Loading ..
صفحه اول تورهای ژاپن تورهای اوزاکا تور نمایشگاه قالب، برش و فلزکاری اوزاکا ژاپن intermold

ظرفیت این تور تکمیل می‌باشد

تور نمایشگاه قالب، برش و فلزکاری اوزاکا ژاپن intermold تکمیل ظرفیت

نمایشگاه قالب، برش و فلزکاری اوزاکا ژاپن 2024 - 5 روز اوزاکا

اقامت: هتل های چهار ستاره ( با صبحانه )

نمایشگاه قالب، برش و فلزکاری اوزاکا ژاپن intermold 2024
حرکت از تهران ، تهران فرودگاه بین المللی امام خمینی

ایران ایر
هواپیمایی ایران ایر


خدمات تور نمایشگاه قالب، برش و فلزکاری اوزاکا ژاپن intermold


ترانسفر فرودگاهی (استقبال و بدرقه)
بیمه مسافرتی
ویزای توریستی
راهنمای فارسی زبان همراه تور
4 وعده صبحانه

شرایط و مقررات مهم

لطفا با دقت کامل برنامه سفر ، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر مشاوران سفر اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
جهت راحتی خود و همسفران با کوله یا چمدان مسافرتی حداکثر ۲۰ کیلوگرمی مسافرت نمائید.
با نزدیک شدن به تاریخ حرکت ، امکان افزایش قیمت بلیط توسط شرکت هواپیمایی وجود دارد ، لذا پیشنهاد می کنیم در صورت قطعی بودن سفر خود ، هرچه سریع تر نسبت به تهیه بلیط اقدام نمایید ، تهیه بلیط را می توانید به همکاران مشاوران سفر بسپارید و یا شخصاً نسبت به تهیه بلیط اقدام فرمایید.
هتل های این تور طبق جدول فوق رزرو شده اند ، اما در صورت هرگونه تغییر ناخواسته در هتل ها ، هتل دیگری با کلاس برابر یا بالاتر نسبت به هتل قبلی رزرو خواهد شد.
پرداخت عوارض خروج از کشور به عهده همسفران است.
تخت سوم در هتل های رزرو شده از نوع سفری یا کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می شود.
صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده مشاوران سفر می باشد و بازدید از مابقی جاذبه های پیشنهادی سفر با مسافران است.
در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر ، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد مکتوب بین همسفران و مشاوران سفر دریافت خواهد شد.
مسئولیت کنترل اعتبار گذرنامه (حداقل ۶ ماه از تاریخ ورود به کشور مقصد) و مسائل مربوط به ممنوع الخروج بودن به عهده همسفران محترم است.
هزینه بار اضافی در پروازهای بین المللی و پروازهای داخلی کشورها بر عهده مسافر می باشد ، لطفا در هنگام ثبت نام ، مقدار بار مجاز خود را سوال نمایید.
لطفا قبل از ثبت نام منشور و قوانین تورهای طبیعت گردی مشاوران سفر را مطالعه فرمایید.

لوازم ضروری

دارو و لوازم شخصی

برای تور نمایشگاه قالب، برش و فلزکاری اوزاکا ژاپن intermold چه مدارکی لازم داریم؟

کارت ملی
اصل گذرنامه با شش ماه اعتبار از تاریخ پایان سفر
شناسنامه
داشتن کارت واکسن دو دوز
عکس 4.5*3.5 زمینه سفید با 80% صورت (2 قطعه)
اصل گذرنامه های قدیمی
اصل شناسنامه همراه با ترجمه
گواهی اشتغال به کار به زبان انگلیسی و یا ترجمه آن
ترجمه روزنامه رسمی، آگهی تغییرات شرکت و اساسنامه شرکت
ترجمه فیش حقوقی سه ماه اخیر و حکم کارگزینی
اصل سوابق بیمه تأمین اجتماعی شش ماه اخیر همراه با ترجمه آن
اصل جواز کسب/ پروانه کسب/ پروانه مطب/ کارت نظام پزشکی/ دفترچه وکالت یا ترجمه آنها
گواهی اشتغال به تحصیل به زبان انگلیسی و ترجمه آن
گواهی تمکن مالی از بانک مربوطه و گردش حساب 3 تا 6 ماهه به زبان انگلیسی
سند ملکی یا اجاره نامه معتبر با کد رهگیری + سند املاک مربوطه‌
سابقه سفر به کشورهای حوزه شینگن

در تور نمایشگاه قالب، برش و فلزکاری اوزاکا ژاپن intermold چه اماکنی بازدید خواهد شد؟

