Loading ..

هتل بزرگ شیراز - Shiraz Grand Hotel
هتل پنج ستاره تاپ در شیراز
توصیه شده توسط مشاوران سفر

هتل بزرگ شیراز

ایران ، شیراز ، دروازه قرآن ، هتل بزرگ شیراز

Shiraz Grand Hotel • Shiraz Grand Hotel, Quran Gate

هتل بزرگ شیراز ( هتل پنج ستاره تاپ ) - هتل شیراز بر فراز سلسله جبال شمال شرقی شیراز ، زادگاه فرهنگ و هنر ایرانی و با سرمایه گذاری بخش خصوصی بنا گردیده است.

هتل شیراز بر فراز سلسله جبال شمال شرقی شیراز ، زادگاه فرهنگ و هنر ایرانی و با سرمایه گذاری بخش خصوصی بنا گردیده است. اشراف به دروازه قرآن و باغ های شیراز ، نزدیکی به اماکن تاریخی تخت جمشید ، حافظ و سعدی ، امکان دسترسی آسان به فرودگاه و شاهراهای اصلی کشور ، این هتل را از نظر مکانی در شرایطی منحصر به فرد قرار داده است

اتاق‌های هتل بزرگ شیراز

اتاق یک تخته

اتاق یک تخته

یک تخت سینگل

دید اتاق: شهر
ظرفیت اتاق: 1 بزرگسال
بدون ظرفیت اضافه
وای فای پارکینگ صبحانه

2,480,000 تومان - 2,140,000 تومان

اتاق دو تخته دبل پیشنهاد ویژه

اتاق دو تخته دبل

یک تخت دبل

دید اتاق: شهر
ظرفیت اتاق: 2 بزرگسال
بدون ظرفیت اضافه
وای فای پارکینگ صبحانه

3,990,000 تومان - 3,720,000 تومان

اتاق دو تخته تویین

اتاق دو تخته تویین

دو تخت سینگل

دید اتاق: شهر
ظرفیت اتاق: 2 بزرگسال
بدون ظرفیت اضافه
وای فای پارکینگ صبحانه

3,990,000 تومان - 3,720,000 تومان

اتاق کانکت چهار نفره

اتاق کانکت چهار نفره

یک تخت دبل و دو تخت سینگل

دید اتاق: شهر
ظرفیت اتاق: 4 بزرگسال
بدون ظرفیت اضافه
وای فای پارکینگ صبحانه

5,780,000 تومان - 5,070,000 تومان


امکانات هتل بزرگ شیراز

صندوق امانات شخصی داخل اتاق
سیستم برقی یکپارچه
اینترنت Wi-Fi
تلویزیون ال سی دی
کانال ماهواره ای
یخچال (مینی بار)
چای / قهوه ساز
سیستم تهویه مطبوع
نشانگر کارتی وضعیت پشت در
جکوزی و سونای خشک و بخار
حمام ، سرویس بهداشتی
سرویس بهداشتی فرنگی
مبلمان
میز ناهار خوری جداگانه
آسانسور
لابی
خودپرداز
پارکینگ
کافی شاپ
فروشگاه
روم سرویس 24 ساعته
سیستم اطفاء حریق
تاکسی سرویس
تلفن
سالن ورزشی
استخر سرپوشیده

