Loading ..

تور تفلیس گرجستان | بازدید از تفلیس زیبا موجود

5 روزه تفلیس

اقامت: هتل الگانت ( هتل سه ستاره )

بازدید از شگفتی‌ها و زیبای‌های تفلیس گرجستان
حرکت از تهران ، تهران فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره)

زاگرس
هواپیمایی زاگرس

21 الی 1402/9/17
این تور در تاریخ مورد نظر شما قابل اجرا می باشد.

خدمات تور تفلیس گرجستان


ترانسفر فرودگاهی (استقبال و بدرقه)
بیمه مسافرتی
تیم سرپرستی
4 وعده صبحانه

تور تفلیس گرجستان ، 5 روز تفلیس ، هتل الگانت ، سفر گروهی 5 روزه (5 روز و 4 شب) هوایی

شرایط و مقررات مهم

برنامه های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.
لطفا با دقت کامل برنامه سفر ، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر مشاوران سفر اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
جهت راحتی خود و همسفران با کوله یا چمدان مسافرتی حداکثر ۲۰ کیلوگرمی مسافرت نمائید.
با نزدیک شدن به تاریخ حرکت ، امکان افزایش قیمت بلیط توسط شرکت هواپیمایی وجود دارد ، لذا پیشنهاد می کنیم در صورت قطعی بودن سفر خود ، هرچه سریع تر نسبت به تهیه بلیط اقدام نمایید ، تهیه بلیط را می توانید به همکاران مشاوران سفر بسپارید و یا شخصاً نسبت به تهیه بلیط اقدام فرمایید.
هتل های این تور طبق جدول فوق رزرو شده اند ، اما در صورت هرگونه تغییر ناخواسته در هتل ها ، هتل دیگری با کلاس برابر یا بالاتر نسبت به هتل قبلی رزرو خواهد شد.
پرداخت عوارض خروج از کشور به عهده همسفران است.
تخت سوم در هتل های رزرو شده از نوع سفری یا کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می شود.
صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده مشاوران سفر می باشد و بازدید از مابقی جاذبه های پیشنهادی سفر با مسافران است.
در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر ، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد مکتوب بین همسفران و مشاوران سفر دریافت خواهد شد.
مسئولیت کنترل اعتبار گذرنامه (حداقل ۶ ماه از تاریخ ورود به کشور مقصد) و مسائل مربوط به ممنوع الخروج بودن به عهده همسفران محترم است.
هزینه بار اضافی در پروازهای بین المللی و پروازهای داخلی کشورها بر عهده مسافر می باشد ، لطفا در هنگام ثبت نام ، مقدار بار مجاز خود را سوال نمایید.
این تور بصورت اختصاصی در تاریخ مورد نظر همسفران ، بصورت گروهی یا انفرادی قابل اجرا می باشد.
برای راحتی همسفران ، معادل ریالی مبالغ ارزی جدول فوق ( به نرخ روز ) از همسفران عزیز دریافت خواهد شد.
لطفا قبل از ثبت نام منشور و قوانین تورهای طبیعت گردی مشاوران سفر را مطالعه فرمایید.

لوازم ضروری

دارو و لوازم شخصی

لوازم پیشنهادی سفر

دوربین عکاسی
کرم ضدآفتاب
صندل طبیعت‌گردی
قمقمه آب
عینک آفتابی
کلاه نقاب‌دار
حوله و لباس شنا
دوربین دوچشمی
زیرانداز انفرادی
یک دست لباس اضافه

برای تور تفلیس گرجستان چه مدارکی لازم داریم؟

اصل گذرنامه با شش ماه اعتبار از تاریخ پایان سفر
داشتن کارت واکسن دو دوز

در تور تفلیس گرجستان چه اماکنی بازدید خواهد شد؟

بازدید از شگفتی‌ها و زیبای‌های تفلیس گرجستان
دانستنی‌های تور تفلیس گرجستان

آیا پس از اینکه تور تفلیس گرجستان را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در tripadvisors.ir در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های تور تفلیس گرجستان واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

