Loading ..

جاذبه‌های گردشگری ایران و جهان

اینجا هرروز مطالب تازه‌ای درباره جاذبه‌ها ، ترفندهای سفر و اتفاقات کوچک و ساده پرواز نقره‌ای نوشته می‌شود.

نمایشگاه بین‌المللی خودروی کانادا (انگلیسی: Canadian International AutoShow) بزرگترین نمایشگاه خودروی کانادا است. این رویداد از سال ۱۹۷۴ در تورنتو، انتاریو برگزار می‌شود و هر ساله در ماه فوریه در مرکز همایش متروی تورنتو برگزار می‌شود. به‌طور متوسط ۳۰۰۰۰۰ بازدید کننده در سراسر نمایش خود از انتاریو و غرب نیویورک جذب می‌کند.

نمایشگاه جواهرات و ساعت مونیخ از ۲۷ الی ۳۰ بهمن ۱۴۰۲ در شهر مونیخ کشور آلمان برگزار می گردد. نمایشگاه جواهرات و ساعت مونیخ فضایی منحصر به فرد و پر از الهام و ایده های نو و نوآوری های جدید است . در این نمایشگاه دنیایی از جواهرات و ساعت ها را یک جا ببینید و همچنین دراین نمایشگاه با تولیدکنندگان و طراحان جواهرات ملاقات کنید. این نمایشگاه محصولاتی از جمله پوشاک و لباس، محصولات زیبایی و آرایشی، جواهرات و سنگ های قیمتی، صنایع دستی و هدایا، لوازم تزئین و بسته بندی، مد و طرح ها و سبک ها، لوازم و پوشاک عروسی و عروس و صنایع مد را به نمایش می گذارد. نمایشگاه INHORGENTA مونیخ به همراه و با شراکت نمایشگاه ساعت چین (CWCF) که یکی از بزرگترین نمایشگاه های تجاری ساعت در جهان می باشد، برگزار می شود. این امر قدمی بزرگ در توسعه ی بیشتر بین المللی این نمایشگاه و ورودش در صنعت ساعت و مد ساعت می باشد. 

نمایشگاه املاک ونکوور ، نمایشگاه BUILDEX ونکوور رویداد اختصاص یافته به مدیران املاک، صاحبان ساختمان ها، مدیران تسهیلات و مدیران عمران و عملیاتی است. رویداد Buildex ونکوور دارای موضوعات طراحی و معماری داخلی ، مدیریت املاک و مستغلات ، ساخت و ساز و بازسازی است. نمایشگاه BUILDEX ونکوور سالانه در شهر ونکوور کانادا برگزار می گردد.

نمایشگاه حمل و نقل سنگین و لجستیک دبی از ۲۳ الی ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ در شهر دبی کشور امارات متحده عربی برگزار می گردد. نمایشگاه حمل و نقل سنگین و لجستیک دبی بزرگترین رویداد منطقه برای محموله پروژه و صنعت حمل و نقل بارهای سنگین است. توسط چندین دولت شورای همکاری خلیج فارس پشتیبانی می شود و مکانی برای ایجاد ارتباط برای تجارت پروژه های جدید است. نمایشگاه به بخش هایی مانند حمل و نقل کالا، حمل و نقل دریایی، بنادر و پایانه ها، تجهیزات، حمل و نقل دولتی و جاده ای تقسیم می شود. این نمایشگاه همچنین شامل یک برنامه کنفرانس دو روزه خواهد بود با محوریت بر مسائلی چون: هوش تجاری در شناسایی مناطق، انواع پروژه‌هایی با بیشترین پتانسیل و اینکه چه سازگاری‌هایی برای رقابتی بودن در فرآیند مناقصه لازم است. این کنفرانس دو روزه بازدیدکنندگان برجسته ای را از خاورمیانه و آفریقای شمالی و مناطق آسیایی جذب خواهد کرد. فرصتی عالی برای تامین کنندگان و تولیدکنندگان فراهم می کند تا با تصمیم گیرندگان در این حوزه ارتباط برقرار کنند.

نمایشگاه گردشگری مادرید (FITUR) از ۴ الی ۸ بهمن ۱۴۰۲ در شهر مادرید کشور اسپانیا برگزار می گردد. نمایشگاه گردشگری مادرید (FITUR) اولین قرار ملاقات هر سال برای متخصصان گردشگری و توریسم در جهان و نمایشگاه برتر برای بازارهای ورودی و خروجی در آمریکای لاتین است. در دوره ٢٠٢٠ خود، نمایشگاه FITUR با ١١،٠٤٠ شرکت از ١٦٥ کشور و منطقه ، ١٥٠،٠١١ بازدید کننده تجاری و ١١١،٠٨٩ بازدید کننده از عموم مردم از رکورد مشارکت خود پیشی گرفته است. شما باید در نمایشگاه FITUR حضور داشته باشید زیرا یک انجمن منحصر به فرد برای تبلیغ برندها، ارائه محصولات جدید، کسب اطلاعات در مورد آخرین روندها و پر کردن برنامه کار خود با مخاطبین و فرصت های جدید است.