فاصله هتل بزرگ شیراز تا اماکن اصلی شهر

فاصله تا ایستگاه راه آهن (۲۵ کیلومتر و ۲۸۴ متر) ، فاصله تا خیابان حافظ (۱ کیلومتر و ۴۴ متر) ، فاصله تا خیابان ملاصدرا (۵ کیلومتر و ۹۰۸ متر) ، فاصله تا آرامگاه کوروش کبیر (۱۳۱ کیلومتر و ۵۵۷ متر) ، فاصله تا تخت جمشید (۵۶ کیلومتر و ۱۴ متر) ، فاصله تا نقش رستم (۶۱ کیلومتر و ۳۵۰ متر) ، فاصله تا مسجد نصیرالملک (۴ کیلومتر و ۳۸۷ متر) ، فاصله تا ارگ کریمخانی (۲ کیلومتر و ۸۱۸ متر) ، فاصله تا بازار وکیل (۳ کیلومتر و ۹۴۹ متر) ، فاصله تا آرامگاه شاه شجاع (۹۶۱ متر) ، فاصله تا باغ نارنجستان قوام (۴ کیلومتر و ۷۳۴ متر) ، فاصله تا باغ جهان نما (۷۴۴ متر) ، فاصله تا باغ دلگشا (۳ کیلومتر و ۸۷۶ متر) ، فاصله تا باغ عفیف آباد (۹ کیلومتر و ۹۰۱ متر) ، فاصله تا باغ ارم (۴ کیلومتر و ۸۷۸ متر) ، فاصله تا موزه هفت تنان (۸۹۰ متر) ، فاصله تا رستوران بین المللی هفت خوان (۶۰۸ متر) ، فاصله تا حرم مطهر شاهچراغ(ع) (۴ کیلومتر و ۱۱۷ متر) ، فاصله تا موزه پارس (۳ کیلومتر و ۷۴۴ متر) ، فاصله تا آرامگاه سعدی (۴ کیلومتر و ۸۳۰ متر) ، فاصله تا مدرسه خان (۴ کیلومتر و ۹۲ متر) ، فاصله تا خانه زینت الملک (۴ کیلومتر و ۶۵۳ متر) ، فاصله تا مسجد جامع عتیق (۴ کیلومتر و ۲۰۶ متر) ، فاصله تا مسجدوکیل (۳ کیلومتر و ۵۸۶ متر) ، فاصله تا آرامگاه خواجوی کرمانی (۲ کیلومتر و ۹۴۹ متر) ، فاصله تا سرای مشیر (۳ کیلومتر و ۶۳۲ متر) ، فاصله تا آرامگاه حافظ (۱ کیلومتر و ۴۴۷ متر) ، فاصله تا مجتمع تجاری ستاره فارس (۶ کیلومتر و ۷۲۴ متر) ، فاصله تا مجتمع تجاری آفتاب فارس (۱۳ کیلومتر و ۳۸۴ متر) ، فاصله تا رستوران شاطر عباس (۲ کیلومتر و ۷۲۹ متر) ، فاصله تا دروازه قرآن (۲ کیلومتر و ۹۹۲ متر) ، فاصله تا مجتمع تجاری تفریحی خلیج فارس (۲۴ کیلومتر و ۷۱ متر) ، فاصله تا نقش رجب (۶۰ کیلومتر و ۸ متر) ، فاصله تا کاخ پاسارگاد (۱۳۱ کیلومتر و ۵۵۷ متر) ، فاصله تا فرودگاه بین المللی (۱۵ کیلومتر و ۹۵ متر) ، فاصله تا ترمینال شهید کاراندیش (۳ کیلومتر و ۸۲۶ متر) ، فاصله تا دریاچه مهارلو (۱۳۵ کیلومتر و ۳۹۸ متر) ، فاصله تا ترمینال مسافربری امیرکبیر (۱۵ کیلومتر و ۱۳۳ متر) ، فاصله تا ترمینال شهید مدرس (۶ کیلومتر و ۱۳۷ متر) ، فاصله تا سینما سعدی (۴ کیلومتر و ۶۴۸ متر) ، فاصله تا سینما شیراز (۴ کیلومتر و ۹۵۱ متر) ، فاصله تا بیمارستان نمازی شیراز (۴ کیلومتر و ۶۸۱ متر) ، فاصله تا بیمارستان کوثر (۱۱ کیلومتر و ۷۳۶ متر) ، فاصله تا ایستگاه مترو نمازی (۴ کیلومتر و ۷۱۴ متر) ، فاصله تا ایستگاه مترو قصردشت (۹ کیلومتر و ۵۴۳ متر) ، فاصله تا ایستگاه مترو ولیعصر (۴ کیلومتر و ۳۰۰ متر) ، فاصله تا خیابان لطفعلی خان زند (۳ کیلومتر و ۴۹۴ متر)

سالن کنفرانس هتل بزرگ شیراز

غذاهای خوشمزه و لذیذ در رستوران هتل بزرگ شیراز

مرکز اسپا هتل بزرگ شیراز

فرایندهای جدید برای تمیز کردن و بهداشت هتل بزرگ شیراز؟

اعضای تیم هتل بزرگ شیراز در حال انجام آموزش های پیشرفته نظافت ، هم در بهداشت شخصی و هم در برنامه های تمیز کردن جدید هستند. ما همچنین از دستورالعمل های COVID-19 ارائه شده توسط مقامات بهداشت محلی پیروی می کنیم.