دلیل تفاوت نرخ تور تفلیس گرجستان شما با دیگر شرکتها در چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای تور تفلیس گرجستان را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای تور تفلیس گرجستان می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کرج دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

قیمت تور تفلیس گرجستان چقدر تمام می‌شود؟

قیمت تور تفلیس بستگی به عوامل متعددی دارد و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای تورهای تفلیس در نظر گرفت. به طور مثال نوع پرواز تفلیس ، مسافت پرواز ، درجه هتل تفلیس ، خدماتی که هتل تفلیس به مسافران ارائه می‌دهد و تاریخ سفر همگی از عوامل تعیین کننده قیمت تور تفلیس هستند. برای اطلاع از قیمت تور تفلیس بهترین راه این است به سایت tripadvisors.ir مراجعه کنید و در قیمت تورهای خارجی tripadvisors.ir مبدا و مقصد سفر و تاریخ را وارد کنید و قیمت تور تفلیس به هر شهری که می‌خواهید را جستجو کنید.

بهترین زمان برای خریدن تور تفلیس گرجستان چه موقع است؟

بهترین زمان برای خریدن تور تفلیس گرجستان بستگی به شرایط مسافر و مقصدی که می‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای تفلیس تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها سرد است؛ به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به تفلیس با توجه به شرایط آب و هوای تفلیس فصل بهار ، ماه آخر تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمانی که تفلیس خلوت تر است سفر کنید بهترین زمان سفر فصل هایی است که مسافران زیادی به تفلیس سفر نمی‌کنند؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید تورهای ارزان تفلیس را بخرید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری تفلیس و یا عکاسی با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نمی‌شوید

تور ارزان تفلیس را چگونه بخریم؟

برای خرید تور ارزان تفلیس چند انتخاب پیش رو دارید: اول اینکه می‌توانید تورهای لحظه آخری تفلیس را بخرید چون معمولا وقتی تورهای تفلیس از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی‌رسند تخفیف خوبی روی این تورها می‌دهند و تورهای لحظه آخری تفلیس از جمله تورهای ارازن تفلیس هستند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان تفلیس انتخاب هتل های ارزان تفلیس و پروازهای ارزان تفلیس است. هتل های 3 ستاره تفلیس و هتل های 2 ستاره تفلیس از جمله هتل های ارزان تفلیس هستند. همچنین پروازهای چارتری تفلیس هم در مقایسه با پروازهای دیگر تفلیس خیلی ارزانتر تمام می‌شوند. پس برای خرید تور ارزان تفلیس باید پروازهای چارتری ارزان تفلیس را با هتل های ارزان تفلیس رزرو کنید. انتخاب سوم هم سفر به تفلیس در فصل های خارج از اوج سفر است. برای خرید تور ارزان تفلیس باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای تفلیس نیست اقدام به سفر کنید. در فصل هایی مثل پاییز و زمستان پروازهای تفلیس و هتل های تفلیس خلوت هستند و به همین دلیل است که می‌توانید تورهای ارزان تفلیس را خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان تفلیس این است که تور زمینی تفلیس را خریداری کنید. با خرید بلیط اتوبوس تفلیس و یا بلیط قطار تفلیس در کنار هتل های ارزان تفلیس می‌توانید با تور ارزان به تفلیس سفر کنید و همچنین از تماشای جاذبه هایی که در طول مسیر از ایران تا تفلیس وجود دارند لذت ببرید.

