24 ساعته بدون پرداخت ، درخواست رزرو خود را ثبت کنید. خانم کمپانی در ساعت اداری جهت رزرو قطعی با شما تماس می‌گیرد. شرایط قرارداد.

اقامتگاه سنتی پنج دری

ایران ، شیراز
قیمت اتاق از 462,000 تومان / هر شب

اقامتگاه سنتی پنج دری ( اقامتگاه بوم گردی ) - یکی از قشنگ‌ترین خانه‌های تاریخی شیراز که به تازگی درهایش به روی مسافران گشوده شده و کاربری اقامتگاه را پیدا کرده است ، اقامتگاه سنتی پنج دری شیراز است. پنج دری خانه‌ای‌ست مربوط به دوره قاجار با عمری 120 ساله. تا مدت‌ها درهای این خانه تاریخی بسته بود تا اینکه در سال 1396 بازسازی‌اش کردند و حالا به یکی از دل‌نشین‌ترین اقامتگاه‌های شهر ادب و فرهنگ ایران تبدیل شده.

اینترنت وای فای رایگان با صبحانه


یکی از قشنگ‌ ترین خانه‌ های تاریخی شیراز که به تازگی درهایش به روی مسافران گشوده شده و کاربری اقامتگاه را پیدا کرده است ، اقامتگاه سنتی پنج دری شیراز است. پنج دری خانه‌ای‌ست مربوط به دوره قاجار با عمری 120 ساله. تا مدت‌ها درهای این خانه تاریخی بسته بود تا اینکه در سال 1396 بازسازی‌اش کردند و حالا به یکی از دل‌نشین‌ترین اقامتگاه‌های شهر ادب و فرهنگ ایران تبدیل شده. این اقامتگاه به سبک خانه‌های قاجار حیاطی باصفا با حوضی پرآب دارد که دورتا دورش را نیمکت چیده‌اند. شیراز شهر بهارنارنج ایران است و حیاط پنج دری نیز از عطر درختان بهارنارنج پراست. 10 اتاق در دو طبقه آن قرار گرفته‌اند و برخلاف خود اقامتگاه حال و هوایی مدرن دارند و حمام و اینترنت نیز از جمله امکانات آنهاست. صبحانه خوردن در حیاط باصفای اقامتگاه سنتی پنج دریصفای دیگری دارد و از اقامتگاه که بیرون بروید مسجد شاهچراغ ، مسجد نصیرالملک و مسجد عتیق در دو قدمی‌ تان قرار گرفته. پرسنل این مجموعه در تلاش هستند تا شما میهمانان گرامی اقامتی خوش را تجربه نمایید.لیست تورها ایران ، شیراز
نام تور تعداد روز محل اقامت حمل و نقل شروع قیمت تاریخ
تور شیراز 4 روزه زمینی 1,440,000 تومان همه روزه
تور شیراز 4 روزه هواپیمایی ایران ایرتور 449,000 تومان همه روزه
تور شیراز 4 روزه هواپیمایی ایران ایرتور 1,870,000 تومان همه روزه
تور شیراز 4 روزه هواپیمایی ایران ایرتور 1,480,000 تومان همه روزه
تور شیراز 4 روزه هواپیمایی ایران ایرتور 1,560,000 تومان همه روزه
تور شیراز 4 روزه هواپیمایی ایران ایرتور 1,250,000 تومان همه روزه
تور ترکیبی شیراز و اصفهان 5 روزه هواپیمایی ایران ایر 2,660,000 تومان همه روزه

اتاق‌های اقامتگاه سنتی پنج دری - رتبه هتل 7

اتاق دو تخته
اتاق دو تخته
دو تخت سینگل

دید اتاق محوطه
2 بزرگسال و 0 کودک
بدون ظرفیت اضافه

اینترنت وای فای رایگان
با صبحانه

496,000 تومان
462,000 تومان

غیر قابل کنسلی

موجود

اتاق سه نفره
اتاق سه نفره
یک تخت دبل و یک تخت سینگل

دید اتاق محوطه
3 بزرگسال و 0 کودک
بدون ظرفیت اضافه

اینترنت وای فای رایگان
با صبحانه

642,000 تومان
592,000 تومان

غیر قابل کنسلی

موجود

اتاق چهار نفره
اتاق چهار نفره
چهار تخت سینگل

دید اتاق محوطه
4 بزرگسال و 0 کودک
بدون ظرفیت اضافه

اینترنت وای فای رایگان
با صبحانه

768,000 تومان
724,000 تومان

غیر قابل کنسلی

موجود

اتاق پنج نفره
اتاق پنج نفره
پنج تخت سینگل

دید اتاق محوطه
4 بزرگسال و 0 کودک
یک نفر ظرفیت اضافه

اینترنت وای فای رایگان
با صبحانه

864,000 تومان
828,000 تومان

غیر قابل کنسلی

موجود
اقامتگاه سنتی پنج دری شیراز
اقامتگاه سنتی پنج دری
رستوران اقامتگاه سنتی پنج دری شیرازسوالات متداول مشتریان درباره اقامتگاه سنتی پنج دری از مشاوران سفر


