Loading ..
صفحه اول تورهای هنگ کنگ تورهای هنگ کنگ تور نمایشگاه مجوز هنگ کنگ (hktdc hong kong) 2024

ظرفیت این تور تکمیل می‌باشد

تور نمایشگاه مجوز هنگ کنگ (hktdc hong kong) 2024 تکمیل ظرفیت

نمایشگاه مجوز هنگ کنگ (hktdc hong kong 2024) - 5 روز هنگ کنگ

اقامت: هتل های چهار ستاره ( با صبحانه )

نمایشگاه مجوز هنگ کنگ (hktdc hong kong) 2024
حرکت از تهران ، تهران فرودگاه بین المللی امام خمینی

ماهان
هواپیمایی ماهان


خدمات تور نمایشگاه مجوز هنگ کنگ (hktdc hong kong) 2024


ترانسفر فرودگاهی (استقبال و بدرقه)
بیمه مسافرتی سامان تا سقف 50,000 یورو
ویزای توریستی
راهنمای فارسی زبان همراه تور
4 وعده صبحانه

نمایشگاه مجوز هنگ کنگ (hktdc hong kong) 2024

شرایط و مقررات مهم

لطفا با دقت کامل برنامه سفر ، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر مشاوران سفر اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
جهت راحتی خود و همسفران با کوله یا چمدان مسافرتی حداکثر ۲۰ کیلوگرمی مسافرت نمائید.
با نزدیک شدن به تاریخ حرکت ، امکان افزایش قیمت بلیط توسط شرکت هواپیمایی وجود دارد ، لذا پیشنهاد می کنیم در صورت قطعی بودن سفر خود ، هرچه سریع تر نسبت به تهیه بلیط اقدام نمایید ، تهیه بلیط را می توانید به همکاران مشاوران سفر بسپارید و یا شخصاً نسبت به تهیه بلیط اقدام فرمایید.
پرداخت عوارض خروج از کشور به عهده همسفران است.
تخت سوم در هتل های رزرو شده از نوع سفری یا کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می شود.
صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده مشاوران سفر می باشد و بازدید از مابقی جاذبه های پیشنهادی سفر با مسافران است.
در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر ، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد مکتوب بین همسفران و مشاوران سفر دریافت خواهد شد.
مسئولیت کنترل اعتبار گذرنامه (حداقل ۶ ماه از تاریخ ورود به کشور مقصد) و مسائل مربوط به ممنوع الخروج بودن به عهده همسفران محترم است.
هزینه بار اضافی در پروازهای بین المللی و پروازهای داخلی کشورها بر عهده مسافر می باشد ، لطفا در هنگام ثبت نام ، مقدار بار مجاز خود را سوال نمایید.
لطفا قبل از ثبت نام منشور و قوانین تورهای طبیعت گردی مشاوران سفر را مطالعه فرمایید.

لوازم ضروری

دارو و لوازم شخصی

برای تور نمایشگاه مجوز هنگ کنگ (hktdc hong kong) 2024 چه مدارکی لازم داریم؟

کارت ملی
اصل گذرنامه با شش ماه اعتبار از تاریخ پایان سفر
شناسنامه
داشتن کارت واکسن دو دوز
عکس 4.5*3.5 زمینه سفید با 80% صورت (2 قطعه)
اصل گذرنامه های قدیمی
اصل شناسنامه همراه با ترجمه
گواهی اشتغال به کار به زبان انگلیسی و یا ترجمه آن
ترجمه روزنامه رسمی، آگهی تغییرات شرکت و اساسنامه شرکت
ترجمه فیش حقوقی سه ماه اخیر و حکم کارگزینی
اصل سوابق بیمه تأمین اجتماعی شش ماه اخیر همراه با ترجمه آن
اصل جواز کسب/ پروانه کسب/ پروانه مطب/ کارت نظام پزشکی/ دفترچه وکالت یا ترجمه آنها
گواهی اشتغال به تحصیل به زبان انگلیسی و ترجمه آن
گواهی تمکن مالی از بانک مربوطه و گردش حساب 3 تا 6 ماهه به زبان انگلیسی
سند ملکی یا اجاره نامه معتبر با کد رهگیری + سند املاک مربوطه‌
سابقه سفر به کشورهای حوزه شینگن