قیمت تور تفلیس گرجستان چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه تور تفلیس فاکتور بسیار مهمی است که گردشگران این کشور به هنگام خرید تور تفلیس به آن توجه می کنند ، چنانچه از متقاضیان خرید تور تفلیس هستید باید بدانید که عواملی متعددی در قیمت این دسته از تور ها تأثیر گذارند ، برخی از این عوامل عبارتند از مدت زمان برگزاری تور ، نوع رزرو هتل در تفلیس ، نوع تور (زمینی یا هوایی) ، وسیله نقلیه ، تعداد مقاصد ، خدمات تور و غیره. گردشگران تور تفلیس باید بدانند که با در نظر گرفتن عوامل مذکور و میزان اهمیت آن ها می توانند تور مناسب و مقرون به صرفه ای را خریداری کنند ، گفتنی است که تور تفلیس گستره قیمتی وسیعی دارد به این معنی که شما تورهای این مقصد را می توانید خیلی ارزان ، ارزان ، متوسط ، گران و حتی خیلی گران خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان تفلیس سفر به این کشور در مواقع کم گردشگر می باشد ، جالب است بدانید که قیمت تورهای گردشگری در تمامی مسیرها تا حد بسیاری تحت تأثیر میزان تقاضا هستند ، بدین صورت که قیمت تور تفلیس همزمان با کاهش میزان تقاضا کاهش ، و با افزایش میزان تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین شما با سفر در زمان های کم گردشگر نظیر فصول سرد سال (زمستان و پاییز) ، ایام غیر تعطیل و ایام غیر خاص سال می توانید تور ارزان تفلیس را خریداری نمایید

آفر تور تفلیس گرجستان چیست؟

آفرهایی که tripadvisors.ir در تورهای خود می‌دهد ، راه بسیار مناسبی برای خرید تور ارزان تفلیس به شمار می آیند ، ما تخفیف‌هایی را برای گردشگران تور تفلیس در نظر می گیریم که شما با استفاده از آن ها می توانید تور تفلیس را با قیمت کمتر خریداری نمایید ، لازم به ذکر است که میزان تور آفر تفلیس در ماه های غیر توریستی و غیر تعطیلی سال افزایش می یابد.

تور تفلیس گرجستان لحظه آخری

تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 تفلیس نیز نوعی از تورهای این کشور می باشند که با قیمت ارزان تری به گردشگران این شهر عرضه می شود و شما با خرید آن ها می توانید هزینه ی تور تفلیس خود را کاهش دهید ، برای خرید تورهای لحظه آخری تفلیس باید در لحظه آخر اقدام کنید ، بدین معنی که از فرصتی که tripadvisors.ir چند روز مانده به زمان اجرای تور در اختیار گردشگران قرار می دهند استفاده کرده و تور تفلیس لحظه آخری را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.


امتیاز مسافران به تور تفلیس گرجستان

/Images/stars/userstar/5.pngامتیاز مسافران به تور تفلیس گرجستان داده‌اند


، نظرات و امتیاز خود به خدمات تور تفلیس گرجستان را ثبت کنیدنظرات مسافران به خدمات تور تفلیس گرجستان

1401/2/27 ( 5 امتیاز )
تور لظه اخری هر وقت داشتید لطفا تو سایت بذارید
پاسخ: بله حتما
1401/2/25 ( 5 امتیاز )
سلام تور ترکیبی تفلیس ، باتومی دارید؟؟
پاسخ: سلام روز بخیر بله داریم با شماره 02634425148 در ارتباط باشید  • جاذبه‌های گردشگری تفلیس

