Loading ..
صفحه اول تورهای کانادا تورهای تورنتو تور نمایشگاه صنایع غذایی کانادا

ظرفیت این تور تکمیل می‌باشد

تور نمایشگاه صنایع غذایی کانادا تکمیل ظرفیت

بازدید از نمایشگاه صنایع غذایی - 3 روز تورنتو

اقامت: هتل هیلتون تورنتو ( هتل چهار ستاره تاپ )

بازدید از نمایشگاه صنایع غذایی تورنتو کانادا
حرکت از تهران ، تهران فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره)

British Airways
هواپیمایی British Airways


خدمات تور نمایشگاه صنایع غذایی کانادا


ترانسفر فرودگاهی (استقبال و بدرقه)
بیمه مسافرتی سامان تا سقف 50,000 یورو
ویزای توریستی
ترانسفر تمامی برنامه ها و گشت ها
راهنمای فارسی زبان همراه تور
2 وعده صبحانه

تور نمایشگاه صنایع غذایی کانادا ، 3 روز تورنتو ، هتل هیلتون تورنتو ، سفر گروهی 3 روزه ( 3 روز و 2 شب ) هوایی همه بخش های فعال در صنعت خوراکی از جمله حلال ، بدون گلوتن و ارگانیک در حوزه های مختلف خوار و بار ، محصولات و کالاهای تازه وخشک ، غذاهای منجمد ، محصولات خوراکی نیمه فرآوری شده و مواد اولیه ، محصولات دریایی ، انواع گوشت ، نوشیدنی ها و محصولات لبنی به خوبی به نمایش درمی‌آیند.

شرایط و مقررات مهم

برنامه های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.
لطفا با دقت کامل برنامه سفر ، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر مشاوران سفر اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
جهت راحتی خود و همسفران با کوله یا چمدان مسافرتی حداکثر ۲۰ کیلوگرمی مسافرت نمائید.
با نزدیک شدن به تاریخ حرکت ، امکان افزایش قیمت بلیط توسط شرکت هواپیمایی وجود دارد ، لذا پیشنهاد می کنیم در صورت قطعی بودن سفر خود ، هرچه سریع تر نسبت به تهیه بلیط اقدام نمایید ، تهیه بلیط را می توانید به همکاران مشاوران سفر بسپارید و یا شخصاً نسبت به تهیه بلیط اقدام فرمایید.
هتل های این تور طبق جدول فوق رزرو شده اند ، اما در صورت هرگونه تغییر ناخواسته در هتل ها ، هتل دیگری با کلاس برابر یا بالاتر نسبت به هتل قبلی رزرو خواهد شد.
پرداخت عوارض خروج از کشور به عهده همسفران است.
تخت سوم در هتل های رزرو شده از نوع سفری یا کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می شود.
صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده مشاوران سفر می باشد و بازدید از مابقی جاذبه های پیشنهادی سفر با مسافران است.
در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر ، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد مکتوب بین همسفران و مشاوران سفر دریافت خواهد شد.
مسئولیت کنترل اعتبار گذرنامه (حداقل ۶ ماه از تاریخ ورود به کشور مقصد) و مسائل مربوط به ممنوع الخروج بودن به عهده همسفران محترم است.
هزینه بار اضافی در پروازهای بین المللی و پروازهای داخلی کشورها بر عهده مسافر می باشد ، لطفا در هنگام ثبت نام ، مقدار بار مجاز خود را سوال نمایید.
این تور بصورت اختصاصی در تاریخ مورد نظر همسفران ، بصورت گروهی یا انفرادی قابل اجرا می باشد.
برای راحتی همسفران ، معادل ریالی مبالغ ارزی جدول فوق ( به نرخ روز ) از همسفران عزیز دریافت خواهد شد.
لطفا قبل از ثبت نام منشور و قوانین تورهای طبیعت گردی مشاوران سفر را مطالعه فرمایید.

