امکان افزایش قیمت بلیط توسط شرکت هواپیمایی وجود دارد ، لذا پیشنهاد می کنیم در صورت قطعی بودن سفر خود ، هرچه سریع تر نسبت به تهیه بلیط اقدام نمایید ، تهیه بلیط را می توانید به همکاران مشاوران سفر بسپارید و یا شخصاً نسبت به تهیه بلیط اقدام فرمایید.
هتل های این تور طبق جدول فوق رزرو شده اند ، اما در صورت هرگونه تغییر ناخواسته در هتل ها ، هتل دیگری با کلاس برابر یا بالاتر نسبت به هتل قبلی رزرو خواهد شد.
پرداخت عوارض خروج از کشور به عهده همسفران است.
تخت سوم در هتل های رزرو شده از نوع سفری یا کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می شود.
صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده مشاوران سفر می باشد و بازدید از مابقی جاذبه های پیشنهادی سفر با مسافران است.
در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر ، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد مکتوب بین همسفران و مشاوران سفر دریافت خواهد شد.
مسئولیت کنترل اعتبار گذرنامه (حداقل ۶ ماه از تاریخ ورود به کشور مقصد) و مسائل مربوط به ممنوع الخروج بودن به عهده همسفران محترم است.
هزینه بار اضافی در پروازهای بین المللی و پروازهای داخلی کشورها بر عهده مسافر می باشد ، لطفا در هنگام ثبت نام ، مقدار بار مجاز خود را سوال نمایید.
این تور بصورت اختصاصی در تاریخ مورد نظر همسفران ، بصورت گروهی یا انفرادی قابل اجرا می باشد.
برای راحتی همسفران ، معادل ریالی مبالغ ارزی جدول فوق ( به نرخ روز ) از همسفران عزیز دریافت خواهد شد.
ویزای در فرودگاه مقصد صادر خواهد شد و نیازی به اخذ ویزا از قبل وجود ندارد.
پرداخت هزینه ویزای که در فرودگاه صادر شود بر عهده همسفران است.
لطفا قبل از ثبت نام منشور و قوانین تورهای طبیعت گردی مشاوران سفر را مطالعه فرمایید.

لوازم ضروری

دارو و لوازم شخصی

لوازم پیشنهادی سفر

دوربین عکاسی
کرم ضدآفتاب
صندل طبیعت‌گردی
قمقمه آب
عینک آفتابی
کلاه نقاب‌دار
حوله و لباس شنا
دوربین دوچشمی
زیرانداز انفرادی

برای تور کلمبو ، کندی و بنتوتا سریلانکا چه مدارکی لازم داریم؟

اصل گذرنامه با شش ماه اعتبار از تاریخ پایان سفر
شناسنامه
داشتن کارت واکسن دو دوز

در تور کلمبو ، کندی و بنتوتا سریلانکا چه اماکنی بازدید خواهد شد؟

آیا پس از اینکه تور کلمبو ، کندی و بنتوتا سریلانکا را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در tripadvisors.ir در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های تور کلمبو ، کندی و بنتوتا سریلانکا واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

دلیل تفاوت نرخ تور کلمبو ، کندی و بنتوتا سریلانکا شما با دیگر شرکتها در چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای تور کلمبو ، کندی و بنتوتا سریلانکا را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای تور کلمبو ، کندی و بنتوتا سریلانکا می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کرج دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

قیمت تور کلمبو ، کندی و بنتوتا سریلانکا چقدر تمام می‌شود؟

قیمت تور کلمبو بستگی به عوامل متعددی دارد و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای تورهای کلمبو در نظر گرفت. به طور مثال نوع پرواز کلمبو ، مسافت پرواز ، درجه هتل کلمبو ، خدماتی که هتل کلمبو به مسافران ارائه می‌دهد و تاریخ سفر همگی از عوامل تعیین کننده قیمت تور کلمبو هستند. برای اطلاع از قیمت تور کلمبو بهترین راه این است به سایت tripadvisors.ir مراجعه کنید و در قیمت تورهای خارجی tripadvisors.ir مبدا و مقصد سفر و تاریخ را وارد کنید و قیمت تور کلمبو به هر شهری که می‌خواهید را جستجو کنید.

