C2790 - تور شیراز محدود

تور 4 روزه شیراز - هتل هما شیراز ( هتل پنج ستاره تاپ )
هواپیمایی ایران ایرتور ایران ایرتور
حرکت از تهران ، تهران فرودگاه بین‌المللی مهرآباد

+ قیمت پرواز به قیمتهای زیر اضافه می‌گردد
لیست هتل ها و قیمت های تور شیراز - 4 روزه
نام هتل درجه هتل هر نفر در اتاق ۲ تخته سینگل کودک با تخت اضافه کودک بدون تخت
اقامتگاه سنتی سپهری
اقامتگاه محلی
400,000تومان 520,000تومان 360,000تومان تماس بگیرید
اقامتگاه سنتی گل طاها
اقامتگاه محلی
340,000تومان 442,000تومان 306,000تومان تماس بگیرید
اقامتگاه سنتی پنج دری
اقامتگاه محلی
462,000تومان 600,600تومان 415,800تومان تماس بگیرید
اقامتگاه سنتی خانه باغ ایرانی شیراز
اقامتگاه محلی
480,000تومان 624,000تومان 432,000تومان تماس بگیرید
هتل آپارتمان جهان نما شیراز
هتل آپارتمان
260,000تومان 338,000تومان 234,000تومان تماس بگیرید
هتل زندیه شیراز
5 ستاره
534,000تومان 694,200تومان 480,600تومان تماس بگیرید
هتل چمران شیراز
5 ستاره Top
496,000تومان 644,800تومان 446,400تومان تماس بگیرید

باغ ارم شیراز
سوالات متداول مشتریان تور شیراز از مشاوران سفر


خدمات تور شیراز

ترانسفر فرودگاهی (استقبال و بدرقه)
بیمه مسافرتی
ترانسفر تمامی برنامه ها و گشت ها
راهنمای فارسی زبان همراه تور
3 وعده صبحانه

تور شیراز ، 4 روز شیراز ، هتل هما شیراز ، سفر گروهی 4 روزه ( 4 روز و 3 شب ) ، هوایی

شرایط و مقررات مهم

برنامه های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.
لطفا با دقت کامل برنامه سفر ، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر مشاوران سفر اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
جهت راحتی خود و همسفران با کوله یا چمدان مسافرتی حداکثر ۲۰ کیلوگرمی مسافرت نمائید.
با نزدیک شدن به تاریخ حرکت ، امکان افزایش قیمت بلیط توسط شرکت هواپیمایی وجود دارد ، لذا پیشنهاد می کنیم در صورت قطعی بودن سفر خود ، هرچه سریع تر نسبت به تهیه بلیط اقدام نمایید ، تهیه بلیط را می توانید به همکاران مشاوران سفر بسپارید و یا شخصاً نسبت به تهیه بلیط اقدام فرمایید.
هتل های این تور طبق جدول فوق رزرو شده اند ، اما در صورت هرگونه تغییر ناخواسته در هتل ها ، هتل دیگری با کلاس برابر یا بالاتر نسبت به هتل قبلی رزرو خواهد شد.
تخت سوم در هتل های رزرو شده از نوع سفری یا کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می شود.
صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده مشاوران سفر می باشد و بازدید از مابقی جاذبه های پیشنهادی سفر با مسافران است.
در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر ، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد مکتوب بین همسفران و مشاوران سفر دریافت خواهد شد.
این تور بصورت اختصاصی در تاریخ مورد نظر همسفران ، بصورت گروهی یا انفرادی قابل اجرا می باشد.
لطفا قبل از ثبت نام منشور و قوانین تورهای طبیعت گردی مشاوران سفر را مطالعه فرمایید.

لوازم ضروری
لباس گرم
دارو و لوازم شخصی
لوازم پیشنهادی سفر
دوربین عکاسی
کرم ضدآفتاب
قمقمه آب
عینک آفتابی
کلاه نقاب‌دار
برای سفر به شیراز چه مدارکی لازم داریم؟
کارت ملی
شناسنامه
در تور شیراز چه اماکنی بازدید خواهد شد؟
  • شیراز گردی : باغ ارم ، ارگ کریم خانی ، بازار وکیل ، حمام وکیل ، سرای مشیر ، دروازه قرآن و خواجوی کرمانی ، آرامگاه حافظ ، آرامگاه سعدی
    شهر پارسه : مجموعه ثبت جهانی شده تخت جمشید و نقش رستم

دانستنی‌های تور شیراز
جاذبه‌های گردشگری تور شیراز را معرفی کنید.

