24 ساعته بدون پرداخت ، درخواست رزرو خود را ثبت کنید. خانم پیرمحمدی در ساعت اداری جهت رزرو قطعی با شما تماس می‌گیرد. شرایط قرارداد.

هتل بزرگ شیراز

ایران ، شیراز
قیمت اتاق از 1,008,000 تومان / هر شب

هتل بزرگ شیراز ( هتل پنج ستاره لاکچری ) - هتل شیراز بر فراز سلسله جبال شمال شرقی شیراز ، زادگاه فرهنگ و هنر ایرانی و با سرمایه گذاری بخش خصوصی بنا گردیده است.

اینترنت وای فای رایگان پارکینگ با صبحانه


هتل شیراز بر فراز سلسله جبال شمال شرقی شیراز ، زادگاه فرهنگ و هنر ایرانی و با سرمایه گذاری بخش خصوصی بنا گردیده است. اشراف به دروازه قرآن و باغ های شیراز ، نزدیکی به اماکن تاریخی تخت جمشید ، حافظ و سعدی ، امکان دسترسی آسان به فرودگاه و شاهراهای اصلی کشور ، این هتل را از نظر مکانی در شرایطی منحصر به فرد قرار داده استلیست تورها ایران ، شیراز
نام تور تعداد روز محل اقامت حمل و نقل شروع قیمت تاریخ
تور شیراز 4 روزه هواپیمایی ایران ایرتور 449,000 تومان همه روزه
تور شیراز 4 روزه هواپیمایی ایران ایرتور 1,870,000 تومان همه روزه
تور شیراز 4 روزه هواپیمایی ایران ایرتور 1,480,000 تومان همه روزه
تور شیراز 4 روزه زمینی 1,180,000 تومان همه روزه
تور شیراز 4 روزه هواپیمایی ایران ایرتور 1,560,000 تومان همه روزه
تور شیراز 4 روزه هواپیمایی ایران ایرتور 1,250,000 تومان همه روزه
تور ترکیبی شیراز و اصفهان 5 روزه هواپیمایی ایران ایر 2,660,000 تومان همه روزه

اتاق‌های هتل بزرگ شیراز - رتبه هتل 5

اتاق دو تخته دبل
اتاق دو تخته دبل
یک تخت دبل

دید اتاق شهر
3 بزرگسال و 1 کودک
ظرفیت 1 نفر اضافه دارد

اینترنت وای فای رایگان
پارکینگ
با صبحانه

1,363,000 تومان
1,008,000 تومان

غیر قابل کنسلی

موجود

اتاق دو تخته تویین
اتاق دو تخته تویین
دو تخت سینگل

دید اتاق شهر
3 بزرگسال و 1 کودک
ظرفیت 1 نفر اضافه دارد

اینترنت وای فای رایگان
پارکینگ
با صبحانه

1,363,000 تومان
967,000 تومان

غیر قابل کنسلی

موجود

اتاق کانکت چهار نفره
اتاق کانکت چهار نفره
دو تخت سینگل و یک تخت دبل

دید اتاق شهر
4 بزرگسال و 1 کودک
بدون ظرفیت اضافه

اینترنت وای فای رایگان
پارکینگ
با صبحانه

1,842,000 تومان
1,455,000 تومان

غیر قابل کنسلی

موجود

اتاق یک تخته
اتاق یک تخته
یک تخت سینگل

دید اتاق شهر
1 بزرگسال و 0 کودک
بدون ظرفیت اضافه

اینترنت وای فای رایگان
پارکینگ
با صبحانه

785,000 تومان
581,000 تومان

غیر قابل کنسلی

موجود
نمای هتل شیراز
پذیرش هتل بزرگ
لابی هتل بزرگ
پارکینگ هتل بزرگسوالات متداول مشتریان درباره هتل بزرگ شیراز از مشاوران سفر