بهترین زمان برای خریدن تور کلمبو ، کندی و بنتوتا سریلانکا چه موقع است؟

بهترین زمان برای خریدن تور کلمبو ، کندی و بنتوتا سریلانکا بستگی به شرایط مسافر و مقصدی که می‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای کلمبو تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها سرد است؛ به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به کلمبو با توجه به شرایط آب و هوای کلمبو فصل بهار ، ماه آخر تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمانی که کلمبو خلوت تر است سفر کنید بهترین زمان سفر فصل هایی است که مسافران زیادی به کلمبو سفر نمی‌کنند؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید تورهای ارزان کلمبو را بخرید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری کلمبو و یا عکاسی با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نمی‌شوید

تور ارزان کلمبو را چگونه بخریم؟

برای خرید تور ارزان کلمبو چند انتخاب پیش رو دارید: اول اینکه می‌توانید تورهای لحظه آخری کلمبو را بخرید چون معمولا وقتی تورهای کلمبو از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی‌رسند تخفیف خوبی روی این تورها می‌دهند و تورهای لحظه آخری کلمبو از جمله تورهای ارازن کلمبو هستند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان کلمبو انتخاب هتل های ارزان کلمبو و پروازهای ارزان کلمبو است. هتل های 3 ستاره کلمبو و هتل های 2 ستاره کلمبو از جمله هتل های ارزان کلمبو هستند. همچنین پروازهای چارتری کلمبو هم در مقایسه با پروازهای دیگر کلمبو خیلی ارزانتر تمام می‌شوند. پس برای خرید تور ارزان کلمبو باید پروازهای چارتری ارزان کلمبو را با هتل های ارزان کلمبو رزرو کنید. انتخاب سوم هم سفر به کلمبو در فصل های خارج از اوج سفر است. برای خرید تور ارزان کلمبو باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای کلمبو نیست اقدام به سفر کنید. در فصل هایی مثل پاییز و زمستان پروازهای کلمبو و هتل های کلمبو خلوت هستند و به همین دلیل است که می‌توانید تورهای ارزان کلمبو را خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان کلمبو این است که تور زمینی کلمبو را خریداری کنید. با خرید بلیط اتوبوس کلمبو و یا بلیط قطار کلمبو در کنار هتل های ارزان کلمبو می‌توانید با تور ارزان به کلمبو سفر کنید و همچنین از تماشای جاذبه هایی که در طول مسیر از ایران تا کلمبو وجود دارند لذت ببرید.

قیمت تور کلمبو ، کندی و بنتوتا سریلانکا چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه تور کلمبو فاکتور بسیار مهمی است که گردشگران این کشور به هنگام خرید تور کلمبو به آن توجه می کنند ، چنانچه از متقاضیان خرید تور کلمبو هستید باید بدانید که عواملی متعددی در قیمت این دسته از تور ها تأثیر گذارند ، برخی از این عوامل عبارتند از مدت زمان برگزاری تور ، نوع رزرو هتل در کلمبو ، نوع تور (زمینی یا هوایی) ، وسیله نقلیه ، تعداد مقاصد ، خدمات تور و غیره. گردشگران تور کلمبو باید بدانند که با در نظر گرفتن عوامل مذکور و میزان اهمیت آن ها می توانند تور مناسب و مقرون به صرفه ای را خریداری کنند ، گفتنی است که تور کلمبو گستره قیمتی وسیعی دارد به این معنی که شما تورهای این مقصد را می توانید خیلی ارزان ، ارزان ، متوسط ، گران و حتی خیلی گران خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان کلمبو سفر به این کشور در مواقع کم گردشگر می باشد ، جالب است بدانید که قیمت تورهای گردشگری در تمامی مسیرها تا حد بسیاری تحت تأثیر میزان تقاضا هستند ، بدین صورت که قیمت تور کلمبو همزمان با کاهش میزان تقاضا کاهش ، و با افزایش میزان تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین شما با سفر در زمان های کم گردشگر نظیر فصول سرد سال (زمستان و پاییز) ، ایام غیر تعطیل و ایام غیر خاص سال می توانید تور ارزان کلمبو را خریداری نمایید