امکانات و خدمات هتل
اینترنت Wi-Fi
تلویزیون
یخچال (مینی بار)
سیستم تهویه مطبوع
حمام ، سرویس بهداشتی
سرویس بهداشتی فرنگی
لابی
رستوران
کافی شاپ
سیستم اطفاء حریق
تلفن
فاصله اقامتگاه سنتی پنج دری تا اماکن اصلی شهر

فاصله تا آرامگاه شاه چراغ 5 دقیقه پیاده ، فاصله تا ارگ کریمخانی 5 دقیقه با ماشین ، فاصله تا آرامگاه حافظ 10 دقیقه با ماشین ، فاصله تا مسجد وکیل 5 دقیقه با ماشین ، فاصله تا باغ ارم 10 دقیقه با ماشین
، فاصله تا آرامگاه سعدی 10 دقیقه با ماشین ، فاصله تا آرامگاه کوروش 1 ساعت و سی دقیقه با ماشین ، فاصله تا بازار وکیل 5 دقیقه با ماشین ، فاصله تا تخت جمشید 45 دقیقه با ماشین ، فاصله تا نمایشگاه بین المللی شیراز45 دقیقه با ماشین ، فاصله تا راه آهن 45 دقیقه با ماشین ، فاصله تا باغ جهان نما 10 دقیقه با ماشین ، فاصله تا باغ عفیف آباد 15 دقیقه با ماشین ، فاصله تا حمام وکیل 10 دقیقه با ماشین ، فاصله تا فرودگاه 20 دقیقه با ماشین ، فاصله تا مرکز خرید نگین فارس 15 دقیقه با ماشین ، فاصله تا مرکز تجاری خلیج فارس 40 دقیقه با ماشین ، فاصله تا مرکز خرید آفتاب 30 دقیقه با ماشین ، فاصله تا ترمینال مسافربری کاراندیش شیراز15 دقیقه با ماشین

جاذبه‌های گردشگری شیراز ، ایران

شیراز به عنوان یکی از مهم‌ترین مراکز گردشگری و توریستی ایران مطرح بوده و با جاذبه‌های تاریخی فراوان برای گردشگران داخلی و خارجی شناخته شده‌است. از جاذبه‌های تاریخی شهر شیراز می‌توان به آتشکدهٔ صمیکان ، آرامگاه حافظ ، آرامگاه خواجوی کرمانی ، آرامگاه سعدی ، ارگ کریم‌خان ، باغ جهان‌نما ، باغ ارم ، باغ تخت ، باغ چهل‌تن ، باغ دلگشا ، باغ عفیف‌آباد ، باغ نارنجستان قوام ، باغ هفت‌تن ، خانه صالحی ، چاه مرتاض علی ، حمام باغ نشاط ، عمارت باغ ایلخانی ، عمارت باغ نشاط ، عمارت دیوانخانه ، عمارت کلاه‌فرنگی باغ نظر ، مسجد نصیرالملک ، قصر ابونصر ، قلعهٔ کک‌ها ، مدرسهٔ آقاباباخان ، مدرسهٔ خان ، موزهٔ پارس ، موزهٔ هفت‌تنان ، نقش برجسته بهرام در برم دلک اشاره کرد. از جاذبه‌های طبیعی شهر شیراز می‌توان به آبشار کوهمره سرخی ، برم‌دلک ، پارک قلعه‌بندر ، پارک ملی بمو ، باغ پرندگان شیراز ، پیربناب ، چشمهٔ جوشک ، چشمهٔ خارگان ، چشمهٔ ریچی ، دریاچهٔ دشت ارژن ، دریاچهٔ مهارلو ، رکن‌آباد ، رودخانهٔ قره‌آغاج ، روستای قلات ، کوه سبزپوشان ، گردشگاه آتشکده ، گردشگاه چاه‌مسکی ، گردشگاه چشمه سلمانی و گردشگاه هفت‌برم اشاره کرد.