نمایشگاه ماشین آلات ساختمانی و معدنی آلمان (Bauma) از ۱۸ الی ۲۴ فروردین ۱۴۰۴ در شهر مونیخ کشور آلمان برگزار می گردد. نمایشگاه ماشین آلات ساختمانی و معدنی آلمان (Bauma) همواره تلاش کرده تا موقعیت خود را در بهترین جایگاه حفظ کند و هم اکنون به عنوان نمایشگاه تجاری پیشرو جهانی در صنعت ساختمان شهرت دارد. نمایشگاه صنعت ساختمان آلمان، با نام بائوما، در سال گذشته رکورد آمار نمایشگاه های سابقش را با جذب ٣٤٢١ غرفه دار از ٥٧ کشور و ٥٣٥٠٦٥ بازدیدکننده از بیش از ٢٠٠ کشور شکست. نمایشگاه بائوما مونیخ نبض تپنده در میان نمایشگاه های این حوزه ی صنعت می باشد، که این امر نقش Bauma را به عنوان یک پایگاه صنعتی کلیدی و راهنمایی برای نوآوری ها و پیشرفت صنعت ماشین آلات ساخت و ساز و معدنی تایید می کند، زیرا غرفه داران با حضور در این نمایشگاه، بطور همزمان چرخه پیشرفت را همراه با ارائه محصولاتشان طی می کنند.

نمایشگاه صنایع چوب فرانسه (Eurobois) از ۱۷ الی ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ در شهر لیون کشور فرانسه برگزار می گردد. نمایشگاه صنایع چوب فرانسه (Eurobois) حدود ٣٠ سال است که در فرانسه تعیین کننده استانداردهای این صنعت بوده است. این نمایشگاه که پیش از این نمایشگاه ساخت و ساز چوبی و ماشین آلات و قطعات کار با چوب و نجاری بود، امروز به رویدادی فوق العاده برای سازندگان چوب و تجهیزات و فنون پردازش چوب به شمار می آید.

نمایشگاه تاسیسات و تهویه مطبوع مسکو (Climate World) از ۰۸ الی ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ در شهر مسکو کشور روسیه برگزار می گردد. نمایشگاه تاسیسات و تهویه مطبوع مسکو (Climate World) جذاب ترین و برجسته ترین رویداد این صنعت در بازار جهانی به شمار می آید. این نمایشگاه هر ساله ، اوایل مارس برگزار می شود و همهء نماینده های تجاری پیشرفته و سطح بالای تجاری این صنعت را گرد هم می آورد. جذابیت حضور در این نمایشگاه مهم روسیه همچنان در حال افزایش است.

نمایشگاه انواع کف پوش، دیوارپوش و سقف کاذب از ۱۷ الی ۱۹ بهمن ۱۴۰۲ در شهر لندن کشور انگلیس برگزار می گردد. نمایشگاه انواع کف پوش، دیوارپوش و سقف کاذب فرصتی بسیار مناسب برای شناسایی و تعامل با تولیدکنندگان و برندهای این صنعت است وبیش از ٨٠٠ غرفه دار در آن شرکت می کنند. کشورهایی مانند امارات، عربستان و هند نیزحضوری فعال دارندومحصولات خود را ارائه می کنند.

نمایشگاه و کنفرانس دندانپزشکی دبی (AEEDC) از ۱۷ الی ۱۹ بهمن ۱۴۰۲ در شهر دبی کشور امارات متحده عربی برگزار می گردد. نمایشگاه و کنفرانس دندانپزشکی دبی (AEEDC) بزرگترین و برجسته ترین رویداد دندانپزشکی در خاورمیانه، شمال آفریقا و منطقه جنوب آسیا محسوب می شود. هر سال این رویداد بهترین جایگاه را برای افراد حرفه ای حوزه دندان و متخصصان صنعت از منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا و سایر نقاط جهان فراهم می آورد تا دانش خود را به روز نمایند، شبکه ارتباطی ایجاد کنند و علاوه بر تعامل، همکاری های تجاری جدید آغاز نمایند.

نمایشگاه صنایع غذایی روسیه (PRODEXPO) از ۱۶ الی ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ در شهر مسکو کشور روسیه برگزار می گردد. نمایشگاه صنایع غذایی روسیه (PRODEXPO) بزرگترین نمایشگاه سالانه تخصصی حوزه مواد غذایی در روسیه و شرق اروپاست. این نمایشگاه به مدت بیش از ٢٠ سال است که پیشرفت و توسعه صنعت داخلی مواد غذایی روسیه را تضمین کرده و از زمان تاسیس خود تا کنون نقش مهمی را در تشویق و پیش بردن صنایع غذایی روسیه بازی کرده است.