  • جاذبه‌های گردشگری شیراز
    شیراز به عنوان یکی از مهم‌ترین مراکز گردشگری و توریستی ایران مطرح بوده و با جاذبه‌های تاریخی فراوان برای گردشگران داخلی و خارجی شناخته شده‌است. از جاذبه‌های تاریخی شهر شیراز می‌توان به آتشکدهٔ صمیکان ، آرامگاه حافظ ، آرامگاه خواجوی کرمانی ، آرامگاه سعدی ، ارگ کریم‌خان ، باغ جهان‌نما ، باغ ارم ، باغ تخت ، باغ چهل‌تن ، باغ دلگشا ، باغ عفیف‌آباد ، باغ نارنجستان قوام ، باغ هفت‌تن ، خانه صالحی ، چاه مرتاض علی ، حمام باغ نشاط ، عمارت باغ ایلخانی ، عمارت باغ نشاط ، عمارت دیوانخانه ، عمارت کلاه‌فرنگی باغ نظر ، مسجد نصیرالملک ، قصر ابونصر ، قلعهٔ کک‌ها ، مدرسهٔ آقاباباخان ، مدرسهٔ خان ، موزهٔ پارس ، موزهٔ هفت‌تنان ، نقش برجسته بهرام در برم دلک اشاره کرد. از جاذبه‌های طبیعی شهر شیراز می‌توان به آبشار کوهمره سرخی ، برم‌دلک ، پارک قلعه‌بندر ، پارک ملی بمو ، باغ پرندگان شیراز ، پیربناب ، چشمهٔ جوشک ، چشمهٔ خارگان ، چشمهٔ ریچی ، دریاچهٔ دشت ارژن ، دریاچهٔ مهارلو ، رکن‌آباد ، رودخانهٔ قره‌آغاج ، روستای قلات ، کوه سبزپوشان ، گردشگاه آتشکده ، گردشگاه چاه‌مسکی ، گردشگاه چشمه سلمانی و گردشگاه هفت‌برم اشاره کرد.

آیا پس از اینکه تور شیراز را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در مشاوران سفر در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های تور شیراز واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

دلیل تفاوت نرخ تور شیراز شما با دیگر شرکتها در چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای تور شیراز را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای تور شیراز می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کرج دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

قیمت تور شیراز چقدر تمام می‌شود؟

قیمت تور شیراز بستگی به عوامل متعددی دارد و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای تورهای شیراز در نظر گرفت. به طور مثال نوع پرواز شیراز ، مسافت پرواز ، درجه هتل شیراز ، خدماتی که هتل شیراز به مسافران ارائه می‌دهد و تاریخ سفر همگی از عوامل تعیین کننده قیمت تور شیراز هستند. برای اطلاع از قیمت تور شیراز بهترین راه این است به سایت مشاوران سفر مراجعه کنید و در قیمت تورهای خارجی مشاوران سفر مبدا و مقصد سفر و تاریخ را وارد کنید و قیمت تور شیراز به هر شهری که می‌خواهید را جستجو کنید.

بهترین زمان برای خریدن تور شیراز چه موقع است؟

بهترین زمان برای خریدن تور شیراز بستگی به شرایط مسافر و مقصدی که می‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای شیراز تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها سرد است؛ به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به شیراز با توجه به شرایط آب و هوای شیراز فصل بهار ، ماه آخر تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمانی که شیراز خلوت تر است سفر کنید بهترین زمان سفر فصل هایی است که مسافران زیادی به شیراز سفر نمی‌کنند؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید تورهای ارزان شیراز را بخرید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری شیراز و یا عکاسی با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نمی‌شوید