نمایشگاه قالب، برش و فلزکاری اوزاکا ژاپن intermold 2024

دانستنی‌های تور نمایشگاه قالب، برش و فلزکاری اوزاکا ژاپن intermold

آیا پس از اینکه تور نمایشگاه قالب، برش و فلزکاری اوزاکا ژاپن intermold را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در tripadvisors.ir در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های تور نمایشگاه قالب، برش و فلزکاری اوزاکا ژاپن intermold واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

دلیل تفاوت نرخ تور نمایشگاه قالب، برش و فلزکاری اوزاکا ژاپن intermold شما با دیگر شرکتها در چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای تور نمایشگاه قالب، برش و فلزکاری اوزاکا ژاپن intermold را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای تور نمایشگاه قالب، برش و فلزکاری اوزاکا ژاپن intermold می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کرج دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

قیمت تور نمایشگاه قالب، برش و فلزکاری اوزاکا ژاپن intermold چقدر تمام می‌شود؟

قیمت تور اوزاکا بستگی به عوامل متعددی دارد و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای تورهای اوزاکا در نظر گرفت. به طور مثال نوع پرواز اوزاکا ، مسافت پرواز ، درجه هتل اوزاکا ، خدماتی که هتل اوزاکا به مسافران ارائه می‌دهد و تاریخ سفر همگی از عوامل تعیین کننده قیمت تور اوزاکا هستند. برای اطلاع از قیمت تور اوزاکا بهترین راه این است به سایت tripadvisors.ir مراجعه کنید و در قیمت تورهای خارجی tripadvisors.ir مبدا و مقصد سفر و تاریخ را وارد کنید و قیمت تور اوزاکا به هر شهری که می‌خواهید را جستجو کنید.

بهترین زمان برای خریدن تور نمایشگاه قالب، برش و فلزکاری اوزاکا ژاپن intermold چه موقع است؟

بهترین زمان برای خریدن تور نمایشگاه قالب، برش و فلزکاری اوزاکا ژاپن intermold بستگی به شرایط مسافر و مقصدی که می‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای اوزاکا تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها سرد است؛ به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به اوزاکا با توجه به شرایط آب و هوای اوزاکا فصل بهار ، ماه آخر تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمانی که اوزاکا خلوت تر است سفر کنید بهترین زمان سفر فصل هایی است که مسافران زیادی به اوزاکا سفر نمی‌کنند؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید تورهای ارزان اوزاکا را بخرید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری اوزاکا و یا عکاسی با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نمی‌شوید

تور ارزان اوزاکا را چگونه بخریم؟

برای خرید تور ارزان اوزاکا چند انتخاب پیش رو دارید: اول اینکه می‌توانید تورهای لحظه آخری اوزاکا را بخرید چون معمولا وقتی تورهای اوزاکا از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی‌رسند تخفیف خوبی روی این تورها می‌دهند و تورهای لحظه آخری اوزاکا از جمله تورهای ارازن اوزاکا هستند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان اوزاکا انتخاب هتل های ارزان اوزاکا و پروازهای ارزان اوزاکا است. هتل های 3 ستاره اوزاکا و هتل های 2 ستاره اوزاکا از جمله هتل های ارزان اوزاکا هستند. همچنین پروازهای چارتری اوزاکا هم در مقایسه با پروازهای دیگر اوزاکا خیلی ارزانتر تمام می‌شوند. پس برای خرید تور ارزان اوزاکا باید پروازهای چارتری ارزان اوزاکا را با هتل های ارزان اوزاکا رزرو کنید. انتخاب سوم هم سفر به اوزاکا در فصل های خارج از اوج سفر است. برای خرید تور ارزان اوزاکا باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای اوزاکا نیست اقدام به سفر کنید. در فصل هایی مثل پاییز و زمستان پروازهای اوزاکا و هتل های اوزاکا خلوت هستند و به همین دلیل است که می‌توانید تورهای ارزان اوزاکا را خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان اوزاکا این است که تور زمینی اوزاکا را خریداری کنید. با خرید بلیط اتوبوس اوزاکا و یا بلیط قطار اوزاکا در کنار هتل های ارزان اوزاکا می‌توانید با تور ارزان به اوزاکا سفر کنید و همچنین از تماشای جاذبه هایی که در طول مسیر از ایران تا اوزاکا وجود دارند لذت ببرید.