امکانات و خدمات هتل
صندوق امانات شخصی داخل اتاق
سیستم برقی یکپارچه
اینترنت Wi-Fi
تلویزیون ال سی دی
کانال ماهواره ای
یخچال (مینی بار)
چای / قهوه ساز
سیستم تهویه مطبوع
نشانگر کارتی وضعیت پشت در
جکوزی و سونای خشک و بخار
حمام ، سرویس بهداشتی
سرویس بهداشتی فرنگی
مبلمان
میز ناهار خوری جداگانه
آسانسور
لابی
خودپرداز
پارکینگ
کافی شاپ
فروشگاه
روم سرویس 24 ساعته
سیستم اطفاء حریق
تاکسی سرویس
تلفن
سالن ورزشی
استخر سرپوشیده
فاصله هتل بزرگ شیراز تا اماکن اصلی شهر

فاصله تا ایستگاه راه آهن (۲۵ کیلومتر و ۲۸۴ متر) ، فاصله تا خیابان حافظ (۱ کیلومتر و ۴۴ متر) ، فاصله تا خیابان ملاصدرا (۵ کیلومتر و ۹۰۸ متر) ، فاصله تا آرامگاه کوروش کبیر (۱۳۱ کیلومتر و ۵۵۷ متر) ، فاصله تا تخت جمشید (۵۶ کیلومتر و ۱۴ متر) ، فاصله تا نقش رستم (۶۱ کیلومتر و ۳۵۰ متر) ، فاصله تا مسجد نصیرالملک (۴ کیلومتر و ۳۸۷ متر) ، فاصله تا ارگ کریمخانی (۲ کیلومتر و ۸۱۸ متر) ، فاصله تا بازار وکیل (۳ کیلومتر و ۹۴۹ متر) ، فاصله تا آرامگاه شاه شجاع (۹۶۱ متر) ، فاصله تا باغ نارنجستان قوام (۴ کیلومتر و ۷۳۴ متر) ، فاصله تا باغ جهان نما (۷۴۴ متر) ، فاصله تا باغ دلگشا (۳ کیلومتر و ۸۷۶ متر) ، فاصله تا باغ عفیف آباد (۹ کیلومتر و ۹۰۱ متر) ، فاصله تا باغ ارم (۴ کیلومتر و ۸۷۸ متر) ، فاصله تا موزه هفت تنان (۸۹۰ متر) ، فاصله تا رستوران بین المللی هفت خوان (۶۰۸ متر) ، فاصله تا حرم مطهر شاهچراغ(ع) (۴ کیلومتر و ۱۱۷ متر) ، فاصله تا موزه پارس (۳ کیلومتر و ۷۴۴ متر) ، فاصله تا آرامگاه سعدی (۴ کیلومتر و ۸۳۰ متر) ، فاصله تا مدرسه خان (۴ کیلومتر و ۹۲ متر) ، فاصله تا خانه زینت الملک (۴ کیلومتر و ۶۵۳ متر) ، فاصله تا مسجد جامع عتیق (۴ کیلومتر و ۲۰۶ متر) ، فاصله تا مسجدوکیل (۳ کیلومتر و ۵۸۶ متر) ، فاصله تا آرامگاه خواجوی کرمانی (۲ کیلومتر و ۹۴۹ متر) ، فاصله تا سرای مشیر (۳ کیلومتر و ۶۳۲ متر) ، فاصله تا آرامگاه حافظ (۱ کیلومتر و ۴۴۷ متر) ، فاصله تا مجتمع تجاری ستاره فارس (۶ کیلومتر و ۷۲۴ متر) ، فاصله تا مجتمع تجاری آفتاب فارس (۱۳ کیلومتر و ۳۸۴ متر) ، فاصله تا رستوران شاطر عباس (۲ کیلومتر و ۷۲۹ متر) ، فاصله تا دروازه قرآن (۲ کیلومتر و ۹۹۲ متر) ، فاصله تا مجتمع تجاری تفریحی خلیج فارس (۲۴ کیلومتر و ۷۱ متر) ، فاصله تا نقش رجب (۶۰ کیلومتر و ۸ متر) ، فاصله تا کاخ پاسارگاد (۱۳۱ کیلومتر و ۵۵۷ متر) ، فاصله تا فرودگاه بین المللی (۱۵ کیلومتر و ۹۵ متر) ، فاصله تا ترمینال شهید کاراندیش (۳ کیلومتر و ۸۲۶ متر) ، فاصله تا دریاچه مهارلو (۱۳۵ کیلومتر و ۳۹۸ متر) ، فاصله تا ترمینال مسافربری امیرکبیر (۱۵ کیلومتر و ۱۳۳ متر) ، فاصله تا ترمینال شهید مدرس (۶ کیلومتر و ۱۳۷ متر) ، فاصله تا سینما سعدی (۴ کیلومتر و ۶۴۸ متر) ، فاصله تا سینما شیراز (۴ کیلومتر و ۹۵۱ متر) ، فاصله تا بیمارستان نمازی شیراز (۴ کیلومتر و ۶۸۱ متر) ، فاصله تا بیمارستان کوثر (۱۱ کیلومتر و ۷۳۶ متر) ، فاصله تا ایستگاه مترو نمازی (۴ کیلومتر و ۷۱۴ متر) ، فاصله تا ایستگاه مترو قصردشت (۹ کیلومتر و ۵۴۳ متر) ، فاصله تا ایستگاه مترو ولیعصر (۴ کیلومتر و ۳۰۰ متر) ، فاصله تا خیابان لطفعلی خان زند (۳ کیلومتر و ۴۹۴ متر)