آفر تور کلمبو ، کندی و بنتوتا سریلانکا چیست؟

آفرهایی که tripadvisors.ir در تورهای خود می‌دهد ، راه بسیار مناسبی برای خرید تور ارزان کلمبو به شمار می آیند ، ما تخفیف‌هایی را برای گردشگران تور کلمبو در نظر می گیریم که شما با استفاده از آن ها می توانید تور کلمبو را با قیمت کمتر خریداری نمایید ، لازم به ذکر است که میزان تور آفر کلمبو در ماه های غیر توریستی و غیر تعطیلی سال افزایش می یابد.

تور کلمبو ، کندی و بنتوتا سریلانکا لحظه آخری

تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 کلمبو نیز نوعی از تورهای این کشور می باشند که با قیمت ارزان تری به گردشگران این شهر عرضه می شود و شما با خرید آن ها می توانید هزینه ی تور کلمبو خود را کاهش دهید ، برای خرید تورهای لحظه آخری کلمبو باید در لحظه آخر اقدام کنید ، بدین معنی که از فرصتی که tripadvisors.ir چند روز مانده به زمان اجرای تور در اختیار گردشگران قرار می دهند استفاده کرده و تور کلمبو لحظه آخری را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.


امتیاز مسافران به تور کلمبو ، کندی و بنتوتا سریلانکا

امتیاز مسافران به تور کلمبو ، کندی و بنتوتا سریلانکا


، نظرات و امتیاز خود به خدمات تور کلمبو ، کندی و بنتوتا سریلانکا را ثبت کنیدنظرات مسافران به خدمات تور کلمبو ، کندی و بنتوتا سریلانکا
نظری ثبت نشده است


 • جاذبه‌های گردشگری کلمبو

  کلمبو (به تامیل: கொழும்பு) بزرگترین شهر سری لانکا و پایتخت تجاری این کشور است.
  کلمبو از بیش از ۲۰۰۰ سال پیش به عنوان یک بندر طبیعی در نزد تاجران رومی ، مردم عرب و چینی شناخته شده بود. ابن بطوطه جهانگرد معروف در قرن چهاردهم از جزیره سری لانکا دیدن کرده بود که با نام کلانپو از این بندر یاد کرده است. جهانگردان پرتغالی در قرن شانزدهم میلادی پا به جزیره سری لانکا گذاشتند و نیروهای هلندی در قرن هفدهم و نیروهای بریتانیایی در اواخر قرن هجدهم کلمبو را تسخیر کردند.


 • جاذبه‌های گردشگری کندی

  کندی (سینهالی: මහ නුවර) یکی از شهرهای کشور سری‌لانکا است که در مرکز این کشور واقع شده‌است. این شهر ۲۸٫۵۳ کیلومتر مربع مساحت و ۱۲۵٬۴۰۰ تن جمعیت دارد.


 • جاذبه‌های گردشگری بنتوتا

  بنتوتا منطقه ای زیبا با گذشته ی ماهیگیری ، خانه های گرمسیری جذاب و مردم محلی صلح دوست است که در نزدیکی کلمبو واقع شده است. در محدوده ی روستای بنتوتا ، تجارت قدیمی و محلی دارچین ، ماهیگیری ، غواصی ، پرورش آبزیان و کارهای بسیار دیگر انجام می گیرد. از جاذبه های گردشگری این منطقه :
  مسیر دوچرخه سواری در سراسر مزارع زیبای برنج ، معابد ، خانه هایی با معماری هلندی ها و دریاچه Dedduwa ، باغ بریف بنتوتا ، معبد بودا ، Kande Viharaya بنتوتا ، ورزش های آبی در بنتوتا ، بازار ماهی فروشهای بنتوتا ، سافاری در رودخانه ، تماشای دلفین ها و نهنگ و غواصی است.

© 2024 - 1403 کلیه حقوق این وب‌سایت محفوظ و متعلق به مشاوران سفر می‌باشد.

درخواست مشاوره از طریق واتساپ