در تور نمایشگاه مجوز هنگ کنگ (hktdc hong kong) 2024 چه اماکنی بازدید خواهد شد؟

نمایشگاه مجوز هنگ کنگ (hktdc hong kong) 2024

دانستنی‌های تور نمایشگاه مجوز هنگ کنگ (hktdc hong kong) 2024

آیا پس از اینکه تور نمایشگاه مجوز هنگ کنگ (hktdc hong kong) 2024 را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در tripadvisors.ir در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های تور نمایشگاه مجوز هنگ کنگ (hktdc hong kong) 2024 واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

دلیل تفاوت نرخ تور نمایشگاه مجوز هنگ کنگ (hktdc hong kong) 2024 شما با دیگر شرکتها در چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای تور نمایشگاه مجوز هنگ کنگ (hktdc hong kong) 2024 را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای تور نمایشگاه مجوز هنگ کنگ (hktdc hong kong) 2024 می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کرج دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

قیمت تور نمایشگاه مجوز هنگ کنگ (hktdc hong kong) 2024 چقدر تمام می‌شود؟

قیمت تور هنگ کنگ بستگی به عوامل متعددی دارد و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای تورهای هنگ کنگ در نظر گرفت. به طور مثال نوع پرواز هنگ کنگ ، مسافت پرواز ، درجه هتل هنگ کنگ ، خدماتی که هتل هنگ کنگ به مسافران ارائه می‌دهد و تاریخ سفر همگی از عوامل تعیین کننده قیمت تور هنگ کنگ هستند. برای اطلاع از قیمت تور هنگ کنگ بهترین راه این است به سایت tripadvisors.ir مراجعه کنید و در قیمت تورهای خارجی tripadvisors.ir مبدا و مقصد سفر و تاریخ را وارد کنید و قیمت تور هنگ کنگ به هر شهری که می‌خواهید را جستجو کنید.

بهترین زمان برای خریدن تور نمایشگاه مجوز هنگ کنگ (hktdc hong kong) 2024 چه موقع است؟

بهترین زمان برای خریدن تور نمایشگاه مجوز هنگ کنگ (hktdc hong kong) 2024 بستگی به شرایط مسافر و مقصدی که می‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای هنگ کنگ تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها سرد است؛ به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به هنگ کنگ با توجه به شرایط آب و هوای هنگ کنگ فصل بهار ، ماه آخر تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمانی که هنگ کنگ خلوت تر است سفر کنید بهترین زمان سفر فصل هایی است که مسافران زیادی به هنگ کنگ سفر نمی‌کنند؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید تورهای ارزان هنگ کنگ را بخرید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری هنگ کنگ و یا عکاسی با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نمی‌شوید

تور ارزان هنگ کنگ را چگونه بخریم؟

برای خرید تور ارزان هنگ کنگ چند انتخاب پیش رو دارید: اول اینکه می‌توانید تورهای لحظه آخری هنگ کنگ را بخرید چون معمولا وقتی تورهای هنگ کنگ از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی‌رسند تخفیف خوبی روی این تورها می‌دهند و تورهای لحظه آخری هنگ کنگ از جمله تورهای ارازن هنگ کنگ هستند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان هنگ کنگ انتخاب هتل های ارزان هنگ کنگ و پروازهای ارزان هنگ کنگ است. هتل های 3 ستاره هنگ کنگ و هتل های 2 ستاره هنگ کنگ از جمله هتل های ارزان هنگ کنگ هستند. همچنین پروازهای چارتری هنگ کنگ هم در مقایسه با پروازهای دیگر هنگ کنگ خیلی ارزانتر تمام می‌شوند. پس برای خرید تور ارزان هنگ کنگ باید پروازهای چارتری ارزان هنگ کنگ را با هتل های ارزان هنگ کنگ رزرو کنید. انتخاب سوم هم سفر به هنگ کنگ در فصل های خارج از اوج سفر است. برای خرید تور ارزان هنگ کنگ باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای هنگ کنگ نیست اقدام به سفر کنید. در فصل هایی مثل پاییز و زمستان پروازهای هنگ کنگ و هتل های هنگ کنگ خلوت هستند و به همین دلیل است که می‌توانید تورهای ارزان هنگ کنگ را خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان هنگ کنگ این است که تور زمینی هنگ کنگ را خریداری کنید. با خرید بلیط اتوبوس هنگ کنگ و یا بلیط قطار هنگ کنگ در کنار هتل های ارزان هنگ کنگ می‌توانید با تور ارزان به هنگ کنگ سفر کنید و همچنین از تماشای جاذبه هایی که در طول مسیر از ایران تا هنگ کنگ وجود دارند لذت ببرید.