    ‏شهر قدیمی تفلیس که به عنوان شهری کهن در این منطقه شناخته می شود ، به عنوان اولین گزینه ی پیشنهادی در ‏سایت تریپ ادوایزر در شهر تفلیس پیشنهاد می شود. دولت وقت گرجستان سعی کرده است که این قسمت قدیمی ‏را حفظ نماید و از آن بهره توریستی ببرد. این منطقه در کنار رودخانه ی ‏Mtkvari‏ واقع شده است. و قلعه های ‏متفاوتی از جمله قلعه ی ‏Narikala ‎‏ و بنای ‏Kartlis Deda ‎‏ از جمله جاهای دیدنی در این منطقه می باشند. ‏‏این تله کابین در سال 2012 افتتاح شده است و پارک ‏Rike ‎‏ در غرب رودخانه ی ‏Mtkvari‏ را به قلعه ی ‏Narinkala ‎‏ ‏وصل می کند. تماشا و دید 360 درجه ای شهر از بالای تپه نیز لذت خاص خود را دارد. همچنین برخی از کابین های ‏این تله کابین ، دارای کف شیشه ایی می باشند که شاید کمی ترسناک به نظر برسند ولی قطعا هیجان خاص خود را ‏داراست. ‏این قلعه ی قدیمی که در مقابل شهر تفلیس و رودخانه ی ‏Kura ‎‏ قرار گرفته است ، یکی دیگر از نقاطی است که می ‏توانید در سفر به گرجستان از آن دیدن کنید. این قلعه شامل دو دیوار بزرگ می باشد که در آن باغ های تفلیس قرار ‏گرفته اند. همچنین حمام های ‏Sulphur ‎‏ نیز در اینجا واقع شده اند. ‏بازدید از پل صلح ( ‏The Bridge of Peace‏)‏‏شورای شهر تفلیس گرجستان در اوایل سال ۲۰۱۰ سفارش ساخت سازه‌ای به‌منظور اتصال بخش‌های قدیمی و ‏جدید تفلیس را به یک طراح و آرشیتکت برجسته ایتالیایی نهایی کرد و در ماه می همان سال مراسم رسمی افتتاحیه ‏‏«پل صلح» بر فراز رودخانه کورا برگزار گردید‎. روی سقف این پل ۱۵۰ متری ، ۱۲۰۸ بسته نورانی با طرح‌های مختلف از ۶۰۴۰ لامپ‎ LED ‎نصب گردیده که در شب ‏منظره‌ای بدیع خلق می‌کنند و نورپرداز فرانسوی پروژه آن را «در ستایش زندگی و صلح» نام نهاده است‎. ‏‏نام دیگر این کلیسا ، کلیسای ‏Sameba ‎‏ می باشد و در محل اصلی کلیسای ارتدکس گرجستان در شهر تفلیس واقع ‏شده است. این کلیسا از سال 1995 تا سال 2004 ساخته شده است و علاوه بر انجام مراسمات مذهبی در این شهر ، ‏پذیرای گردشگران بسیاری نیز می باشد. لازم به ذکر است که این کلیسا به عنوان سومین کلیسای مرتفع دنیا شناخته ‏می شود و یکی از بزرگترین کلیساهای جهان نیز به شمار می آید. این کلیسا ، سبک معماری گرجی را به جهانیان نشان ‏می دهد و مورد علاقه ی بسیاری از توریست ها نیز می باشد. ‏‏یکی دیگر از نقاطی که در سفر به تفلیس نباید از دست داد ، بازدید از مجموعه فونیکولار می باشد. این مجموعه ترکیبی ‏از رستوران زنجیره ایی ، و نقاط دیدنی می باشد و قدمت آن به سال 1905 بر می گردد. این مجموعه بیش از 5 رستوران ‏دارد. رستوران ‏Chela ‎‏ که رستوران گرجی می باشد ، در کنار ‏Puri Guliani ‎‏ و مجموعه های دیگر ، پذیرای تمامی ‏گردشگران می باشند. به این مجموعه یک خط قطار فونیکولار نیز اضافه کنید که از ابتدای خیابان ‏Chonkadze ‎تا تپه ‏ی ‏Mtatsminda ‎‏ کشیده شده است. ‏‏این خیابان که قبلا به نام خیابان ‏Golovin‏ نامیده می شد ، امروزه یکی از مشهور ترین خیابان های تفلیس می باشد. ‏این خیابان به نام شاعر معروف گرجستانی به این نام معروف شده است. این خیابان از میدان آزادی تفلیس شروع ‏شده و بعد از 1.5کیلومتر در خیابان ‏Kostava‏ تمام می شود. این خیابان به داشتن ساختمان های معروف ، شهره ‏است ، به طوری که ساختمان پارلمان گرجستان در کنار موزه کلیسای ‏Kashveti ‎‏ و همچنین موزه ی ‏Simon ‎Janashia ‎‏ که قسمتی از موزه ی ملی گرجستان است ، در این خیابان واقع شده اند. ‏‏در بالای کوه ‏Mtatsminda ، شهربازی زیبایی به همین نام وجود دارد که گردشگران ورودی به این شهر زیبا ، نباید به ‏راحتی از کنار آن گذر کنند. انواع رولر کوستر ها ، سرسره های آبی و تفریحات دیگر برای شما در این پارک تدارک دیده ‏شده است و در صورتی که خواهان تفریح و هیجان هستید ، سری به این شهربازی بزنید. ‏‏این پارک ملی که در مساحت 161 هکتاری در تفلیس واقع شده است ، بیش از 4500 گونه گیاهی و جانوری را در خود ‏جای داده است. قدمت این باغ ملی به بیش از سه قرن می رسد ، جایی که یک جهانگرد فرانسوی متوجه ارزش این ‏پارک شد و بنای ایجاد آن را گذاشت. ‏‏موزه ی ملی گرجستان ترکیبی از چندین موزه در سرتاسر گرجستان را شامل می شود. این موزه های با معماری ‏خاصی بنا شده اند و در هر کدام از آنها نام و نشانی از فرهنگ و تمدن گرجی را می توان یافت. در این موزه می توان از ‏آویزها ، گوشواره ها و موارد دیگری که در تخت جمشید ساخته شده نیز نشانی یافت و در کل در صورتیکه اهل هنر و ‏تاریخ هستید ، این موزه ، مکانی مناسب برای شما تلقی می شود.هزینه 5 روز اقامت در هتل‌های تفلیس