لوازم ضروری

کفش کوهنوردی
لباس گرم
دارو و لوازم شخصی

لوازم پیشنهادی سفر

دوربین عکاسی
کرم ضدآفتاب
فلاسک چای
عینک آفتابی

برای تور نمایشگاه صنایع غذایی کانادا چه مدارکی لازم داریم؟

اصل گذرنامه با شش ماه اعتبار از تاریخ پایان سفر
شناسنامه

در تور نمایشگاه صنایع غذایی کانادا چه اماکنی بازدید خواهد شد؟

بازدید از نمایشگاه صنایع غذایی تورنتو کانادا

دانستنی‌های تور نمایشگاه صنایع غذایی کانادا

آیا پس از اینکه تور نمایشگاه صنایع غذایی کانادا را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در tripadvisors.ir در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های تور نمایشگاه صنایع غذایی کانادا واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

دلیل تفاوت نرخ تور نمایشگاه صنایع غذایی کانادا شما با دیگر شرکتها در چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای تور نمایشگاه صنایع غذایی کانادا را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای تور نمایشگاه صنایع غذایی کانادا می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کرج دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

قیمت تور نمایشگاه صنایع غذایی کانادا چقدر تمام می‌شود؟

قیمت تور تورنتو بستگی به عوامل متعددی دارد و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای تورهای تورنتو در نظر گرفت. به طور مثال نوع پرواز تورنتو ، مسافت پرواز ، درجه هتل تورنتو ، خدماتی که هتل تورنتو به مسافران ارائه می‌دهد و تاریخ سفر همگی از عوامل تعیین کننده قیمت تور تورنتو هستند. برای اطلاع از قیمت تور تورنتو بهترین راه این است به سایت tripadvisors.ir مراجعه کنید و در قیمت تورهای خارجی tripadvisors.ir مبدا و مقصد سفر و تاریخ را وارد کنید و قیمت تور تورنتو به هر شهری که می‌خواهید را جستجو کنید.

بهترین زمان برای خریدن تور نمایشگاه صنایع غذایی کانادا چه موقع است؟

بهترین زمان برای خریدن تور نمایشگاه صنایع غذایی کانادا بستگی به شرایط مسافر و مقصدی که می‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای تورنتو تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها سرد است؛ به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به تورنتو با توجه به شرایط آب و هوای تورنتو فصل بهار ، ماه آخر تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمانی که تورنتو خلوت تر است سفر کنید بهترین زمان سفر فصل هایی است که مسافران زیادی به تورنتو سفر نمی‌کنند؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید تورهای ارزان تورنتو را بخرید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری تورنتو و یا عکاسی با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نمی‌شوید

تور ارزان تورنتو را چگونه بخریم؟

برای خرید تور ارزان تورنتو چند انتخاب پیش رو دارید: اول اینکه می‌توانید تورهای لحظه آخری تورنتو را بخرید چون معمولا وقتی تورهای تورنتو از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی‌رسند تخفیف خوبی روی این تورها می‌دهند و تورهای لحظه آخری تورنتو از جمله تورهای ارازن تورنتو هستند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان تورنتو انتخاب هتل های ارزان تورنتو و پروازهای ارزان تورنتو است. هتل های 3 ستاره تورنتو و هتل های 2 ستاره تورنتو از جمله هتل های ارزان تورنتو هستند. همچنین پروازهای چارتری تورنتو هم در مقایسه با پروازهای دیگر تورنتو خیلی ارزانتر تمام می‌شوند. پس برای خرید تور ارزان تورنتو باید پروازهای چارتری ارزان تورنتو را با هتل های ارزان تورنتو رزرو کنید. انتخاب سوم هم سفر به تورنتو در فصل های خارج از اوج سفر است. برای خرید تور ارزان تورنتو باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای تورنتو نیست اقدام به سفر کنید. در فصل هایی مثل پاییز و زمستان پروازهای تورنتو و هتل های تورنتو خلوت هستند و به همین دلیل است که می‌توانید تورهای ارزان تورنتو را خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان تورنتو این است که تور زمینی تورنتو را خریداری کنید. با خرید بلیط اتوبوس تورنتو و یا بلیط قطار تورنتو در کنار هتل های ارزان تورنتو می‌توانید با تور ارزان به تورنتو سفر کنید و همچنین از تماشای جاذبه هایی که در طول مسیر از ایران تا تورنتو وجود دارند لذت ببرید.