قیمت تور نمایشگاه مجوز هنگ کنگ (hktdc hong kong) 2024 چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه تور هنگ کنگ فاکتور بسیار مهمی است که گردشگران این کشور به هنگام خرید تور هنگ کنگ به آن توجه می کنند ، چنانچه از متقاضیان خرید تور هنگ کنگ هستید باید بدانید که عواملی متعددی در قیمت این دسته از تور ها تأثیر گذارند ، برخی از این عوامل عبارتند از مدت زمان برگزاری تور ، نوع رزرو هتل در هنگ کنگ ، نوع تور (زمینی یا هوایی) ، وسیله نقلیه ، تعداد مقاصد ، خدمات تور و غیره. گردشگران تور هنگ کنگ باید بدانند که با در نظر گرفتن عوامل مذکور و میزان اهمیت آن ها می توانند تور مناسب و مقرون به صرفه ای را خریداری کنند ، گفتنی است که تور هنگ کنگ گستره قیمتی وسیعی دارد به این معنی که شما تورهای این مقصد را می توانید خیلی ارزان ، ارزان ، متوسط ، گران و حتی خیلی گران خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان هنگ کنگ سفر به این کشور در مواقع کم گردشگر می باشد ، جالب است بدانید که قیمت تورهای گردشگری در تمامی مسیرها تا حد بسیاری تحت تأثیر میزان تقاضا هستند ، بدین صورت که قیمت تور هنگ کنگ همزمان با کاهش میزان تقاضا کاهش ، و با افزایش میزان تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین شما با سفر در زمان های کم گردشگر نظیر فصول سرد سال (زمستان و پاییز) ، ایام غیر تعطیل و ایام غیر خاص سال می توانید تور ارزان هنگ کنگ را خریداری نمایید

آفر تور نمایشگاه مجوز هنگ کنگ (hktdc hong kong) 2024 چیست؟

آفرهایی که tripadvisors.ir در تورهای خود می‌دهد ، راه بسیار مناسبی برای خرید تور ارزان هنگ کنگ به شمار می آیند ، ما تخفیف‌هایی را برای گردشگران تور هنگ کنگ در نظر می گیریم که شما با استفاده از آن ها می توانید تور هنگ کنگ را با قیمت کمتر خریداری نمایید ، لازم به ذکر است که میزان تور آفر هنگ کنگ در ماه های غیر توریستی و غیر تعطیلی سال افزایش می یابد.

تور نمایشگاه مجوز هنگ کنگ (hktdc hong kong) 2024 لحظه آخری

تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 هنگ کنگ نیز نوعی از تورهای این کشور می باشند که با قیمت ارزان تری به گردشگران این شهر عرضه می شود و شما با خرید آن ها می توانید هزینه ی تور هنگ کنگ خود را کاهش دهید ، برای خرید تورهای لحظه آخری هنگ کنگ باید در لحظه آخر اقدام کنید ، بدین معنی که از فرصتی که tripadvisors.ir چند روز مانده به زمان اجرای تور در اختیار گردشگران قرار می دهند استفاده کرده و تور هنگ کنگ لحظه آخری را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.


امتیاز مسافران به تور نمایشگاه مجوز هنگ کنگ (hktdc hong kong) 2024

امتیاز مسافران به تور نمایشگاه مجوز هنگ کنگ (hktdc hong kong) 2024


، نظرات و امتیاز خود به خدمات تور نمایشگاه مجوز هنگ کنگ (hktdc hong kong) 2024 را ثبت کنیدنظرات مسافران به خدمات تور نمایشگاه مجوز هنگ کنگ (hktdc hong kong) 2024
نظری ثبت نشده است


  • جاذبه‌های گردشگری هنگ کنگ

© 2024 - 1403 کلیه حقوق این وب‌سایت محفوظ و متعلق به مشاوران سفر می‌باشد.

درخواست مشاوره از طریق واتساپ