جاذبه‌های گردشگری شیراز ، ایران

شیراز به عنوان یکی از مهم‌ترین مراکز گردشگری و توریستی ایران مطرح بوده و با جاذبه‌های تاریخی فراوان برای گردشگران داخلی و خارجی شناخته شده‌است. از جاذبه‌های تاریخی شهر شیراز می‌توان به آتشکدهٔ صمیکان ، آرامگاه حافظ ، آرامگاه خواجوی کرمانی ، آرامگاه سعدی ، ارگ کریم‌خان ، باغ جهان‌نما ، باغ ارم ، باغ تخت ، باغ چهل‌تن ، باغ دلگشا ، باغ عفیف‌آباد ، باغ نارنجستان قوام ، باغ هفت‌تن ، خانه صالحی ، چاه مرتاض علی ، حمام باغ نشاط ، عمارت باغ ایلخانی ، عمارت باغ نشاط ، عمارت دیوانخانه ، عمارت کلاه‌فرنگی باغ نظر ، مسجد نصیرالملک ، قصر ابونصر ، قلعهٔ کک‌ها ، مدرسهٔ آقاباباخان ، مدرسهٔ خان ، موزهٔ پارس ، موزهٔ هفت‌تنان ، نقش برجسته بهرام در برم دلک اشاره کرد. از جاذبه‌های طبیعی شهر شیراز می‌توان به آبشار کوهمره سرخی ، برم‌دلک ، پارک قلعه‌بندر ، پارک ملی بمو ، باغ پرندگان شیراز ، پیربناب ، چشمهٔ جوشک ، چشمهٔ خارگان ، چشمهٔ ریچی ، دریاچهٔ دشت ارژن ، دریاچهٔ مهارلو ، رکن‌آباد ، رودخانهٔ قره‌آغاج ، روستای قلات ، کوه سبزپوشان ، گردشگاه آتشکده ، گردشگاه چاه‌مسکی ، گردشگاه چشمه سلمانی و گردشگاه هفت‌برم اشاره کرد.

آدرس و موقعیت هتل بزرگ شیراز کجاست؟
Shiraz Grand Hotel • Shiraz Grand Hotel, Quran Gate
tel: • fax: • e-mail: Website • Hotel Code: C-14

آدرس هتل بزرگ شیراز - ایران ، شیراز ، دروازه قرآن ، هتل بزرگ شیراز
سالن کنفرانس هتل بزرگ شیراز

غذاهای خوشمزه و لذیذ در رستوران هتل بزرگ شیراز

مرکز اسپا هتل بزرگ شیراز

فرایندهای جدید برای تمیز کردن و بهداشت هتل بزرگ شیراز؟

اعضای تیم هتل بزرگ شیراز در حال انجام آموزش های پیشرفته نظافت ، هم در بهداشت شخصی و هم در برنامه های تمیز کردن جدید هستند. ما همچنین از دستورالعمل های COVID-19 ارائه شده توسط مقامات بهداشت محلی پیروی می کنیم.