+ قیمت پرواز به قیمت‌های زیر اضافه می‌گردد
نام هتل درجه هتل هر نفر در اتاق ۲ تخته سینگل کودک با تخت اضافه کودک بدون تخت
هتل آستوریا تفلیس
4 ستاره
15,600,000تومان 20,280,000تومان 14,040,000تومان تماس بگیرید
هتل پریفرنس تفلیس
5 ستاره
15,080,000تومان 19,604,000تومان 13,572,000تومان تماس بگیرید
هتل بیوموند گاردن تفلیس
4 ستاره
13,000,000تومان 16,900,000تومان 11,700,000تومان تماس بگیرید
هتل ایوریا این تفلیس
4 ستاره
15,080,000تومان 19,604,000تومان 13,572,000تومان تماس بگیرید
هتل ایوتا تفلیس
5 ستاره
19,552,000تومان 25,417,600تومان 17,596,800تومان تماس بگیرید
هتل کالاسی تفلیس
4 ستاره
9,672,000تومان 12,573,600تومان 8,704,800تومان تماس بگیرید
هتل ورا پالاس تفلیس
4 ستاره Top
9,880,000تومان 12,844,000تومان 8,892,000تومان تماس بگیرید

مشاوران سفر

مشاوران سفر ، پلی مطمئن برای استفاده با خیالی آسوده از خدماتی چون تهیه بلیط ، رزرو هتل ، اخذ ویزا ، تعیین وقت سفارت ، فروش تور ، بیمه مسافرتی ، خدمات بار هوایی ، سفرهای تفریحی و زیارتی و زنده نگه داشتن فرهنگ و سنن کشورهای توریستی می باشند.

ما را دنبال کنید

آدرس: کرج ، گوهردشت
بین داریوش و سه باندی ، بالای بانک سپه

02634100 - 02634449642 :شماره پشتیبانی

ای‌نماد

© 2023 - 1402 کلیه حقوق این وب‌سایت محفوظ و متعلق به مشاوران سفر می‌باشد.

Designed by X-Commerce

صبا کمپانی: مشاور سفر شما
درخواست مشاوره از طریق واتس‌آپ
نام و نام خانوادگی  
شماره واتساپ خود را وارد کنید