پیش از رزرو هتل بزرگ شیراز چه طور درباره آن و فرآیند رزرو اطلاعات به دست بیاوریم؟

فرایند انتخاب و رزرو اینترنتی هتل بزرگ شیراز در مشاوران سفر بسیار ساده است. به سادگی و با چند کلیک می توانید با انتخاب مقصد و تاریخ سفر خود ، اتاق مناسب خود را با قیمت مناسب رزرو کنید. با این حال در صورت نیاز ، تیم پشتیبانی مشاوران سفر 24 ساعته پاسخگوی شماست.

هزینه هتل بزرگ شیراز را چه طور بپردازیم؟ با کارت‌های شتاب این فرآیند امکان‌پذیر است؟

زمانی که برای رزرو هتل بزرگ شیراز به مشاوران سفر مراجعه می‌کنید ، خیالتان از هر بابت به خصوص پرداخت راحت باشد. شما می‌توانید هزینه رزرو هتل بزرگ شیراز را با همین کارت‌های شتاب ساده خودتان بپردازید. به هیچ وجه نیازی به استفاده از کارت‌های اعتباری خارجی نیست.

آیا پس از اینکه هتل بزرگ شیراز را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در مشاوران سفر در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های هتل بزرگ شیراز واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

در چه ساعتی می‌توانیم در هتل بزرگ شیراز اتاق‌مان را تحویل بگیریم و در چه ساعتی باید اتاق را پس دهیم؟

عموما ورود مسافر به اتاق (چک‌این) در ساعت 14 و خروج مسافر (چک‌اوت) ساعت 12 ظهر است.

نیم‌شارژ ورود و خروج چیست؟

ساعت ورود به هتل بزرگ شیراز ساعت 14 و خروج 12 ظهر است؛ مسافرانی که ورود زود هنگام (حدود ساعت 8 صبح) یا خروج دیر هنگام (حدود ساعت 18 عصر) را دارند ، از این گزینه استفاده می‌کنند؛ قیمت نیم‌شارژ معمولا نصف رزرو یک شب است.

کودکان تا چه سنی رایگان پذیرش می‌شوند و تخت آنها چگونه است؟

شرایط سنی کودک برای پذیرش در هتل بزرگ شیراز در قسمت قوانین اطلاع رسانی شده است.

تفاوت اتاق‌ها با هم مانند دبل یا توئین بودن یا جونیور یا امپریال یا حتی سوئیت چیست؟

اتاق دبل دو تا تخت چسبیده به هم دارند و مناسب زوج‌ها هستند؛ و اتاق‌های تویین دو تخت سینگل یا جدا از هم دارند. اتاق‌هایی مثل جونیور یا امپریال از نظر متراژ دیزاین و طبقات اتاق‌های بهتری هستند نسبت به اتاق های استاندارد. البته سرویس و خدمات هتل بزرگ شیراز برای همه اتاق‌ها یکسان است.

واچر هتل چیست؟

رسید پرداخت و تاییدیه رزرو اقامتگاه را «واچر» می‌گویند. واچر پس از پرداخت از سوی سیستم رزرواسیون مشاوران سفر صادر می‌شود و در اختیار رزرو‌کننده در پروفایل کاربری ایشان قرار خواهد گرفت.

دلیل تفاوت نرخ شما با هتل بزرگ شیراز چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای هتل بزرگ شیراز را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای هتل بزرگ شیراز می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کشور دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.


امتیاز مهمان‌ها به این هتل

امتیاز مسافران به هتل بزرگ شیراز


، نظرات و امتیاز خود به خدمات هتل بزرگ شیراز را ثبت کنیدنظرات مسافران به خدمات هتل بزرگ شیراز
نظری ثبت نشده است

لیست تورها ایران ، شیراز
نام تور تعداد روز محل اقامت حمل و نقل شروع قیمت تاریخ
تور شیراز 4 روزه هواپیمایی ایران ایرتور 8,390,000 تومان همه روزه
تور شیراز 4 روزه هواپیمایی ایران ایرتور 8,780,000 تومان همه روزه
تور ترکیبی شیراز و اصفهان 5 روزه هواپیمایی ایران ایر 14,890,000 تومان همه روزه
تور شیراز 4 روزه هواپیمایی ایران ایرتور 6,370,000 تومان همه روزه
تور شیراز 4 روزه هواپیمایی ایران ایرتور 11,290,000 تومان همه روزه
تور شیراز 4 روزه هواپیمایی ایران ایرتور 9,980,000 تومان همه روزه
تور شیراز 4 روزه هواپیمایی ایران ایرتور 6,390,000 تومان همه روزه