آدرس و موقعیت اقامتگاه سنتی پنج دری کجاست؟
Pang dari traditional accommodatin • Street 9 Dee, Shah Charagh, Inside Alley, Seven Screws
tel: • fax: • e-mail: Website • Hotel Code: C-375

آدرس اقامتگاه سنتی پنج دری - ایران ، شیراز ، خیابان ۹ دی ، شاهچراغ ، داخل کوچه هفت پیچ
فرایندهای جدید برای تمیز کردن و بهداشت اقامتگاه سنتی پنج دری؟

اعضای تیم اقامتگاه سنتی پنج دری در حال انجام آموزش های پیشرفته نظافت ، هم در بهداشت شخصی و هم در برنامه های تمیز کردن جدید هستند. ما همچنین از دستورالعمل های COVID-19 ارائه شده توسط مقامات بهداشت محلی پیروی می کنیم.

پیش از رزرو اقامتگاه سنتی پنج دری چه طور درباره آن و فرآیند رزرو اطلاعات به دست بیاوریم؟

فرایند انتخاب و رزرو اینترنتی اقامتگاه سنتی پنج دری در مشاوران سفر بسیار ساده است. به سادگی و با چند کلیک می توانید با انتخاب مقصد و تاریخ سفر خود ، اتاق مناسب خود را با قیمت مناسب رزرو کنید. با این حال در صورت نیاز ، تیم پشتیبانی مشاوران سفر 24 ساعته پاسخگوی شماست.

هزینه اقامتگاه سنتی پنج دری را چه طور بپردازیم؟ با کارت‌های شتاب این فرآیند امکان‌پذیر است؟

زمانی که برای رزرو اقامتگاه سنتی پنج دری به مشاوران سفر مراجعه می‌کنید ، خیالتان از هر بابت به خصوص پرداخت راحت باشد. شما می‌توانید هزینه رزرو اقامتگاه سنتی پنج دری را با همین کارت‌های شتاب ساده خودتان بپردازید. به هیچ وجه نیازی به استفاده از کارت‌های اعتباری خارجی نیست.

آیا پس از اینکه اقامتگاه سنتی پنج دری را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در مشاوران سفر در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های اقامتگاه سنتی پنج دری واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

در چه ساعتی می‌توانیم در اقامتگاه سنتی پنج دری اتاق‌مان را تحویل بگیریم و در چه ساعتی باید اتاق را پس دهیم؟

عموما ورود مسافر به اتاق (چک‌این) در ساعت 14 و خروج مسافر (چک‌اوت) ساعت 12 ظهر است.

نیم‌شارژ ورود و خروج چیست؟

ساعت ورود به اقامتگاه سنتی پنج دری ساعت 14 و خروج 12 ظهر است؛ مسافرانی که ورود زود هنگام (حدود ساعت 8 صبح) یا خروج دیر هنگام (حدود ساعت 18 عصر) را دارند ، از این گزینه استفاده می‌کنند؛ قیمت نیم‌شارژ معمولا نصف رزرو یک شب است.

کودکان تا چه سنی رایگان پذیرش می‌شوند و تخت آنها چگونه است؟

شرایط سنی کودک برای پذیرش در اقامتگاه سنتی پنج دری در قسمت قوانین اطلاع رسانی شده است.

تفاوت اتاق‌ها با هم مانند دبل یا توئین بودن یا جونیور یا امپریال یا حتی سوئیت چیست؟

اتاق دبل دو تا تخت چسبیده به هم دارند و مناسب زوج‌ها هستند؛ و اتاق‌های تویین دو تخت سینگل یا جدا از هم دارند. اتاق‌هایی مثل جونیور یا امپریال از نظر متراژ دیزاین و طبقات اتاق‌های بهتری هستند نسبت به اتاق های استاندارد. البته سرویس و خدمات اقامتگاه سنتی پنج دری برای همه اتاق‌ها یکسان است.

واچر هتل چیست؟

رسید پرداخت و تاییدیه رزرو اقامتگاه را «واچر» می‌گویند. واچر پس از پرداخت از سوی سیستم رزرواسیون مشاوران سفر صادر می‌شود و در اختیار رزرو‌کننده در پروفایل کاربری ایشان قرار خواهد گرفت.

دلیل تفاوت نرخ شما با اقامتگاه سنتی پنج دری چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای اقامتگاه سنتی پنج دری را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای اقامتگاه سنتی پنج دری می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کشور دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.نظرات و پیشنهادات


، نظرات و پیشنهادات خود به خدمات اقامتگاه سنتی پنج دری را ثبت کنید

 
به خدمات اقامتگاه سنتی پنج دری امتیاز دهیدنظرات مسافران به خدمات اقامتگاه سنتی پنج دری
نظری ثبت نشده است


بیشتر بمانید در شیراز ، ایران - هتل‌های پیشنهادی ما


اقامتگاه بوم گردی‌ در شیراز ، ایران