تور ارزان شیراز را چگونه بخریم؟

برای خرید تور ارزان شیراز چند انتخاب پیش رو دارید: اول اینکه می‌توانید تورهای لحظه آخری شیراز را بخرید چون معمولا وقتی تورهای شیراز از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی‌رسند تخفیف خوبی روی این تورها می‌دهند و تورهای لحظه آخری شیراز از جمله تورهای ارازن شیراز هستند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان شیراز انتخاب هتل های ارزان شیراز و پروازهای ارزان شیراز است. هتل های 3 ستاره شیراز و هتل های 2 ستاره شیراز از جمله هتل های ارزان شیراز هستند. همچنین پروازهای چارتری شیراز هم در مقایسه با پروازهای دیگر شیراز خیلی ارزانتر تمام می‌شوند. پس برای خرید تور ارزان شیراز باید پروازهای چارتری ارزان شیراز را با هتل های ارزان شیراز رزرو کنید. انتخاب سوم هم سفر به شیراز در فصل های خارج از اوج سفر است. برای خرید تور ارزان شیراز باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای شیراز نیست اقدام به سفر کنید. در فصل هایی مثل پاییز و زمستان پروازهای شیراز و هتل های شیراز خلوت هستند و به همین دلیل است که می‌توانید تورهای ارزان شیراز را خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان شیراز این است که تور زمینی شیراز را خریداری کنید. با خرید بلیط اتوبوس شیراز و یا بلیط قطار شیراز در کنار هتل های ارزان شیراز می‌توانید با تور ارزان به شیراز سفر کنید و همچنین از تماشای جاذبه هایی که در طول مسیر از ایران تا شیراز وجود دارند لذت ببرید.

قیمت تور شیراز چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه تور شیراز فاکتور بسیار مهمی است که گردشگران این کشور به هنگام خرید تور شیراز به آن توجه می کنند ، چنانچه از متقاضیان خرید تور شیراز هستید باید بدانید که عواملی متعددی در قیمت این دسته از تور ها تأثیر گذارند ، برخی از این عوامل عبارتند از مدت زمان برگزاری تور ، نوع رزرو هتل در شیراز ، نوع تور (زمینی یا هوایی) ، وسیله نقلیه ، تعداد مقاصد ، خدمات تور و غیره. گردشگران تور شیراز باید بدانند که با در نظر گرفتن عوامل مذکور و میزان اهمیت آن ها می توانند تور مناسب و مقرون به صرفه ای را خریداری کنند ، گفتنی است که تور شیراز گستره قیمتی وسیعی دارد به این معنی که شما تورهای این مقصد را می توانید خیلی ارزان ، ارزان ، متوسط ، گران و حتی خیلی گران خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان شیراز سفر به این کشور در مواقع کم گردشگر می باشد ، جالب است بدانید که قیمت تورهای گردشگری در تمامی مسیرها تا حد بسیاری تحت تأثیر میزان تقاضا هستند ، بدین صورت که قیمت تور شیراز همزمان با کاهش میزان تقاضا کاهش ، و با افزایش میزان تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین شما با سفر در زمان های کم گردشگر نظیر فصول سرد سال (زمستان و پاییز) ، ایام غیر تعطیل و ایام غیر خاص سال می توانید تور ارزان شیراز را خریداری نمایید

آفر تور شیراز چیست؟

آفرهایی که مشاوران سفر در تورهای خود می‌دهد ، راه بسیار مناسبی برای خرید تور ارزان شیراز به شمار می آیند ، ما تخفیف‌هایی را برای گردشگران تور شیراز در نظر می گیریم که شما با استفاده از آن ها می توانید تور شیراز را با قیمت کمتر خریداری نمایید ، لازم به ذکر است که میزان تور آفر شیراز در ماه های غیر توریستی و غیر تعطیلی سال افزایش می یابد.

تور لحظه آخری شیراز

تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 شیراز نیز نوعی از تورهای این کشور می باشند که با قیمت ارزان تری به گردشگران این شهر عرضه می شود و شما با خرید آن ها می توانید هزینه ی تور شیراز خود را کاهش دهید ، برای خرید تورهای لحظه آخری شیراز باید در لحظه آخر اقدام کنید ، بدین معنی که از فرصتی که مشاوران سفر چند روز مانده به زمان اجرای تور در اختیار گردشگران قرار می دهند استفاده کرده و تور شیراز لحظه آخری را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.