هتل‌های 5 ستاره شیراز ، ایران


هتل پنج ستاره تاپ ‌ در شیراز ، ایران

جاذبه‌های گردشگری شیراز ، ایران

شیراز به عنوان یکی از مهم‌ترین مراکز گردشگری و توریستی ایران مطرح بوده و با جاذبه‌های تاریخی فراوان برای گردشگران داخلی و خارجی شناخته شده‌است. از جاذبه‌های تاریخی شهر شیراز می‌توان به آتشکدهٔ صمیکان ، آرامگاه حافظ ، آرامگاه خواجوی کرمانی ، آرامگاه سعدی ، ارگ کریم‌خان ، باغ جهان‌نما ، باغ ارم ، باغ تخت ، باغ چهل‌تن ، باغ دلگشا ، باغ عفیف‌آباد ، باغ نارنجستان قوام ، باغ هفت‌تن ، خانه صالحی ، چاه مرتاض علی ، حمام باغ نشاط ، عمارت باغ ایلخانی ، عمارت باغ نشاط ، عمارت دیوانخانه ، عمارت کلاه‌فرنگی باغ نظر ، مسجد نصیرالملک ، قصر ابونصر ، قلعهٔ کک‌ها ، مدرسهٔ آقاباباخان ، مدرسهٔ خان ، موزهٔ پارس ، موزهٔ هفت‌تنان ، نقش برجسته بهرام در برم دلک اشاره کرد.
از جاذبه‌های طبیعی شهر شیراز می‌توان به آبشار کوهمره سرخی ، برم‌دلک ، پارک قلعه‌بندر ، پارک ملی بمو ، باغ پرندگان شیراز ، پیربناب ، چشمهٔ جوشک ، چشمهٔ خارگان ، چشمهٔ ریچی ، دریاچهٔ دشت ارژن ، دریاچهٔ مهارلو ، رکن‌آباد ، رودخانهٔ قره‌آغاج ، روستای قلات ، کوه سبزپوشان ، گردشگاه آتشکده ، گردشگاه چاه‌مسکی ، گردشگاه چشمه سلمانی و گردشگاه هفت‌برم اشاره کرد.


جاذبه‌های توریستی کشور ایران

ایران ( به معنی سرزمین آریاییان ) کشوری در جنوب غربی آسیا و در منطقه خاورمیانه با ۱٬۶۴۸٬۱۹۵ کیلومتر مربع وسعت و بر پایه سرشماری سال ۱۳۹۵ دارای ۷۹٬۹۲۶٬۲۷۰ نفر جمعیت است. ایران از شمال با جمهوری آذربایجان ، ارمنستان و ترکمنستان ، از شرق با افغانستان و پاکستان و از غرب با ترکیه و عراق همسایه است و همچنین از شمال به دریای خزر (کاسپین) و از جنوب به خلیج فارس و دریای عمان محدود می‌شود ، که دو منطقهٔ نخست از مناطق مهم استخراج نفت و گاز در جهان هستند. پایتخت ، بزرگ‌ترین شهر و مرکز فرهنگی ، اقتصادی ، سیاسی و اداری ایران ، تهران است. ایران کشوری با چندگانگی فرهنگیست که از گروه‌های زبانی و نژادی بسیاری تشکیل شده‌است که به‌طور رسمی اکثریت شیعه هستند. بسیاری از ایرانیان به زبان‌های فارسی ، ترکی آذربایجانی ، کردی ، لری ، بلوچی ، گیلکی ، تالشی و عرب های ایران صحبت می‌کنند اما زبان رسمی در ایران زبان فارسی است. ایران به عنوان یک سرزمین و یک ملت ، پیشینه‌ای کهن دارد و یکی از تاریخی‌ترین کشورهای جهان به‌شمار می‌رود.


© 2024 - 1403 کلیه حقوق این وب‌سایت محفوظ و متعلق به مشاوران سفر می‌باشد.

درخواست مشاوره از طریق واتساپ