نمایشگاه گردشگری منچستر انگلیس از 12 تا 15 بهمن ۱۴۰۲ در شهر منچستر کشور انگلیس برگزار می گردد. نمایشگاه گردشگری منچستر انگلیس در مشارکت با مجله Times و Sunday Times و بزرگترین و قدیمی‌ترین نمایشگاه گردشگری بریتانیا است. این نمایشگاه بیش از ١٧٠ مورد از اصلی‌ترین و برترین برندهای مستقل گردشگری دنیا از جمله تورگردانان و بیش از ٣٠ هیئت گردشگری از سراسر دنیا را گردهم جمع می‌کند.

کنگره و نمایشگاه جراحی پلاستیک و پوست پاریس (IMCAS) از ۱۲ الی ۱۴ بهمن ۱۴۰۲ در شهر پاریس کشور فرانسه برگزار می گردد. کنگره و نمایشگاه جراحی پلاستیک و پوست پاریس (IMCAS) یک نشست درخشان برای بحث در مورد دستاوردهای تحقیقاتی جدید با همکاران است. IMCAS جدیدترین تکنیک ها را با توجه به سخنرانان برجسته و جدیدترین تحولات از عوامل اصلی صنعت جمع آوری می کند، به طوری که شما در زمینه های پوست، جراحی پلاستیک و علم جوان سازی با بهترین ها آشنا می شوید و از آنها می آموزید.

روستای جواهرده ، یکی از پرطرفدارترین جاهای دیدنی رامسر در شمال کشور است که با جاده‌ای رویایی و غرق در مه ، شما را به سفری در یک تابلوی نقاشی و خیالی دعوت می‌کند. این روستا با آب و هوایی دلپذیر و چشم‌اندازهای طبیعی بی‌نظیر ، هر سال میزبان گردشگران داخلی و خارجی بسیاری است که به‌محض قدم گذاشتن در جاده منتهی به این روستا از زیبایی‌های بی‌ بدیل این منطقه ، حیرت‌زده می‌شوند.

۳۹ کلیومتر مانده به سوادکوه مازندارن، آلاشت قرار گرفته. یکی از ییلاق‌های مه‌ گرفته شمال کشور که در بهار و تابستان به دلیل هوای خنکش خیلی‌ها آن را برای سفر انتخاب می‌کنند. هم هوایش خوب است و هم دیگر کجا می‌شود آن همه زیبایی را یکجا دید.

تا به حال بهشت گمشده گیلان سفر کرده‌اید؟ اگر بخواهیم نامی به لیست مقاصد طبیعت‌گردی گیلان اضافه کنیم، باید به ییلاق دیلمان اشاره کنیم که نامش در بین ییلاقهای دیدنی شمال می‌درخشد.

ییلاق سوباتان (به زبان تالشی: سووتون) از جاهای دیدنی تالش است و در شمال غرب شهرستان تالش قرار دارد. این ییلاق پوشیده از چمنزار و گلزار و مملو از چشمه‌های گوارا و دام‌ها و اسب‌هایی است که به این‌طرف و آن‌طرف می‌روند.

روستای داماش، زیستگاه اصلی گل سوسن چلچراغ در استان گیلان در دامنه‌های ارتفاعات البرز و در شهرستان رودبار قرار دارد و یکی از بهترین دیدنیهای استان گیلان به شمار می‌‌آید.

اگر در تابستان به دنبال مقصدی رویایی در طبیعت گیلان هستید ، ییلاق های ماسال می‌تواند همان جایی باشد که می‌خواهید.

دریاچه‌ی حلیمه جان که به دریاچه عروس نیز معروف است در روستای حلیمه ‌جان در ۳۰ کیلومتری شمال شرق رودبار و ۱۲ کیلومتری شهر توتکابن قرار دارد و یکی از دریاچه‌های بسیار زیبای استان گیلان محسوب می‌شود. گاهی اوقات فرشی از جلبک‌های سبز بیشتر نقاط دریاچه را می‌پوشاند (این اتفاق معمولاً زمانی که هوا آرام است و باد نمی‌وزد ، رخ می‌دهد) و سطح دریاچه دو رنگ می‌شود که باعث می‌شود زیبایی خاصی پیدا کند.
مشاوران سفر

مشاوران سفر ، پلی مطمئن برای استفاده با خیالی آسوده از خدماتی چون تهیه بلیط ، رزرو هتل ، اخذ ویزا ، تعیین وقت سفارت ، فروش تور ، بیمه مسافرتی ، خدمات بار هوایی ، سفرهای تفریحی و زیارتی و زنده نگه داشتن فرهنگ و سنن کشورهای توریستی می باشند.

ما را دنبال کنید

آدرس: کرج ، گوهردشت
بین داریوش و سه باندی ، بالای بانک سپه

02634100 - 02634449642 :شماره پشتیبانی

ای‌نماد

© 2023 - 1402 کلیه حقوق این وب‌سایت محفوظ و متعلق به مشاوران سفر می‌باشد.

Designed by X-Commerce

صبا کمپانی: مشاور سفر شما
درخواست مشاوره از طریق واتس‌آپ
نام و نام خانوادگی  
شماره واتساپ خود را وارد کنید