قیمت تور نمایشگاه قالب، برش و فلزکاری اوزاکا ژاپن intermold چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه تور اوزاکا فاکتور بسیار مهمی است که گردشگران این کشور به هنگام خرید تور اوزاکا به آن توجه می کنند ، چنانچه از متقاضیان خرید تور اوزاکا هستید باید بدانید که عواملی متعددی در قیمت این دسته از تور ها تأثیر گذارند ، برخی از این عوامل عبارتند از مدت زمان برگزاری تور ، نوع رزرو هتل در اوزاکا ، نوع تور (زمینی یا هوایی) ، وسیله نقلیه ، تعداد مقاصد ، خدمات تور و غیره. گردشگران تور اوزاکا باید بدانند که با در نظر گرفتن عوامل مذکور و میزان اهمیت آن ها می توانند تور مناسب و مقرون به صرفه ای را خریداری کنند ، گفتنی است که تور اوزاکا گستره قیمتی وسیعی دارد به این معنی که شما تورهای این مقصد را می توانید خیلی ارزان ، ارزان ، متوسط ، گران و حتی خیلی گران خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان اوزاکا سفر به این کشور در مواقع کم گردشگر می باشد ، جالب است بدانید که قیمت تورهای گردشگری در تمامی مسیرها تا حد بسیاری تحت تأثیر میزان تقاضا هستند ، بدین صورت که قیمت تور اوزاکا همزمان با کاهش میزان تقاضا کاهش ، و با افزایش میزان تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین شما با سفر در زمان های کم گردشگر نظیر فصول سرد سال (زمستان و پاییز) ، ایام غیر تعطیل و ایام غیر خاص سال می توانید تور ارزان اوزاکا را خریداری نمایید

آفر تور نمایشگاه قالب، برش و فلزکاری اوزاکا ژاپن intermold چیست؟

آفرهایی که tripadvisors.ir در تورهای خود می‌دهد ، راه بسیار مناسبی برای خرید تور ارزان اوزاکا به شمار می آیند ، ما تخفیف‌هایی را برای گردشگران تور اوزاکا در نظر می گیریم که شما با استفاده از آن ها می توانید تور اوزاکا را با قیمت کمتر خریداری نمایید ، لازم به ذکر است که میزان تور آفر اوزاکا در ماه های غیر توریستی و غیر تعطیلی سال افزایش می یابد.

تور نمایشگاه قالب، برش و فلزکاری اوزاکا ژاپن intermold لحظه آخری

تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 اوزاکا نیز نوعی از تورهای این کشور می باشند که با قیمت ارزان تری به گردشگران این شهر عرضه می شود و شما با خرید آن ها می توانید هزینه ی تور اوزاکا خود را کاهش دهید ، برای خرید تورهای لحظه آخری اوزاکا باید در لحظه آخر اقدام کنید ، بدین معنی که از فرصتی که tripadvisors.ir چند روز مانده به زمان اجرای تور در اختیار گردشگران قرار می دهند استفاده کرده و تور اوزاکا لحظه آخری را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.


امتیاز مسافران به تور نمایشگاه قالب، برش و فلزکاری اوزاکا ژاپن intermold

امتیاز مسافران به تور نمایشگاه قالب، برش و فلزکاری اوزاکا ژاپن intermold


، نظرات و امتیاز خود به خدمات تور نمایشگاه قالب، برش و فلزکاری اوزاکا ژاپن intermold را ثبت کنیدنظرات مسافران به خدمات تور نمایشگاه قالب، برش و فلزکاری اوزاکا ژاپن intermold
نظری ثبت نشده است


  • جاذبه‌های گردشگری اوزاکا

    اوزاکا (Osaka) (به ژاپنی: 大阪市) یکی از شهرستانهای مشخص شده در ناحیه کانسای ژاپن است. سومین شهر بزرگ ژاپن و مرکز استان اوزاکا است. این شهر برروی جزیرهٔ هونشو ، جزیرهٔ اصلی ژاپن ، واقع شده‌است. این شهر در سال ۲۰۱۲ میلادی دارای ۲٬۶۶۶٬۳۷۱ جمعیت بوده و ۲۲۳٫۰۰ کیلومتر مربع مساحت دارد.
    از لحاظ تاریخی شهر اوزاکا به عنوان «آشپزخانه ملت» شناخته شده‌ است که در دوره ادو ، مرکز تجارت برنج بود. متروی اوساکا در سال ۱۹۳۳ تأسیس شده و هم‌اکنون دارای ۸ خط و ۱۲۳ ایستگاه می‌باشد.

© 2024 - 1403 کلیه حقوق این وب‌سایت محفوظ و متعلق به مشاوران سفر می‌باشد.

درخواست مشاوره از طریق واتساپ