قیمت تور نمایشگاه صنایع غذایی کانادا چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه تور تورنتو فاکتور بسیار مهمی است که گردشگران این کشور به هنگام خرید تور تورنتو به آن توجه می کنند ، چنانچه از متقاضیان خرید تور تورنتو هستید باید بدانید که عواملی متعددی در قیمت این دسته از تور ها تأثیر گذارند ، برخی از این عوامل عبارتند از مدت زمان برگزاری تور ، نوع رزرو هتل در تورنتو ، نوع تور (زمینی یا هوایی) ، وسیله نقلیه ، تعداد مقاصد ، خدمات تور و غیره. گردشگران تور تورنتو باید بدانند که با در نظر گرفتن عوامل مذکور و میزان اهمیت آن ها می توانند تور مناسب و مقرون به صرفه ای را خریداری کنند ، گفتنی است که تور تورنتو گستره قیمتی وسیعی دارد به این معنی که شما تورهای این مقصد را می توانید خیلی ارزان ، ارزان ، متوسط ، گران و حتی خیلی گران خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان تورنتو سفر به این کشور در مواقع کم گردشگر می باشد ، جالب است بدانید که قیمت تورهای گردشگری در تمامی مسیرها تا حد بسیاری تحت تأثیر میزان تقاضا هستند ، بدین صورت که قیمت تور تورنتو همزمان با کاهش میزان تقاضا کاهش ، و با افزایش میزان تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین شما با سفر در زمان های کم گردشگر نظیر فصول سرد سال (زمستان و پاییز) ، ایام غیر تعطیل و ایام غیر خاص سال می توانید تور ارزان تورنتو را خریداری نمایید

آفر تور نمایشگاه صنایع غذایی کانادا چیست؟

آفرهایی که tripadvisors.ir در تورهای خود می‌دهد ، راه بسیار مناسبی برای خرید تور ارزان تورنتو به شمار می آیند ، ما تخفیف‌هایی را برای گردشگران تور تورنتو در نظر می گیریم که شما با استفاده از آن ها می توانید تور تورنتو را با قیمت کمتر خریداری نمایید ، لازم به ذکر است که میزان تور آفر تورنتو در ماه های غیر توریستی و غیر تعطیلی سال افزایش می یابد.

تور نمایشگاه صنایع غذایی کانادا لحظه آخری

تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 تورنتو نیز نوعی از تورهای این کشور می باشند که با قیمت ارزان تری به گردشگران این شهر عرضه می شود و شما با خرید آن ها می توانید هزینه ی تور تورنتو خود را کاهش دهید ، برای خرید تورهای لحظه آخری تورنتو باید در لحظه آخر اقدام کنید ، بدین معنی که از فرصتی که tripadvisors.ir چند روز مانده به زمان اجرای تور در اختیار گردشگران قرار می دهند استفاده کرده و تور تورنتو لحظه آخری را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.


امتیاز مسافران به تور نمایشگاه صنایع غذایی کانادا

امتیاز مسافران به تور نمایشگاه صنایع غذایی کانادا


، نظرات و امتیاز خود به خدمات تور نمایشگاه صنایع غذایی کانادا را ثبت کنیدنظرات مسافران به خدمات تور نمایشگاه صنایع غذایی کانادا
نظری ثبت نشده است


  • جاذبه‌های گردشگری تورنتو

    تورنتو مرکز استان انتاریو و پرجمعیت‌ترین شهر کانادا است. تورنتو چهارمین شهر پرجمعیت آمریکای شمالی پس از مکزیکو سیتی ، نیویورک و لس آنجلس است. زمانیکه اروپاییها برای اولین بار وارد منطقه کنونی تورنتو شدند ، قبیله هورون در آن منطقه ساکن بود. نام تورنتو از کلمه تکارونتو در زبان ایروکوا گرفته شده و به معنای «محلی که درختان بر روی آب ایستاده‌اند» است.
    جاذبه‌های گردشگری اصلی تورنتو شامل برج ملی کانادا (برج سی‌ان) ، تالار شهرداری تورنتو ، جزایر تورنتو ، کلیسای جامع کاتولیک سنت مایکل و کلیسای سنت جیمز ، بازار سنت لارنس و باغ‌وحش تورنتو است.

© 2024 - 1403 کلیه حقوق این وب‌سایت محفوظ و متعلق به مشاوران سفر می‌باشد.

درخواست مشاوره از طریق واتساپ