پیش از رزرو هتل بزرگ شیراز چه طور درباره آن و فرآیند رزرو اطلاعات به دست بیاوریم؟

فرایند انتخاب و رزرو اینترنتی هتل بزرگ شیراز در مشاوران سفر بسیار ساده است. به سادگی و با چند کلیک می توانید با انتخاب مقصد و تاریخ سفر خود ، اتاق مناسب خود را با قیمت مناسب رزرو کنید. با این حال در صورت نیاز ، تیم پشتیبانی مشاوران سفر 24 ساعته پاسخگوی شماست.

هزینه هتل بزرگ شیراز را چه طور بپردازیم؟ با کارت‌های شتاب این فرآیند امکان‌پذیر است؟

زمانی که برای رزرو هتل بزرگ شیراز به مشاوران سفر مراجعه می‌کنید ، خیالتان از هر بابت به خصوص پرداخت راحت باشد. شما می‌توانید هزینه رزرو هتل بزرگ شیراز را با همین کارت‌های شتاب ساده خودتان بپردازید. به هیچ وجه نیازی به استفاده از کارت‌های اعتباری خارجی نیست.

آیا پس از اینکه هتل بزرگ شیراز را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در مشاوران سفر در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های هتل بزرگ شیراز واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

در چه ساعتی می‌توانیم در هتل بزرگ شیراز اتاق‌مان را تحویل بگیریم و در چه ساعتی باید اتاق را پس دهیم؟

عموما ورود مسافر به اتاق (چک‌این) در ساعت 14 و خروج مسافر (چک‌اوت) ساعت 12 ظهر است.

نیم‌شارژ ورود و خروج چیست؟

ساعت ورود به هتل بزرگ شیراز ساعت 14 و خروج 12 ظهر است؛ مسافرانی که ورود زود هنگام (حدود ساعت 8 صبح) یا خروج دیر هنگام (حدود ساعت 18 عصر) را دارند ، از این گزینه استفاده می‌کنند؛ قیمت نیم‌شارژ معمولا نصف رزرو یک شب است.

کودکان تا چه سنی رایگان پذیرش می‌شوند و تخت آنها چگونه است؟

شرایط سنی کودک برای پذیرش در هتل بزرگ شیراز در قسمت قوانین اطلاع رسانی شده است.

تفاوت اتاق‌ها با هم مانند دبل یا توئین بودن یا جونیور یا امپریال یا حتی سوئیت چیست؟

اتاق دبل دو تا تخت چسبیده به هم دارند و مناسب زوج‌ها هستند؛ و اتاق‌های تویین دو تخت سینگل یا جدا از هم دارند. اتاق‌هایی مثل جونیور یا امپریال از نظر متراژ دیزاین و طبقات اتاق‌های بهتری هستند نسبت به اتاق های استاندارد. البته سرویس و خدمات هتل بزرگ شیراز برای همه اتاق‌ها یکسان است.

واچر هتل چیست؟

رسید پرداخت و تاییدیه رزرو اقامتگاه را «واچر» می‌گویند. واچر پس از پرداخت از سوی سیستم رزرواسیون مشاوران سفر صادر می‌شود و در اختیار رزرو‌کننده در پروفایل کاربری ایشان قرار خواهد گرفت.

دلیل تفاوت نرخ شما با هتل بزرگ شیراز چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای هتل بزرگ شیراز را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای هتل بزرگ شیراز می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کشور دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.نظرات و پیشنهادات


، نظرات و پیشنهادات خود به خدمات هتل بزرگ شیراز را ثبت کنید

 
به خدمات هتل بزرگ شیراز امتیاز دهیدنظرات مسافران به خدمات هتل بزرگ شیراز
نظری ثبت نشده است


بیشتر بمانید در شیراز ، ایران - هتل‌های پیشنهادی ما


هتل پنج ستاره لاکچری ‌ در شیراز ، ایران